BETSIDE 1920x1080 English

FC Barcelona – Osasuna bonus 250 zł w promocji STS (31.01)

W środę w 20. kolejce hiszpańskiej La Liga będziemy świadkami starcia, w którym FC Barcelona podejmie na własnym obiekcie Osasunę. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za wygraną FC Barcelony możesz odebrać 250 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i wygrana Dumy Katalonii, a masz szansę na 250 zł! O szczegółach promocji STS 250 zł bonusu na FC Barcelona – Osasuna (31.01) dowiesz się z naszego artykułu.

FC Barcelona – Osasuna bonus 250 zł w STS (31.01)

Z okazji hitowego starcia w meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Osasuną legalny bukmacher STS przygotował promocyjny bonus 250 zł na wygraną Dumy Katalonii w tym spotkaniu (31.01). Co ciekawe wystarczy zainwestować 2 zł, a jeżeli Barca pokona Osasunę bukmacher STS dopisze na Twoje konto 250 zł!

Aby aktywować możliwość odbioru 250 zł bonusu za wygraną FC Barcelony z Osasuną w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta bonusu finansowego została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 250 zł za wygraną Barcelony z Osasuną w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną FC Barcelony z Osasuną ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Duma Katalonii ogra Osasunę to STS dopisze 250 zł (125.00 x 2 zł) bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

Zakład do specjalnej promocji bukmachera STS z możliwością odbioru 250 zł bonusu za mecz 20. kolejki pomiędzy Barceloną, a Osasuną, rozgrywany w dniu 31. stycznia 2024 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FC Barcelona – Osasuna bonus 250 zł w STS jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera STS, w której za wygraną FC Barcelony z Osasuną możesz możesz odebrać 250 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 250 zł za zwycięstwo Barcelony z Osasuną (31.01.23).

FC Barcelona – Osasuna bonus 250 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji STS?

Grając zakład do promocji bukmachera STS na mecz 20. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Osasuną maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 125 (bonus 250 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez STS online na hitowe starcie Dumy Katalonii z Osasuną (31.01.24). Dzięki temu odbierzesz 250 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł za zwycięstwo Barcy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na FC Barcelona – Osasuna (31.01)?

Na starcie pomiędzy FC Barceloną, a Osasuną w ramach 20. kolejki La Liga najlepsza oferta promocji z bonusem 250 zł została zaoferowana w STS, gdzie za zwycięstwo Barcy odbierzesz 250 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocyjnego bonusu 250 zł na FC Barcelona – Osasuna w STS?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera STS na mecz pomiędzy FC Barceloną, a Osasuną, ponieważ wygrana z boostem x 125 jest zależna tylko od tego czy Barca wygra to spotkanie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę