Francja - Polska 300 zł Etoto

Francja – Polska: 300 zł za gola | Promocja Etoto (25.06)

We wtorek reprezentacja Polski zagra z Francją w ostatnim meczu na Euro 2024. Z okazji tego spotkania legalny bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy specjalną ofertę, w której za choćby JEDNEGO gola w meczu odbierzesz darmowy freebet 300 zł. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 1 zł na Twoje konto może trafić 300 zł. O szczegółach specjalnej promocji Etoto 300 zł za gola w meczu Francja – Polska dowiesz się z naszego artykułu.

Kurs 300.00 na JEDNEGO gola Francja - Polska
Zagraj za 1 zł na choćby JEDNĄ bramkę w meczu i odbierz premię
Kurs

300.00

Francja – Polska: promocja Etoto – 300 zł za gola w meczu

Bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy specjalną ofertę na mecz reprezentacji Polski z Francją. Możesz odebrać 300 zł w formie darmowego freebetu za choćby JEDNEGO gola w tym spotkaniu (25.06.24). Nie ma znaczenia, która reprezentacja strzeli gola!

Francja – Polska: – jak odebrać 300 zł w Etoto?

Przede wszystkim, aby gracz mógł zgarnąć 300 zł darmowej kasy za mecz pomiędzy reprezentacją Polski, a Francji, rozgrywanym dnia 25. czerwca 2024 roku musi założyć nowe darmowe konto w Etoto online. Zakładanie nowego konta na jest bardzo proste i intuicyjne (zajmie Ci maksymalnie 120 sekund).

Krok po kroku odebrać 300 zł w formie freebetu na Francja – Polska w ETOTO:

  • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny (kod BETSIDEMF)
  • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe
  • minimalne doładowanie konta 50 zł, aby móc odebrać 300 zł freebetu na gola w meczu Francja – Polska
  • postaw za 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na bramkę w meczu Francja – Polska (zakładkę znajdziesz także: Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet
  • premia 300 zł za spotkanie Francja – Polska nie posiada warunków obrotu, więc darmowym 300 zł po prostu wystarczy zagrać!
kurs 300 Francja Polska

Najlepsze w tej ofercie bukmacherskiej od Etoto na mecz pomiędzy Francją, a Polską jest to, że po odebraniu 300 zł za free możesz jeszcze skorzystać z bonusu Etoto. Powyżej na zdjęciu prezentujemy, jak powinien wyglądać zagrany zakład do odbioru 300 zł za gola w meczu Francja – Polska.

Francja – Polska: promocja Etoto – 300 zł jakie warunki obrotu?

Regulamin promocji mówi jasno, że nagroda za starcie pomiędzy Francją, a Polską nie podlega warunkom obrotu. Jeżeli w meczu padnie choćby jeden gol otrzymasz kasę w formie darmowej gotówki, czyli freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne po prostu wystarczy za niego zagrać i wygrać. Po spełnieniu tego wymogu kasę można wypłacić.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę