Forbet bonus powitalny | 5150 zł w 2024 r + pakiet Euro

POZIOMYUWP 1

Forbet Bonus powitalny przygotował już z myślą o swoich Graczach na Euro 2024. Sprawdź jaki bonus powitalny przygotował legalny bukmacher forBET. W naszym artykule zostaną także wyjaśnione wszystkie zasady związane z premią na start, która prezentuje się w naprawdę pokaźnej kwocie, albowiem w Forbet wynosi 5150 zł. Jest to jedna z najwyższych kwot w ofercie polskich bukmacherów posiadających Licencję Ministerstwa Finansów. Zapraszamy do naszego artykułu, gdzie tłumaczymy wszystko na temat bonusu Forbet na start.

Forbet bonus powitalny zasady na 2024

Każdy element pakietu powitalnego w forBET to inna odrębna część. Bonus został skrojony dla wszystkich typerów tych wymagających i tych mniej doświadczonych. Zasady są proste, a my polecamy zapoznać się z regulaminem każdego bonusu, aby dowiedzieć się jakie dokładnie warunki są w nim zawarte. Dodatkowo bukmacher przygotował od razu specjalny dodatkowy bonus na Euro 2024.

My w tekście przejrzeliśmy wszystkie zasady bonusu Forbet i wyjaśnimy je w dalszej części artykułu, tak aby przybliżyć Ci działanie gratyfikacji finansowych.

Bonus Forbet – co zawiera?

Rozpoczynający swoją przygodę typerzy w Zakładach Bukmacherski forBET mają do dyspozycji 2 bonusy w wysokich kwotach. W pierwszej części bonus na start w forBET zawiera atrakcyjny zakład bez ryzyka (cashback) do kwoty 1100 zł (z naszym specjalnym kodem).

Bonus forBET Kwota nagrody
Zakład bez ryzyka 1100 zł
Bonus od depozytu 2050 zł
Bonus Euro 2024 - bez podatku faza grupowa + 100% do 2000 PLN od depozytu na fazę pucharową
Gra bez podatku przez 30 dni

Drugą częścią bonusu startowego forBET jest klasyczny bonus od wpłaconych pieniędzy. Jest to najczęściej spotykany bonus u topowych operatorów w Polsce. W forBET wynosi 2050 zł. Co ciekawe prezent od depozytu nie jest podzielony na kilka części, a aktywuje się przy pierwszej wpłacie. Forbet także jako pierwszy premiuje już Graczy na Euro 2024 oferując im dodatkowe 2000 PLN od depozytu na fazę pucharową Mistrzostw Europy 2024.

Jak odebrać bonus forBET w 2024?

Odbiór bonusu u internetowego bukmachera forBET jest prosty. Poradzą sobie z nim i Ci bardziej doświadczeni gracze, i Ci którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z betowaniem zakładów. Aby odebrać bonus na start od buka Forbet online należy założyć nowe konto gracza. Pamiętaj, aby w formularzu zaznaczyć także zgodę na chęć odbioru bonusu powitalnego.

jak odebrac bonus forbet

Odbiór bonusów startowych w forBET jest bardzo prosty i intuicyjny – zajmie Ci maksymalnie 2 minuty, a jak dokonać tego krok po kroku wyjaśniamy poniżej.

Instrukcja szybkiego odbioru:

 • Załóż nowe darmowe konto w forBET klikając w TEN LINK lub podając w formularzu rejestracyjnym nasz kod: BETSIDE3150
 • W formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”
 • Wypełnij wszystkie dane i kliknij przycisk Dalej
 • W drugim kroku wypełnij pola z danymi osobowymi (możesz od razu także dodać skany dowodu osobistego)
 • W kolejnym kroku wypełnij potrzebne zgody marketingowe
 • Wpłać depozyt i zgarnij bonus do 3150 zł

Jak widać nie ma wiele wymogów do spełnienia. Naszym zdaniem z odbiorem bonusu w froBET poradzi sobie każdy typer w szczególności przy pomocy naszej instrukcji krok po kroku.

Kiedy mogę zyskać maksymalny bonus na start w Forbet?

Maksymalna premia pakietu startowego aktywuje się przy podaniu naszego vouchera: BETSIDE3150 lub wejściu poprzez ten LINK. Aby sięgnąć po maksymalne gratyfikacje finansowe należy postawić pierwszy zakład za kwotę 1100 zł. W przypadku przegranej otrzymamy zwrot 100% na konto bonusowe, a w przypadku wygranej kasa trafia na saldo główne.

Drugą częścią do odbioru maksa jest dokonanie drugiego depozytu w kwocie 2050 zł. Wtedy bukmacher dopisze do Waszego salda wpłacone 2050 zł oraz bonus od wpłaty 2050 zł na saldzie bonusowym.

Forbetlogo e1656609895890

forBET Zakłady Bukmacherskie

ForBET to legalny, polski bukmacher.
Posiada licencję Ministerstwa Finansów.
Graj bezpiecznie i legalnie.

Dodatkowo nawet zakładając konto już teraz na fazę pucharową Euro 2024 otrzymasz bonus 100% do 2000 zł.

Jak łatwo zsumować maksymalny bonus na start w forBET wynosi zakład z ubezpieczniem przegranej 1100 zł + bonus od drugiej wpłaty 2050 zł + bonus na fazę pucharową Euro 2000 zł = 5150 zł.

Pamiętajcie, że maksimum wykręcicie tylko z naszym kodem ze względu na powiększony pakiet o 100 zł w zakładzie bez ryzyka oraz 50 zł w bonusie od depozytu. Standardowy maks wynosi 5000 zł, a u nas 5150 zł!

Bonusy Forbet – zasady działania

Jak już wspominaliśmy pakiet powitalny to 2 główne bonusy + specjalny bonus Euro 2024. Dodatkowo bukmacher oferuje grę bez podatku przez 30 dni oraz specjalny mnożnik x2 w promocji MaxiZysk. Poniżej przedstawimy odrębne zasady każdego z poszczególnych bonusów powitalnych.

Zakład bez ryzyka do 1100 zł

Pierwszym elementem pakietu powitalnego dostępnym po założeniu konta jest zakład bez ryzyka. Dzięki naszemu kodowi: BETSIDE3150 możecie odebrać go w powiększonej kwocie o 100 zł, czyli będzie wynosił nie standardowo 1000 zł, lecz 1100 zł.

Zakład bez ryzyka do nic innego jak możliwość wygrania lub zwrotu pieniędzy. W przypadku wygranej kasa trafia od razu na saldo główne, natomiast w przypadku porażki otrzymamy pełną postawioną stawkę na saldo bonusowe.

Zasady bonusu bez ryzyka w forBET

Pierwszą zasadą jest, że bonus w najlepszej kwocie 1100 zł będzie Ci przysługiwał tylko z naszym kodem: BETSIDE3150. W takim wypadku bukmacher forBET ubezpieczy Twój pierwszy zakład do stawki 1100 zł. Nie oznacza to, że musisz inwestować w pierwszy kupon 1100 zł. Możesz zagrać już od 20 zł.

Ważną zasadą i zapewne zadowalającą typerów jest to, że nie trzeba zwracać uwagi na minimalny kurs kuponu. Możesz więc puścić nawet pewniaka z kursem 1.4, jednak skoro gramy bez ryzyka to polecamy zagrać coś z większym kursem, aby wygrana była większa.

ForBET bonus na start jako cashback działa tylko na pierwszym kuponie zagranym po rejestracji. Pamiętaj o tym grając zakład z salda depozytowego. To właśnie premierowy zakład będzie miał ubezpieczenie do 1100 zł.

Zakład bez ryzyka wykorzystasz w forBET zarówno w aplikacja mobilnej na iOS/Android, a także na stronie internetowej www na przykład na komputerze stacjonarnym. Stawiając zakład z ubezpieczeniem nie możesz korzystać z oferty na sporty wirtualne i gry karciane. Muszą to być zdarzenia sportowe takie jak piłka nożna, siatkówka lub koszykówka.

Jeżeli Twój zakład okaże się przegrany bukmacher zwróci Ci 100% stawki. Wtedy, aby pieniądze uwolniły się z bonusu na saldo główne należy dokonać obrotu:

 • jednokrotnego (1x)
 • zakład akumulowany (AKO)
 • minimalny łączny kurs 2.00

Jak widać jest to minimalny wymóg obrotu i z pewnością nawet gracze rozpoczynający przygodę z zakładami bukmacherskimi powinni sobie z nim poradzić.

Bonus od II depozytu do 2050 PLN – zasady

Zaczynając od zasad bonusu powitalnego w forBET od wpłaconych pieniędzy należy pamiętać, że zakładając konto z naszym kodem otrzymasz powiększoną kwotę o 50 zł. Dzięki temu w sumie możesz zyskać do 2050 zł. Bonus od depozytu to rodzaj promocji, którą w swojej ofercie powitalnej oferują praktycznie wszyscy licencjonowani bukmacherzy. Bukmacher, którego omawiamy może pochwalić się wysoką kwotą dodatkowych środków w tej gratyfikacji.

Czasami zdarza się, że lepiej, gdy bonus jest w niższej kwocie, ponieważ posiada łatwiejsze zasady realizacji. Jednak forBET na swojej stronie chwali się prostymi zasadami, a my specjalnie je dla Was przeanalizowaliśmy.

Na starcie zaznaczamy, że kwota do 2050 zł jest do uzyskania w jednym bonusie, czyli podczas drugiej wpłaty. ForBET bonus powitalny od wpłaty niesie ze sobą jedną bardzo ważną zasadę – zaledwie dwukrotny obrót. Każdy kto miał już do czynienia z wykonywanymi zasadami obrotu ten wie, że jest to niski wymóg. Bukmacher stawia warunki kuponu, który musi:

 • Posiadać co najmniej trzy selekcje
 • Kurs minimalny zakładu AKO na poziomie 2.50
 • Kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30

Bonus początkowo będzie zablokowany. Aby go odblokować należy jednokrotnie zagrać za wpłacone środki finansowe. Możemy tego dokonać zarówno na kuponach AKO, jak i SOLO z minimalnym łącznym kursem 2.00. To ważna zasada i należy o niej pamiętać. Po takiej czynności można już przystąpić do wykonywania zasad związanych z obrotem.

W forBET czas na “zgranie” bonusu wynosi 14 dni od czasu aktywacji salda bonusowego. Czas z pewnością nie jest zbyt długi, bo dla graczy obstawiających rekreacyjnie może sprawić, że bonus przepadnie. Jednak bukmacher stawiając na proste zasady obrotu musiał ograniczyć czas. Naszym zdaniem i tak są to świetne warunki i ten zaufany operator zasługuje na wysokie miejsce w rankingu bukmacherów.

Bonus 100% do 2000 zł na fazę pucharową Euro 2024

Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy skorzystali z trzech promocji pakietu powitalnego forBET. Gracze będą mieli do dyspozycji dzięki temu bonusowi forBET możliwość obstawiania fazy grupowej bez podatku oraz odbioru 2000 zł od depozytu na fazę pucharową.

Aby grać bez podatku należy posiadać min. 3 zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym pojedynczej selekcji na poziomie 1.30.

Co do bonusu na fazę pucharową Euro – Gracze, którzy wpłacą depozyt w okresie trwania fazy pucharowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej, otrzymają 100% bonusu od depozytu do maksymalnie 2 000 PLN. Po depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem.

Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

Przyznanym bonusem należy dokonać dwukrotnego obrotu, zawierając kupony spełniające następujące warunki:

 • kurs ogólny kuponu min. 2.5
 • min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym

Jak widzimy warunki są dość proste do spełnienia, a mamy szanse na dodatkowe 2000 PLN na Euro2024.

Gdzie mogę sprawdzić postęp obrotu bonusami od depozytu?

Aktualny status obrotu można sprawdzić wchodząc w szczegóły konta gracza, a następnie w sekcje bonusy i oferty. Zobacz, jak wygląda przykładowy obrót 2 razy bonusem powitalnym od depozytu w wysokości 500 zł:

 • Pierwsze 2 zakłady do aktywacji bonusu stawiamy po 250 zł. Pierwszy z kursem 2.20 i drugi z kursem 2.50, dwa kupiony trafione –> wygrana po odjęciu podatku = 484 zł + 550 zł = 1034 zł
 • Kolejne zakłady zaliczają się już do obrotu: Zakład pojedynczy, kurs 3.00, stawka 100 zł (12% podatku daje realną stawkę 88 zł), kupon trafiony, wygrana -> 264 zł.
 • Kupon akumulowany (AKO), kurs łączny 3.50, stawka 200 zł (176 zł po odjęciu podatku), kupon nietrafiony, przegrana -> 200 zł
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 4.72, stawka 300 zł (264 zł), kupon przegrany, przegrana -> 300 zł
 • Zakład pojedynczy, kurs 2.50, stawka 300 zł (264 zł), kupon trafiony, wygrana -> 1246,08 zł
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 5.50, stawka 100 zł (88 zł), kupon nietrafiony, przegrana -> 100 zł

Łącznie postawiliśmy na zakładach dokładnie 1000 zł do obrotu + początkowo wpłaconą sumą czyli 500 zł. Do aktywacji bonusu wygraliśmy 534 zł, więc mamy już 1034 zł. Z dwóch wygranych zakładów zgarnęliśmy kwotę 1 528 zł oraz 3 przegrane za łącznie 600 zł. Saldo bonusowe wynosi 1544 i przenosi się na konto depozytowe.

Gra bez podatku dla nowych graczy oraz na fazę grupową Euro 2024

Dodatkowym aspektem do bonusu na pierwsze zakłady jest gra bez podatku. Jest to forma uatrakcyjnienia bonusu forBET. Wielu graczy szuka możliwości gry bez podatku, a taką możliwość właśnie daje ten zaufany operator.

Aby sięgnąć po możliwość typowania swoich surebetów czy pewnikaów bez podatku wystarczy zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym, a poza opisywanymi bonusami czeka na Ciebie także możliwość gry z podwyższaniem wygranej o 14%.

Do 24 godzin roboczych po rejestracji dodatkowy bonus będzie aktywna przez 30 dni. Jak przy każdym bonusie warto zwrócić uwagę na zasady. Zakłady do promocji muszą posiadać:

 • Co najmniej 3 zdarzenia
 • Kurs pojedynczej selekcji minimum 1.30

Współczynnik kupon po zagraniu zgodnie z przedstawionymi warunkami zmieni się automatycznie na 1.00.

Bonus MaxiZysk na grę

Słyszałeś już o MaxyZysku w forBET? Jeżeli nie to jest to dodatkowy bonus mnożący Twoją wygraną x2 na kuponie bukmacherskim. Taka propozycja także powiększa pakiet bonusów powitalnych. Jakie są warunki otrzymania bonusu MaxiZysk podczas zakładania konta z bonusem Forbet?

 • Zarejestrowanie konta przed 27.04.2022 godz.12:00 oraz dokonanie jednego depozytu.
 • Skontaktować się z Działem Obsługi Klienta
maxizysk forbet

Dzięki temu możemy uzyskać dodatkowy mnożnik wygranych x2 do 200 zł na kupon. Pamiętaj, że zakład zagrany z MaxiZyskiem nie zalicza się do obrotu bonusem od drugiego depozytu. Rekomendujemy także nie puszczanie pierwszego kuponu po założeniu konta za MaxiZysk, ponieważ powoduje to utratę Zakładu Bez Ryzyka z Pakietu Powitalnego.

Co obstawiać za bonus powitalny w Forbet?

Gracz na pierwszym zakładzie bez ryzyka może zawrzeć dowolne selekcje z wybranych przez siebie sportów z szerokiego rynku zdarzeń legalnego bukmachera forBET. Należy pamiętać, aby były one zgodne z regulaminem promocji. Typer może zdecydować się na bety, na przykład z Ligi Mistrzów czy Ekstraklasy. My jednak polecamy jednak obstawiać kupon z większym kursem i możliwością ogrania buka na większą kasę, bo w razie przegranej i tak otrzymamy zwrot środków finansowych.

Drugim bonusem polecamy stawiać zakłady rozsądnie z pewniejszych selekcji z niższymi kursami. Tak aby bonus uwolnił się z konta bonusowego na saldo depozytowe i mógł zostać wypłacony na konto bankowe. Możesz obstawiać np. kupony po 100 zł 10 razy tak, aby obrócić 1000 zł i mieć możliwość wypłaty 500 zł.

Jaki obrót bonusem Forbet?

Bonusy Forbet to posiadają jedne z najprostszych zasad obrotowych, co sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne. Poniżej w tabeli przedstawiamy regulaminowe warunki obrotu bonusami powitalnymi forBET:

Bonus powitalny forBET Zasady obrotu bonusem Czy działa w aplikacji mobilnej?
Zakład bez ryzyka 1100 zł W całości obrót 1x, AKO3 z min. kurs 1.30 na selekcję TAK
Bonus od drugiego depozytu 2050 zł Obrót depozytem 1x, kurs min. 2.00 oraz obrót po aktywacji 2x kurs kuponu min. 2.5 - min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia z kursem min. 1.30 TAK
Bonus Euro 2024 Obrót depozytem 1x, kurs min. 2.00 oraz obrót po aktywacji 2x kurs kuponu min. 2.5 - min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia z kursem min. 1.30 TAK

W forBET bonusami od depozytu należy obrócić dwukrotność otrzymanej kwoty. Oznacza to, że bonus trzeba obrócić x2. Obrót w forBET oznacza zagranie łącznie za kwotę x2, którą otrzymałeś od bukmachera. Do obrotu będą zaliczać się wszystkie zakłady, które postawiłeś jeżeli były zgodne z zasadami obrotu. Obstawiając za bonus trzeba pamiętać, że kurs ogólny zakładu musi wynosić przynajmniej 2.50, a kursy pojedyncze (składowe) co najmniej 1.30.

Jak wypłacić wygraną z zakładów postawionych za bonusy?

Jeżeli pograłeś już zakłady za bonusy i albo wygrałeś albo przegrałeś to w przypadku ogrania buka na kasę Twoja kasa trafia na konto depozytowe (główne). Zastanawiasz się jak wypłacić wygrane pieniądze z bonusu na konto bankowe? Jest to prosta czynność, bo licencjonowany bukmacher Forbet posiada w swojej gamie szeroką i rozbudowaną metodę wypłat pieniędzy z wygranych.

Do zrealizowania wypłaty potrzebne będzie wypełnienie tylko jednego pola. Mianowice należy podać jaką kwotę chcesz przetransportować na swoje konto bankowe. Nie musisz wypłacać całej wygranej z bonusu – część może zostawić na koncie na dalsze zawieranie zakładów, a część np. wypłacić.

Należy pamiętać, że wypłata wygranej z bonusów jest możliwa jeżeli zweryfikowaliśmy uprzednio swój profil typera. Wypłata odbywa się poprzez nowoczesny system wypłat elektronicznych Dzięki temu pieniądze trafią na nasze konto w natychmiastowym czasie, nawet do 15 minut. Wypłaty działają całodobowo – 24/7.

Regulamin bonusu powitalnego od forBET

Zasady zawarte w regulaminie bonusu powitalnego w forBET online są przejrzyste i łatwe do realizacji. Gracz w przypadku ubezpieczonego zakładu albo otrzymuje wygraną na konto główne albo zwrot stawki na saldo bonusowe z warunkiem jednokrotnego obrotu. Należy pamiętać o zapisie w regulaminie: “Zagranie pierwszego kuponu (po założeniu konta) za MaxiZysk powoduje utratę Zakładu Bez Ryzyka z Pakietu Powitalnego

W przypadku drugiej części czyli nagrody od depozytu po wpłacie otrzymamy bonus 100 % wartości wpłaty (przy drugim depo). Pamiętaj, że główną zasadą jest to, że do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, Gry Karciane, sporty wirtualne oraz kupony z MaxiZyskiem

Bonusy są zgodne z ustawą hazardową, a pełny regulamin bonusu powitalnego znajdziesz na stronie forBET oraz w linku podczas rejestracji (akceptujesz go przy zgodzie chęci odebrania bonusu w 1 kroku formularza).

Bonus forBET – jak wpłacić pieniądze do aktywacji?

Jako, że metody oferowane przez forBET są jedne z najprostszych na polskim rynku bukmacherskim to należy dokonać wpłaty do odbioru bonusu w taki sposób:

 • Zaloguj się na swoje utworzone konto po odebraniu bonusu powitalnego
 • Przejdź do zakładki „wpłata”.
 • Podaj kwotę pierwszego zasilenia – może to być np. 20 zł, aby aktywował się zakład bez ryzyka
 • Wybierz metodę płatności
 • Zatwierdź wpłatę

Wszystkie płatności błyskawiczne są obsługiwane przez tego samego operatora. Lista jest krótka i kompletna. Wpłaty możesz dokonać za pomocą karty płatniczej, przelewu błyskawicznego z DotPay lub standardowego przelewu bankowego.

Bukmacher nie pobiera żadnych opłat ani prowizji za dokonanie depozytu na konto czy to do odbioru bonusu czy przy późniejszych zasileniach konta.

Pakiet na start w aplikacji mobilnej bukmachera

Odbiór bonusu powitalnego w apce mobilnej na smartfona w Forbet odbywa się tak samo jak za pomocą szyfrowanej strony internetowej www. Sposób kierowania jest taki sam – najpierw należy utworzyć konto, wyrazić chęć odbioru bonusu na start, a następnie dokonać depozytów na swoje konto bukmacherskie.

Na telefonie możesz wykonywać takie same operacje, jak na stronie np. podczas korzystania z laptopa. Możesz wpłacać pieniądze do odbioru bonusu startowego, wypłacać środki finansowe z wygranych za bonus, a także stawiać pierwsze zakłady.

Bonusy forBET dla stałych graczy

Wykorzystałeś już wszystkie bonusy powitalne od forBET Zakłady Bukmacherskie i zastanawiasz się co dalej? Dla aktywnych graczy internetowy bukmacher przygotował atrakcyjne bonusy w promocjach okazjonalnych, czasowych oraz stałych. Możesz odebrać premie np. podczas Ligi Mistrzów, Premier League czy najważniejszych wydarzeń sportowych podczas zmagań tenisa, siatkówki czy piłki ręcznej. Z ofert mogą skorzystać zarówno nowi gracze np. po wykorzystaniu bonusu na start, jak i aktywni typerzy, którzy już zgrali bonus.

Turbokurs Bartka Ignacika – TurboKupon to nic innego jak gotowy pomysł na kupon wielokrotny, którego autorem jest Bartek Ignacik. Zasada jest prosta – wrzucacie na zakład zaproponowaną propozycję wysokiego kursu, podniesionego do najlepszego współczynnika kursowego przez Bartka Ignacika na swój internetowy kupon AKO w forBET online i zatwierdzacie go.

BetArchitekt – Bukmacher forBET online uruchomił narzędzie, które służy do stworzenia własnego zakładu. Dzięki BetArchitekt możesz utworzyć własną kombinację zdarzeń w obrębie jednego meczu jako jeden kupon. Plusem jest to, że gdy np. standardowe rynki na 1X2 czy gole mogą mieć standardowe kursy, które nie dadzą pomnożenia budżetu na kuponie, dzięki połączeniu np. goli i rzutów rożnych możemy utworzyć valuebeta, który pozwoli wygrać trochę kasy.

Bonus urodzinowy – Urodziny to czas kiedy świętujesz Ty. Licencjonowany bukmacher Forbet online z okazji Twojego święta przygotowuje bonus urodzinowy. Jeśli w ciągu ostatnich miesięcy od dnia poprzedzającego Twoje urodziny wpłaciłeś min. 100 zł depozytu i dokonałeś 1 obrotu albo też zarejestrowałeś się u bukmachera na 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin – otrzymasz dodatkowe 20 zł za darmo. Środki bonusowe należy obrócić 2 razy po kursie min. kuponu 2.0 i pojedynczym 1.20. Czas to 14 dni od ich przyznania.

urodziny slider d

Bonusy VIP dla aktywnych graczy – będąc członkiem Club VIP Forbet, otrzymujemy znacznie więcej przywilejów, niż osoba posiadająca standardowe konto. Celem dołączenia do klubu VIP w forBET jest jak największa aktywność, czyli obstawianie, obrót środków, korzystanie z bonusów i tak dalej, i tak dalej. Korzyści z bycia VIP-em to między innymi wyższe bonusy, wyjazdy na mecze, czy atrakcyjne freebety i możliwość obstawiania od czasu do czasu za darmo.

Europejskie puchary bez podatku – W forBET możesz wygrać o 14% więcej na Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Promocja obowiązuje w dni meczów w ramach europejskich pucharów. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 spotkania, w tym zdarzenie specjalne z kursem 1.14. Kurs pozostałych spotkań to minimum 1.30

Bonusowy cashout w forBET – Jeśli chodzi o dodatkowe bonusy po wykorzystaniu pakietu startowego to możemy skorzystać m.in. z opcji cashoutu, czyli możliwości zamknięcia zakładu przed jego rozstrzygnięciem. Jest ona dostępna na urządzeniach mobilnych i w aplikacji – pozwoli nam wygrać szybciej kasę lub zminimalizować ryzyko przegranej. Pamiętaj, że zakłady wypłacone za pomocą opcji cashout nie są brane pod uwagę do obrotu bonusem.

Recenzje na temat bonusu powitalnego w forBET

Poniżej zebraliśmy kilka recenzji wystawionych przez typerów, którzy skorzystali już z paczki prezentów i podzieli się swoją opinią na forach internetowych na temat oferowanego bonusu startowego dla nowych graczy.

Recenzja gracza 1985:

Bonus powitalny w Forbet odebrałem już jakiś czas temu. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej premii. Pierwszy zakład puściłem bez ryzyka na nieco większym ryzyku, tak aby ewentualnie wygrać więcej kasy, a w razie niepowodzenia i tak odzyskać kasę. Jako, że na zakłady bukmacherskie przeznaczam sporo pieniędzy to zdecydowałem się zagrać za najwyższą kwotę czyli 1100 zł. Decyzja była trafna, bo kupon AKO z kursem 3.00 okazał się wygrany i dzięki pierwszemu bonusowi od forBET wygrałem na start ponad 3000 zł. Dzięki temu na kolejne zakłady miałem więcej kasy i mogłem grać ze spokojną głową. Ja zdecydowanie polecam odebrać bonus powitalny od bukmachera forBET.

Cytat typera 9526 na temat bonusu forBET:

Bonus od legalnego bukmachera forBET był strzałem w dziesiątkę. Szukałem takiej nagrody, aby posiadała proste warunki obrotu i tak właśnie było tutaj. Odebrałem już wiele pakietów na start np. w Fuksiarz, STS czy LVBET, ale ten od Forbet moim zdaniem jest najlepszy. Pierwszy zakład bez ryzyka to coś co uwielbiam, a druga premia od wpłaty również przypadała mi do gustu, a dodatkowo była w bardzo wysokiej kwocie. Z obrotem poradziłem sobie bardzo szybko i kasę mogłem wypłacić i przeznaczyć na swoje drobne wydatki. Zdecydowanie polecam skorzystać z prostych zasad bonusu powitalnego Forbet.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak sprawdzić czy bonus od buka Forbet jest dostępny na koncie?

Podczas zakładania nowego powitalnego konta gracza akceptujesz checboxem warunki otrzymania bonusu powitalnego w forBET. Prezent pieniężny możesz sprawdzić na swoim koncie w aktualnych bonusach. Dodatkowo po wyświetleniu salda bonusowego będzie widniał aktualny wykonany obrót danym bonusem.

2️⃣ Czy do odebrania pakietu nagród od forBET będzie potrzebny kod?

Tak, abyś sięgnął po pakiet powitalnych bonusów podczas rejestracji konta należy podać nasz kod bonusowy: BETSIDE3150. Dodatkowo otrzymasz od nas powiększenie bonusu forBET o całe 150 zł!

3️⃣ Czy warto odebrać bonus forBET?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto. Jest to jeden z najlepszych bonusów powitalnych oferowanych przez polskich bukmacherów posiadających Licencję Ministerstwa Finansów. Pierwszy zakład możesz puścić bez ryzyka, natomiast potem może otrzymać do 2050 zł dodatkowej kasy na obstawianie kuponów SOLO, AKO przedmeczowo i na żywo (LIVE) + 2000 zł na Euro 2024.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę