Gamrot - Fiziev bonus 300 zł w promocji Fortuna

Gamrot – Fiziev bonus 300 zł w promocji Fortuna

Na gali UFC Fignt Night w Las Vegas w walce wieczoru będziemy świadkami polskiego pojedynku, w którym Mateusz Gamrot zmierzy się z Fizievem. Polak ma nieco mniejsze szanse na wygraną, jednak jest spokojnie w stanie wygrać ten pojedynek. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował specjalną promocję bukmacherską, w której za wygraną Gamrota z Fizievem możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może trafić aż 300 zł! Jak z niej skorzystać prezentujemy w naszym artykule poniżej.

Gamrot – Fiziev bonus 300 zł w promocji Fortuna

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w hitowej walce podczas gali UFC Fight Night, w którym zmierzy się Gamrot z Fizievem przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Polaka w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł bonusu za wygraną Gamrota z Fizievem podczas gali UFC Fight Night jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w ofercie specjalnej Fortuna za wygraną Gamrota z Fizievem podczas gali UFC Fight Night:

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Gamrota z Fizievem ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za zwycięstwo Gamrota – Fizievem na UFC Fight Night?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na zwycięstwo Polaka Mateusza Gamrota w hitowej walce gali UFC Fight Night z Fizievem to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na wygraną Gamrota z Fizievem w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: wygrana Gamrota z Fizievem (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na zwycięstwo Mateusza Gamrota z Fizievem możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

300 zł za wygraną Gamrota z Fizievem – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Gamrot – Fiziev na UFC FN?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną Gamrota z Fizievem to polecamy wykorzystać najlepszy i zarazem najwyższy bonus 300 zł przygotowany przez Fortunę za wygraną Polaka.

2️⃣ Czy jest promocja bukmacherska na Gamrot – Fiziev?

Tak, bukmacher Fortuna zaoferował promocję na Gamrot – Fiziev. Możesz w niej uzyskać 300 zł bonusu, jeżeli Polak pokona Fizieva na UFC Fight Night w walce wieczoru.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę