Fortuna bonus powitalny | 320 zł na start w 2024 roku

Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały dla swoich nowych klientów 2 bonusy powitalne w ramach pakietu startowego. Mogą oni liczyć na darmowy zakład oraz 3 ubezpieczone zakłady – łącznie w Fortuna bonus powitalny wynosi 320 zł. W poniższym artykule informujemy o szczegółach nagród Fortuny – jak aktywować oraz jak uzyskać maks. korzyści na start. Na wstępie zaznaczamy, że oferta przygotowana przez Fortuna dla nowych graczy jest bardzo atrakcyjna i z pewnością warto z niej skorzystać w celu powiększenia swojego bankrollu choćby o darmowy zakład.

Fortuna bonus – co obejmuje?

Bukmacher Fortuna na start zawierania zakładów wzajemnych przygotował bonus obejmujący 2 specjalne premie finansowe. Jest to:

 • Darmowa kasa w wysokości 20 zł
 • Bonusowy zakład bez ryzyka x 3 w łącznej kwocie 300 zł

Zakład bez ryzyka jest przyznawany w trzech turach – początkowo do 100 zł, na drugi zakład do 100 zł oraz na trzeci kupon do 100 zł. Dodatkowo od czasu do czasu bukmacher Fortuna do swojego bonusu na start dokłada specjalne oferty – jak np. 300 zł za wygraną Polski z Wyspami Owczymi

20 zł bonusu w Fortuna za darmo

Jeżeli zastanawiasz się nad graniem zakładów w Fortunie, to właśnie darmowy zakład może rozwiązać Twoją zagwostkę. Bonus nie wymaga od Ciebie angażowania Twoich środków finansowych. Nie musisz ryzykować swojej kasy, bo otrzymujesz ją za free od buka. Swój pierwszy kupon możesz postawić w pełni za darmo sprawdzając platformę bukmachera.

Pamiętaj, że zakład bonusowy za darmo z pakietu powitalnego od Fortuny otrzymasz po pełnej weryfikacji konta do betowania. Można jej dokonać za pomocą opcji mojeID (weryfikacja danych przez bank, który już wcześniej uwierzytelnia profil klienta) lub tradycyjnie – przez wysłanie bukmacherowi fotokopii wybranego dokumentu tożsamości i poczekanie na akceptację poprawności danych przez konsultanta.

Darmowe pieniądze trafiają na konto gracza w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można wedle własnego uznania wydać (przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich). Punkty FKP zastępują pieniądze, służąc do gry w dokładnie taki sam sposób, jak realne środki finansowe. Bonus za free możemy rozbić na kilka zakładów – nawet 10 po 2 zł.

Bonus bez ryzyka do 300 zł

Drugą gratyfikacją z pakietu na start, a właściwie podzieloną na 3 od licencjonowanego bukmachera Fortuna jest zakład bez ryzyka. Mowa tutaj o ubezpieczeniu kwoty postawionego zakładu najpierw do kwoty 100 zł, potem do 100 zł, a na końcu do 100 zł.

Jest to świetna opcja dla początkujących typerów, którzy nie chcą na starcie ryzykować swoich pieniędzy, ponieważ aż 3 zakłady mogą zagrać bez ryzyka utraty, a w razie porażki otrzymają zwrot na saldo główne.

Aby wykorzystać ten bonus eFortuna online należy dokonać depozytu na swój profil gracza w kwocie za jaką chcemy zagrać ubezpieczony zakład.

Warunki bonusowego zakładu bez ryzyka w Fortunie:

 • po otworzeniu konta otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od utworzeniu profilu gracza. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto
 • po 1 minucie od zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka otrzymasz drugi zakład bez ryzyka, znów do kwoty 100 zł. Porażka = zwrot postawionej kwoty na profil typera
 • po upływie minuty od zagrania drugiego zakładu bez ryzyka otrzymasz ostatni, czyli trzeci cashback do 100 zł w razie porażki
 • Klient ma 48h od momentu rejestracji, by postawić skorzystać z tych trzech zakładów, by te kwalifikowały się jako „Bez ryzyka”.

Co ciekawe bonus bez przegranej w Fortunie nie ma wymogów co do minimalnego kursu. Aby podbić kurs Twojego kuponu możesz wrzucić na kupon akumulowany choćby pewniaka z kursem 1,15, czy 1,20. Pamiętaj, aby kupon rozstrzygnął się w ciągu 7 dni.

Fortuna bonus 2024 – jak odebrać?

Aby wykorzystać i odebrać najlepszy pakiet powitalny na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie obejmujący bonusy o łącznej wartości 320 zł należy przejść do formularza do zakładania konta lub kliknąć w link afiliacyjny, który bezpośrednio przekieruje do odpowiedniego miejsca

Proces odbioru bonusu jest jednym z najbardziej intuicyjnych na rynku, ponieważ nagroda sama wpada na Twoje konto po zrealizowaniu 5. szybkich kroków:

 • kliknij w link promocyjny TUTAJ
 • wypełnij formularz do zakładania konta w celu odbioru bonusu podając dane osobowe oraz kontaktowe
 • zaznacz checboxem „chcę odebrać bonus powitalny”
 • zakończ tworzenie konta gracza
 • sprawdź zakładkę „bonusy” – tam będzie czekać automatycznie przyznana gratyfikacja

Pamiętaj, aby w ciągu 48h zaakceptować bonus na swoim koncie i w ciągu maksymalnie 28 dni dokonać pełnego zweryfikowania profilu użytkownika.

Jak wypłacić bonus w Fortunie?

Aby dokonać wypłaty pieniędzy z bonusów na start, należy dokonać 1-krotnego obrotu bez wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń. Zasada ta tyczy się promocji: bonus bez depozytu w punktach FKP oraz okazjonalnej dokładki w postaci bonusu od drugiego depozytu 50% . Natomiast w przypadku zakładu bez ryzyka obrót nie jest wymagany i można od razu wypłacić kasę, ponieważ trafia ona na saldo główne (zarówno wygrana, jak i przegrana).

Fortuna bonus – jak działa?

Po utworzeniu konta klienta otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 48h od założenia profilu gracza.

Działa to tak: – Stawiasz pierwszy kupon za 100 zł:

 • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie
 • Przegrywasz – 100 zł wraca na Twoje konto gracza – podatek obrotowy 12%

Po 1 minucie od zagrania otrzymasz drugi zakład bez ryzyka i po wykorzystaniu drugiego zakładu bez ryzyka znów po minucie otrzymasz trzeci ZBR.

Bonusy dla stałych graczy od Fortuna

Fortuna nie zapomina również o aktywnych graczach, którym również proponuje szereg bonusów okazjonalnych po wykorzystaniu bonusu startowego. Stali typerzy mogą skorzystać z wysokich współczynników kursowych na najpopularniejsze wydarzenia jak choćby Liga Mistrzów, czy Premier League. Obstawiający regularnie mogą liczyć m.in. na zwrot stawki w razie porażki, grę bez podatku czy też zwiększenie wygranej w zależności od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie.

Poniżej bonusy Fortuna dla aktywnych typerów:

AKO BONUS w Fortuna – to gratyfikacja przygotowana dla graczy, którzy lubią obstawiać taśmy bukmacherskie lub kupony składające się z 5 lub więcej zdarzeń. Fortuna przyznaje dodatkowy współczynnik kursowy (dodaje się on automatycznie do kuponu spełniającego warunki nagrody) do kuponu akumulowanego składającego się z minimum 5 selekcji. Im więcej zdarzeń na kuponie umieścisz tym Twój dodatkowy współczynnik będzie większy.

Fortuna Happy Hours – jako jeden z kilku top operatorów sportowych z rankingu bukmacherów Fortuna oferuje swoim graczom grę bez podatku. Bukmacher bierze wysokość podatku na siebie, dzięki temu gracze mogą wygrać więcej kasy na zakładach. Dostępność Happy Hours możesz sprawdzić na stronie bukmachera, jednak najczęściej są to godziny po południowe oraz wieczorne kiedy rozgrywane są hitowe starcia w Seria A, Premier League, czy polskiej Ekstraklasie.

