gobet freebet

Go+Bet darmowe 20 zł za założenie konta | Freebet bez depozytu

Szukasz bukmachera, który oferuje darmową kasę na pierwsze zakłady za założenie konta? Świetnie się składa, ponieważ operator zakładów wzajemnych Go+Bet przygotował dla nowych graczy zupełnie za free 20 zł, jeżeli tylko otworzysz konto z naszym hasłem afiliacyjnym o treści: BETSIDE. Dokładnie jak skorzystać z darmowych 20 zł freebetu w Go+Bet prezentujemy w naszym artykule poniżej. Pamiętajcie, że freebet 20 zł można odebrać w dniach od 04.08.2023r. godz. 10:00.

Darmowy zakład 20 zł za konto w Go Plus Bet – jak odebrać?

Zasady odbioru za free 20 zł, który zostanie przyznany w formie darmowego w równowartości 20 zł za założenie konta zostały uregulowane w regulaminie promocji bukmacherskiej. Przede wszystkim, aby odebrać darmowy zakład należy zarejestrować nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Go+Bet online. Tutaj możesz szybko otworzyć profil gracza w GoPlusBet lub wejść na stronę internetową bukmachera i w formularzu rejestracyjnym podać nasz kod promocyjny: BETSIDE.

Następnie należy zweryfikować swoje nowo utworzone konto, czyli po prostu dodać dokumenty tożsamości, np. dowód osobisty lub paszport, a także numer konta bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać swoją ewentualną wygraną. Ważne jest, aby pamiętać że podczas zakładania konta należy zaznaczyć zgody marketingowe! Po wykonaniu tych czynności 20 zł za darmo trafi na Twój profil typera.

Krok po kroku odbiór darmowych zakład 20 zł w Go+Bet

 • utwórz konto poprzez ten LINK lub podając w formularzu rejestracyjnym nasz kod: BETSIDE w dniach 04.08.2023 godz: 10:00 do odwołania
 • zaznacz zgody marketingowe
 • zweryfikuj konto dodając odpowiednie dokumenty
 • odbierz 20 PLN!
 • dodatkowo przy pierwszym zakładzie z salda depozytowego możesz skorzystać z pakietu GoPlusBet na który składa się 100% do 300 zł, 500 zł bez ryzyka oraz 100 zł freebetu
20 zl w gobet

Pamiętaj, że 2 dychy za rejestrację możesz odebrać zarówno w intuicyjnej aplikacji mobilnej bukmachera (np. poprzez smartfon), jak i bezawaryjną stronę internetową (np. na laptopie lub komputerze stacjonarnym).

Czy 20 zł za darmo w Go+Bet łączy się z ofertą dla nowych graczy 900 zł?

Tak, jeżeli podczas zakładania konta podasz nasz kod afiliacyjny lub rejestrując się z linku otrzymasz oczywiście wspomniane 20 zł na granie zakładów sportowych z oferty bukmachera Go+Bet, a także możliwość skorzystania z dodatkowych nagród, czyli 300 zł od wpłaty, 500 zł bez ryzyka, a także freebetu na kwotę 100 zł, więc łącznie do zgarnięcia jest 920 zł!

Go+Bet freebet 20 zł za free – kiedy można skorzystać?

Promocja została przygotowana w dniach od 04.08.2023 do odwołania. Tak, więc gracze mogą zarejestrować konto i odebrać darmowy zakład 20 zł od piątku 4. sierpnia aż do odwołania tej akcji – jeżeli ona nastąpi to poinformujemy Was o tym. Na ten moment możecie śmiało odbierać darmowe 2 dyszki.

Jakie zakłady mogę grać za darmowy zakład 20 zł od GO+Bet?

Bonus bez depozytu (darmowy zakład) za utworzenie nowego konta w powiększonym pakiecie nagród możesz przeznaczyć na dowolnie wybrane przez siebie zakłady bukmacherskie z wszystkich dyscyplin sportowych, jak tenis, piłka nożna czy hokej na lodzie. Możesz grać wszystkie zakłady przez handicapy tenisowe, liczbę rzutów rożnych w meczach piłkarskich czy ilość goli w hokeju.

Na co dokładnie można przeznaczyć darmowe 20 zł w Go Bet?

 • piłka nożna: spotkania reprezentacji, Liga Narodów, eliminacje Euro
 • MMA (UFC, KSW)
 • siatkówka – mecze Ligi Narodów
 • tenis – turnieje na kortach trawiastych
 • koszykówka
 • piłka ręczna
 • hokej na lodzie
 • dart
 • tenis stołowy

Wybór możliwości do typowania za darmową kasę od Go+Bet jest naprawdę duży, więc z pewnością typerzy znajdą swoje pewniaki czy valuebety z szerokiego rynku zdarzeń tego koncesjonowanego operatora zakładów online.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy warto odebrać darmowe 20 zł za założenie konta w Go+Bet?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto skorzystać z darmowego freebetu powiększającego zestaw pierwszych nagród od Go+Bet. Dzięki niemu gracz nie musi inwestować swojej kasy, lecz obstawić np. swojego pewniaka za darmowe 2 dyszki.

2️⃣ Ile maksymalnie freebetu mogę odebrać w Go+Bet?

Maksymalna kwota darmowego zakładu za założenie konta w promocji bukmacherskiej GoPlusBet została uwarunkowana w regulaminie. Maksymalna kwota bonusu bez depozytu do odbioru za założenie konta to 20 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę