w

Fortuna: Kurs 50.00 na wygraną S. Przybysza w Fortuna | KSW 69

Już w sobotę w Warszawie odbędzie się 69. gala KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). W walce wieczoru mistrzowskiego pasa wagi koguciej bronił będzie Sebastian Przybysz, który zmierzy się z Brazylijczykiem Werllesonem Martinsem. Zdecydowanym faworytem bukmacherów tego pojedynku jest Polak. Z tej okazji Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały atrakcyjny boost kursowy, w którym gracze mogą typować wygraną Przybysza i tym samym zdobycie pasa mistrzowskiego po wysokim kursie 50.00. Jak dokładnie grać z boostem sprawdzisz w naszym artykule!

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kurs 50.00 na wygraną Przybysza w Fortuna – jak typować z boostem?

Podstawowym warunkiem możliwości typowania z boostem kursowym gali KSW 69 i walki wieczoru Sebastiana Przybysza jest rejestracja nowego konta gracza. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak typować po kursie 50.00 wygraną Przybysza z Werllesonem Martinsem w Fortuna:

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link promocyjny
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo na wygraną Sebastaian Przybysza w walce o pas mistrza wagi koguciej ze standardowej oferty (kurs 1.17)
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 4 zł
  • w przypadku zwycięstwa Polaka i zdobycia pasa mistrzowskiego na gali KSW 69 typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz najwyższy kurs 50.00 w formie bonus 200 zł od eFortuna

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje z bonusu powitalnego Fortuna, w tym freebet 20 zł oraz cashback 600 zł.

Jakie są zasady obrotu wygraną z wysokiego kursu i jak wypłacić kasę?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo Live. Minimalny kurs nie ma znaczenia.

Aby wypłacić bonus z konta za wygraną Przybysza podczas gali KSW 69 w Warszawie wystarczy zagrać na łączną kwotę 200 zł, a kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę choćby systemem natychmiastowych wypłat.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Który bukmacher daje najwyższy kurs na galę KSW 69?

Wysokie kursy na walkę wieczoru znajdziesz w Fortunie, która oferuje najwyższy kurs 50.00 na wygraną Przybysza. Wszystko opisaliśmy powyżej. Naszym zdaniem warto jeszcze śledzić Betfan lub Superbet, którzy mogą podnieść kursy przed rozpoczęciem walk.

Komentarze

Ładowanie…

Czwartkowy dubel z kursem 2,34. Gramy o 206 zł.

Betcris bonus powitalny | Premia VIP na 2022