HIT DNIA w Fortunie – Fortuna przygotowała dla swoich graczy również bonusową podbitkę kursową z najpopularniejszych dyscyplin sportowych danego dnia. Najczęściej w Hicie Dnia możemy spotkać takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, piłka ręczna oraz siatkówka. Kursy zboostowane zostają na przykład z poziomu 1.80 do 2.00. Dzięki termu typer przy płaskiej stawce 100 zł może wygrać 176 zł, zamiast 158,40 zł przy standardowym kursie.

Bonus Expert+ w Fortuna – prezent przeznaczony dla ekspertów i znawców piłki nożnej oraz walk MMA. Jak sama nazwa wskazuje to oferta przygotowana dla graczy o wyższych umiejętnościach eksperckich i analitycznych. Expert+ w Fortuna to zbiór zdarzeń przygotowanych na stronie eFortuna, spośród których należy wybrać odpowiednią ilość do obstawienia na zakładzie (najczęściej od 4 do 8 selekcji).

Fortuna system wpłat do bonusu

Z pewnością ważnym wyborem najlepszego bukmachera dla gracza jest możliwość szybkich wypłat oraz wpłat na swój profil typerski np. do włączenia bonusu. Do gracza należy decyzja, kiedy ma ochotę wpłacić pieniądze do bonusu i jaką sumę wybierze. Oczywiście należy pamiętać, aby zmieścić się w wymaganym regulaminowym czasie.

Jak wpłacimy pieniądze do aktywacji bonusu Fortuny?

Fortuna jako jeden z wielu internetowych bukmacherów (podobnie BEFAN, LVBET, czy STS) proponuje wiele systemów wpłat kasy na konto bukmacherskie. W Fortuna do aktywacji bonusu możemy wpłacić kasę za pomocą:

 • Internetowych systemów płatności
 • Kart płatniczych
 • Elektronicznych portfeli
 • Tradycyjnych przelewów

Warto dodać szybkość tej operacji, bo np. wpłacając kartą Visa, MasterCard lub poprzez kod BLIK kasa ląduje na naszym saldzie depozytowym Fortuna w zaledwie kilka sekund. Więc gracze od razu po depozycie mogą przystąpić do obstawiania swoich pewniaków, valuebetów, czy taśm bukmacherskich zagranych nawet za 2 zł.

Internetowe systemy płatności

Zasilenie konta w ten sposób polega na wpłacie pieniędzy poprzez serwis transakcyjny on-line. Niezależnie od tego, w jakim banku mamy konto, możemy użyć tej metody płatności. Podstawowym atutem tej metody wpłaty pieniędzy jest szybkość, bo właściwie cała operacja zajmie nam maksymalnie minutę. Co ważne, ta forma zasilania konta dopuszcza możliwość skorzystania z płatności BLIK-iem.

Karty płatnicze (kredytowe oraz debetowe)

Kolejnym sposobem na wpłatę pieniędzy na konto gracza online w Fortunie to skorzystanie z kart płatniczych. Przy zasilaniu konta musimy podać widniejący z przodu szesnastocyfrowy numer karty, imię i nazwisko jej właściciela oraz datę ważności (miesiąc/rok). Na odwrocie karty znajdziemy zaś tzw. trzycyfrowy schemat CVV/CVC, który także jest niezbędny przy płatności kartą. 

Elektroniczne portfele

Elektroniczny portfel, znany również jako e-portfel lub z angielskiego: e-wallet, to cyfrowa alternatywa dla tradycyjnego portfela. Też możemy w nim przechowywać nasze środki płatnicze, z tym, że nie jest to żywa gotówka. Portfele elektroniczne również mogą posłużyć użytkownikom do legalnego wpłacania pieniędzy na konto gracza w eFortunie.

Do wyboru mamy dwa e-wallety: Skrill oraz Masterpass. Skrill oraz Masterpass różnią się tutaj, w przypadku zasilania depozytu wskazaną wysokością wpłaty minimalnej. 

 • Skrill: 200 zł wpłaty minimalnej
 • Masterpass: 1 zł wpłaty minimalnej

Skrill będzie zdecydowanie bardziej skierowany do graczy operujących większymi zasobami finansowymi. 

Tradycyjny przelew z rachunku

Ostatni sposób płatności dostępny w Fortunie to ten najbardziej znany i tradycyjny, czyli przelew z rachunku bankowego. Bukmacher Fortuna umożliwia tę opcję wszystkich typerom. Aby wpłacić kasę za pomocą tradycyjnego przelewu z rachunku należy zaznaczyć odpowiednie pola na stronie bukmachera. Tam zostajemy przeniesieni do okienka, w którym otrzymujemy wszystkie niezbędne dane do przelewu.

 • Dane odbiorcy
 • Nazwę banku
 • SWIFT umożliwiający identyfikację adresata przelewu
 • Numer rachunku bankowego poprzedzony literami PL
 • Sort code (numer rozliczeniowy identyfikujący dostawcę usług płatniczych)
 • Tytuł przelewu, czyli informacja o doładowaniu konkretnego konta gracza
 • Kwota wpłaty

Minimalna kwota wpłaty przy tradycyjnym przelewie z rachunku wynosi 1 zł.

Zobacz podobne bonusy powitalne, jak ten w Fortunie:

Recenzje o bonusie powitalnym Fortuna

Poniżej zebraliśmy kilka recenzji, które wystawiali typerzy na forach internetowych na temat oferowanych bonusów powitalnych przez eFortuna Zakłady Bukmacherskie:

Typer 1234:

Odebrałem bonus w Fortuna, jednak długo zastanawiałem się, którego bukmachera wybrać na start przygody z typowaniem. Był to jednak strzał w dziesiątkę, bo otrzymałem na początek, jako nowy gracz darmowe pieniądze w kwocie 20 zł, które od razu wykorzystałem na zagranie taśmy bukmacherskiej. Kolejną fajną opcją były 3 bonusowe zakłady bez ryzyka, który wykorzystałem w maksymalnej kwocie 300 zł, dzięki temu ograłem buka na ponad 1 000 zł. Polecam wszystkim sprawdzić i odebrać bonus powitalny w Fortuna.

Gracz 9876:

Konto bukmacherskie posiadam już u wielu bukmacherów, choćby w Betcris, STS czy Betfan. Tam również odebrałem już bonusy startowe, jednak ten w Fortunie jest bardzo okazały. Kwoty poszczególnych nagród są bardzo wysokie co zdecydowanie plusuje Fortunę. Moim zdaniem początkujący typerzy powinni zakładać konto gracza właśnie w Fortunie, bo mogą otrzymać bonusowe pieniądze bez konieczności dokonania wpłaty w kwocie 20 zł na naukę w przypadku stawiania zakładów. Kolejny bonus – zakład bez ryzyka, dzięki któremu nie utracę swojej kasy w przypadku nietrafionego kuponu. Ja Fortunę zdecydowanie polecam.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Fortuna oferuje bonus na urodziny?

Bukmacher Fortuna obecnie w swoim pakiecie nie oferuje bonusu na urodziny. Może jednak zdarzyć się miła niespodzianka, że w dniu Twoich urodzin ten legalny operator przyzna Ci np. jako premię bonusową 10 zł za darmo.

2️⃣ Czy do odebrania pakietu powitalnego na start w Fortunie potrzebny jest kod?

Tak, abyś mógł odebrać maksymalną kwotę pakietu powitalnego, czyli 320 zł należy podać nasz kod bonusowy: BETSIDE. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do wszystkich bonusów z paczki prezentów.

3️⃣ Ile wynosi bonus w Fortunie?

Kwota pakietu startowego z bonusami wynosi 320 zł. Jest to maksymalna wartość obejmująca: darmowe pieniądze w wysokości 20 zł oraz 3 ubezpieczone zakłady do kwoty 300 zł.

4️⃣ Jak otrzymać bonus w Fortunie?

Po otwarciu konta w eFortuna, każdy nowy gracz w ramach oferty powitalnej otrzyma bonus bez depozytu w formie punktów FKP.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę