400 zl na lke

Fiorentina – West Ham United bonus 400 zł w promocji Superbet (07.06.23)

W środę w Pradze na Fortuna Arena Fiorentina zmierzy się z West Ham United w finale Ligi Konferencji. Masz swojego faworyta do wygrania tego meczu? Jeżeli tak to świetnie się składa, ponieważ wystarczy, że zainwestujesz 2 zł w promocji Superbet na wygraną Fiorentiny lub West Ham United (do wyboru), a otrzymasz 400 zł bonusu finansowego. Jak skorzystać z promocji Superbet na finał Ligi Konferencji: Fiorentina – West Ham United (07.06.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Fiorentina – West Ham United bonus 400 zł (07.06.23) w promocji Superbet

Z okazji hitowego starcia w finale Ligi Konferencji 2023 pomiędzy Fiorentiną, a West Ham United legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 400 zł na zwycięzce tego spotkania (Fiorentinę lub West Ham United). Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wygranej Fiorentiny lub West Ham United (do wyboru), w dniu 7. czerwca 2023 roku z bonusem 400 zł w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera: TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Fiorentiny lub West Ham United (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze bonus 400 zł (200.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z bonusem 400 zł na mecz Fiorentina – West Ham United (07.06.2023) w starciu finału Ligi Konferencji możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Fiorentina – West Ham United bonus 400 zł w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której wygraną wybranej drużyny w meczu finałowym Ligi Konferencji pomiędzy Fiorentiną, a West Ham United w dniu 7. czerwca 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z bonusem 400 zł została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy finałowego pojedynku Ligi Konferencji pomiędzy Fiorentiną, a West Ham United.

Fiorentina – West Ham United bonus 400 zł (07.06.23) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w finale Ligi Konferencji: Fiorentina – West Ham United (07.06.23) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 200 (bonus 400 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Fiorentiną, a West Ham United, rozgrywanym w dniu 7. czerwca 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Fiorentina – West Ham United (07.06.23)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 400 zł (200.00 x 2 zł) za wygraną Fiorentiny lub West Hamu United w finałowym meczu Ligi Konferencji należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Fiorentina – West Ham United (07.06.23)?

Na hitowe starcie w finale Ligi Konferencji pomiędzy Fiorentiną, a West Ham United najlepsza oferta promocji z najlepszym bonusem 400 zł w tym meczu została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać wygraną Fiorentiny lub West Ham United (do wyboru) w meczu, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 400 zł bonusu finansowego (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet bonus 400 zł na Fiorentina – WHU (07.06)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie w finale Ligi Konferencji pomiędzy Fiorentiną, a West Ham United (07.06), ponieważ wygrana z mnożnikiem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 72 razy więcej na wygraną Fiorentiny oraz 71 razy więcej na zwycięstwo West Ham United). Jeżeli poprawnie wskażesz, która drużyna wygrał finał Ligi Konferencji to otrzymasz 400 zł bonusu od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę