GOPlusBet kod promocyjny | Odbierz 900 zł bez ryzyka w 2023 r.

Każdy bukmacher chce przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów, stąd oferuje atrakcyjne bonusy powitalne na start zawierania zakładów wzajemnych, które można uzyskać z kodem promocyjnym. Również operator zakładów wzajemnych GOPlusBet dla swoich nowych użytkowników przygotował atrakcyjny zestaw premii startowych z voucherem rejestracyjnym. Nowi użytkownicy mogą liczyć na wysoki zwrot kasy za pierwszy postawiony zakład, przyznany w formie freebetu, dodatkowe doładowanie konta w postaci ekstra 100% oraz darmową kasę. Sprawdź w naszym artykule jak odebrać promocyjny pakiet powitalny w Go+Bet na rok 2023 z kodem promocyjnym oraz jakie są najważniejsze zasady i warunki obrotu premiami finansowymi.

Kod promocyjny GoPlusBet
Bukmacher
Kod promocyjny BETSIDE
Bonus bez ryzyka za kod 900 zł
HIT! Gra bez podatku kupon AKO 3

Go+Bet kod promocyjny

Aktywnym i w pełni bezpiecznym kodem jaki możesz użyć u bukmachera Go+Bet jest słowo o treści: BETSIDE. Dzięki niemu otrzymasz atrakcyjny bonus za kod, który w łącznej sumie wynosi aż 900 zł. Tutaj link – szybkie przejście do Go+Bet z kodem .

Go Plus Bet kod promocyjny – jak działa?

U bukmachera Go Plus Bet podobnie jak u innych topowych buków (np. STS czy Superbet) kod działa w ten sam sposób – zapewnia Ci dodatkowe korzyści finansowe na pierwsze zakłady, które zagrasz na swoim koncie. Bonus działa tylko dla nowych graczy, którzy otworzą nowy profil typera na platformie GO+Bet

Kod promocyjny GO+bet BETSIDE
bonus za kod 300 zł do 100%, 500 zł bez ryzyka, 100 zł za free
Działa w aplikacji mobilnej? TAK

Kod promocyjny w GoPlusBet działał w roku 2022 i tak samo jest też w roku 2023. Potwierdzeniem, że kod zadziałał u buka jest przyznanie wymiernych korzyści finansowych za jego zastosowanie, a jakich dokładnie dowiesz się z dalszej części naszego artykułu.

Go+Bet bonus powitalny za kod promocyjny

Oferta promocyjna w postaci pakietu powitalnego za użycie kodu u bukmachera Go Plus Bet o treści: BETSIDE została przygotowana dla każdego nowego gracza. W skład bonusu powitalnego Go Bet wchodzi:

 • bonus 100% do 300 zł
 • cashback do 500 zł na pierwszy postawiony zakład
 • darmowy zakład 100 zł

Bonus to pewnego rodzaju dodatek od bukmachera, który ma pomóc w stawianiu pierwszych kroków w zakładach bukmacherskich. W GO+Bet oferta jest świetnie skomponowana, ponieważ nowi gracze mogą zagrać bez ryzyka, odebrać pierwszą powiększoną wpłatę oraz zgarnąć darmową kasę. Są to 3 najważniejsze aspekty dobrej oferty powitalnej i taką właśnie posiada GO+Bet

Go+Bet bonus cashback 500 zł

Nowych użytkowników GoPlusBet wita atrakcyjnym bonusem powitalnym w kwocie 500 zł w formie cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Wszyscy, którzy zdecydują się założyć nowe konto gracza z kodem promocyjnym Go+Bet, który brzmi: BETSIDE mogą otrzymać do 500 zł cashbacku za pierwszy ewentualny przegrany zakład.

Warto tutaj wspomnieć od razu, że cashback (zwrot) zostanie przyznany w wysokości 100% pierwszej stawki kuponu. Aby móc odebrać swój bonus powitalny w postaci ubezpieczonego zakładu należy zasilić konto depozytem w kwocie minimum 50 złotych (druga wpłata). 50 złotych to minimalna kwota jaka kwalifikuje nowego gracza do otrzymania ubezpieczonego zakładu. Pamiętaj, że bonus bez ryzyka obejmuje tylko pierwszy wysłany (postawiony) kupon w GoPlusBet Zakłady Bukmacherskie.

Co więcej – bukmacher Go+Bet oferuje grę bez podatku od gier hazardowych, a więc jeżeli zagrasz swój zakład za 500 zł po kursie 3.00 z 3 selekcjami to na konto otrzymasz wygraną w kwocie 1500 zł, bo przecież od stawki zakładu nie jest pobierany podatek dochodowy.

Należy także pamiętać, że maksymalny kurs w przypadku pierwszego kuponu nie może przekroczyć wartości 10.00.

Bonusowym ubezpieczonym zakładem od GoPlusBet należy obrócić 2 razy. Obrotu dokonasz grając kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami, gdzie każda z selekcji musi mieć kurs co najmniej 1.30

Go+Bet kod promocyjny – jak otrzymać maksymalną kwotę cashbacku?

Jak już mówiliśmy wyżej ten legalny bukmacher nie pobiera podatku od postawionych zakładów w przypadku AKO3! Tak to możliwe i zgodne z prawem. Tak więc, aby zgarnąć maksymalny bonus powitany 500 zł w Go+Bet należy zagrać swój pierwszy kupon za dokładnie 500 zł. Jeżeli okaże się on przegrany to w takiej sytuacji typer otrzyma gratyfikację 100% zwrotu od stawki zakładu, czyli 500 zł. Jeżeli pierwszy kupon okaże się wygrany to oczywiście pełna wygrana ląduje od razu na saldzie depozytowym.

Warto tutaj wspomnieć, że wyższa stawka przekraczająca podaną kwotę (500 zł) nie da wyższego bonusu na start. Maksymalnie możemy odebrać 500 zł nawet w przypadku postawienia pierwszego zakładu za 1500 złotych, czy 2000 złotych.

Go+Bet bonus 100% do 300 zł

Niejako pierwszym, bo aktywującym się przy pierwszej wpłacie bonusem Go+Bet jest nagroda w postaci powiększenia depozytu o 100%. Aby zgarnąć tę pierwszą startową premię wystarczy wpłacić minimum 50 zł i od razu depozyt zostanie powiększony o 100% czyli otrzymasz drugie tyle.

By dokonać wypłaty obróć czterokrotnie bonusem(min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.3) oraz jednokrotnie depozytem(kurs całego kuponu min. 1.6).

Go+Bet bonus w formie darmowych 100 zł

Bukmacher Go+Bet przyznaje graczom również darmową kasę. Można ją uzyskać przy trzeciej wpłacie na konto. Wystarczy dokonać depozytu na kwotę minimum 200 zł. Następnie zagraj pierwszy kupon, po trzeciej wpłacie w historii konta, spełniający warunki:

      – stawka minimum 200 PLN;
      – minimum 3 zdarzenia;
      – kurs całkowity kuponu minimum 3.0;
      – kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1.4.

Niezależnie czy Twój kupon będzie wygrany czy przegrany 100 PLN za free ląduje na Twoje konto. Darmową kasę możesz wykorzystać na kuponach AKO minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem 1.30 na pojedynczej selekcji.

Go+Bet bonus powitalny za kod – jak aktywować?

Na początku chcemy zaznaczyć, że pakiet powitalny za kod promocyjny w Go+Bet online jest bardzo prosty w obsłudze. Jeżeli miałeś już do czynienia z bonusami za kod to z pewnością szybko załapiesz jego aktywację, natomiast jeżeli jesteś nowym graczem tłumaczymy wszystko krok po kroku tak, abyś dobrze zrozumiał jego procedurę.

Bonus za kod promocyjny w Go+Bet aktywujesz:

 • zakładając konto w GoBet z kodem BETSIDE lub przechodząc z linku TUTAJ
 • wpłacając kasę na nowe konto w kwocie minimum 50 zł
 • dokonując drugiej wpłaty na kwotę minimum 50 zł
 • grając pierwszy kupon SOLO lub AKO za minimum 50 zł, a maksimum 500 zł
 • maksymalny kurs łączny zakładu nie może przekroczyć 10.00
 • wygrana – kasa na konto główne
 • przegrana – otrzymasz zwrot za kod, który aktywuje cashback w wysokości 100% na saldo bonusowe

Po spełnieniu powyższych warunków do 48 godzin od rozliczeniu zakładu otrzymasz zwrot swoich środków. Przykładowo, jeżeli postawiłeś pierwszy zakład sportowy za 300 zł otrzymasz 300 zł cashbacku (zwrotu). Dodatkowo Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona, czyli na konto otrzymasz drugie tyle w formie bonusu.

Co mogę obstawiać w Go+Bet za bonus?

Wybór należy do typera – do dyspozycji masz szeroki rynek zdarzeń dostępny na stronie bukmachera GoPlusBet (ponad 1000 selekcji dziennie). Jedynym ograniczeniem jest wyłączenie Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych. Podstawowymi wymogami gry do ubezpieczonego pierwszego zakładu w Go+Bet jest zawarcie kuponu z maksymalny kursem 10.00. Swoje kupony możesz puszczać zarówno z oferty przedmeczowej (prematch) lub live (na żywo).

GoPlusBet stałe i okazjonalne bonusy w ofercie

Bukmacher oczywiście nie zapomina o aktywnych typerach, którzy posiadają konto w GoPlusBet po założeniu konta z kodem promocyjnym. Jeżeli skorzystali już z bonusów z pakietu powitalnego to dla nich bukmacher również przygotował atrakcyjne promocje.

Bez podatku na kuponach AKO – ciekawą i niewątpliwie niezbyt często spotykaną opcją w polskich zakładach bukmacherskich jest możliwość typowania swoich betów bez podatku. Bukmacher cały podatek dochodowy bierze na swoje konto, stąd gracze mogą grać bez podatku wszystkie sporty dostępne w ofercie tego legalnego buka, jeżeli stworzy kupon akumulowany (AKO) z minimum 3 selekcjami.

Podobnie bez podatku zagrasz w forBET, Fortunie oraz Totalbet właśnie na takich zasadach). GO+Bet wymaga jedynie minimalnego kursu 1.30 co jest niewątpliwie dużym atutem. Oferta gry bez podatku obowiązuje zarówno na zdarzenia przedmeczowe (prematch) jak na żywo (LIVE).

Jak liczona jest więc wygrana w GoPlusBet? Stawiając przykładowo kupon AKO z 3 selekcjami z kursem 3.00 za 100 zł wygrasz dokładnie trzy razy tyle czyli 300 zł!

Cashout + w Go+Bet – czyli tak zwane odsprzedanie kuponu firmie bukmacherskiej. Najważniejszym warunkiem wcześniejszego wypłacenia kasy z puszczonego przez internet zakładu jest to, aby wszystkie rozliczone już na kuponie online pozycje były trafione. Również możesz zdecydować się skaszować kupon na żywo, który nie idzie po Twojej myśli. Oczywiście utracisz z niego część swoich środków finansowych, jednak w pewnym stopniu możesz ograniczyć utratę całej kasy, który będzie jakoby bonusem dla Ciebie.

GO + bet udostępnia trzy opcję cashoutu:

 • Częściowy CashOut – możesz skorzystać z tej opcji dla wybranej przez siebie części stawki;
 • Auto CashOut – możesz dokonać ustawienia odpowiedniego limitu, po którego osiągnięciu, w wyniku zmian kursu bądź kursów automatycznie dokona się rozliczenie kuponu;
 • Częściowy Auto CashOut możesz ustawić tą opcje Auto CashOut dla wybranej przez siebie części stawki.

Edytuj postawiony kupon – zagrałeś już zakład, ale jednak do głowy przyszedł Ci dodatkowy pewniak, który podbiłby potencjalną wygraną? W GoPlusBet możesz skorzystać ze świetnej opcji edytowania postawionego kuponu. Dostępne systemy w edytowaniu kuponu to: dodawanie selekcji, zmienianie zdarzeń lub ich usuwanie z zakładu. Należy pamiętać, że kupon musi być akumulowany, a zdarzenia muszą pozostawać jako nierozliczone. Co więcej opcja działa zarówno dla przedmeczowych kuponów, jak i na żywo.

Opcję „Edytuj kupon” możesz wykorzystać w na kilka sposobów:

 • Dodawanie selekcji
 • Zamiana selekcji
 • Usunięcie selekcji
 • Zmiana typu zakładu
 • Zwiększenie stawki zakładu

Postawiłeś 100 zł, a chciałbyś zwiększyć stawkę, bo któryś z ważnych graczy przeciwników złapał kontuzję i widzisz w typie jeszcze większe value? Nie ma problemu – licencjonowany bukmacher Go+Bet umożliwia również edycję stawki zakładu.

Pamiętaj, że jeśli dokonasz edycji zakładu, aktualna wartość zamknięcia zakładu zostanie użyta jako nowa stawka oraz wszystkie kursy widoczne na kuponie zostaną zaktualizowane na aktualne z oferty Go+Plus, a nie pierwotnie przyjęte.

Go+Bet kod promocyjny – jak założyć konto?

Otwarcie nowego konta w Zakładach Bukmacherskich Go+Bet z kodem promocyjnym, który zawiera pakiet powitalnych prezentów na start zawierania zakładów jest bardzo intuicyjny i przyjazny dla klientów. Cały proces zakładania konta zajmie Ci maksymalnie 2 minuty, a po jego przejściu będzie czekał na Ciebie opisany powyżej pakiet startowy w kwocie 900 zł za zastosowanie kodu.

Jeżeli chcesz utworzyć konto w GoPlusBet to polecamy Ci nasz rekomendowany kod promocyjny: BETSIDE, który jest aktywny na rok 2023. Możesz także przenieść się do formularza rejestracyjnego z automatycznie wpisanym kodem klikając w baner poniżej

Następnie należy wypełnić podstawowe dane jak: imię, nazwisko, login, hasło, miejsce zamieszkania, numer telefonu oraz podać nasz kod promocyjny o treści BETSIDE.

Poniżej przedstawiamy Ci krok po kroku ja założyć darmowe konto w GoPlusBet z kodem promocyjnym:

 • Przejdź na stronę buka TUTAJ lub bezpośrednio z poziomu apki lub strony internetowej www.
 • Kliknij w button rejestracja
 • W formularzu wypełnij: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (należy go pobrać po dodaniu poprawnego numeru telefonu)
 • Podaj kod promocyjny: BETSIDE (jeżeli wchodziłeś przez link to kod zostanie uzupełniony automatycznie)

Po przejściu takiego krótkiego procesu otrzymasz dostęp do bonusów za kod promocyjny w kwocie 900 zł. Dodatkowo możesz skorzystać także z wymienionych wcześniej premii dla stałych graczy.

Czy kod promocyjny GoBet można wykorzystać w aplikacji?

Dzisiaj wygoda to podstawa typerów, którzy lubią mobilność. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie ze względu na możliwość sprawdzania oferty o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Potrzebujemy tylko smartfona lub tableta oraz dostęp do internetu.

Obecnie GoPlusBet posiada swoją aplikację mobilną i możesz wykorzystać w niej kod promocyjny: BETSIDE. Działa on w praktycznie taki sam sposób jak na stronie internetowe bukmachera.

W aplikacji mobilnej możesz także wykorzystać wszystkie dostępne bonusy powitalne jakie oferuje ten internetowy bukmacher. Na ten moment nie ma dodatkowej promocji za pobranie apki ze strony, ale nie jest ona potrzebna, gdy mamy szansę zagrać łącznie 900 zł na start w GoPlusBet.

Metody wpłat w GoPlusBet

Jak wiemy, aby móc obstawiać należy dokonać depozytu na swoje konto, żeby po prostu mieć bankroll na granie. Bukmacher oferuje natychmiastowe wpłaty na konto za pomocą Przelewów 24. Szybko wpłacisz kasę między innymi z Bank PKO BP, BNP Paribas czy ING Bank Śląski.

Kwota minimalnego depozytu wynosi 2 PLN, natomiast kwota maksymalnego depozytu wynosi 100 000 PLN;

Metody wypłat w Go+Bet

Oczywiście zapytacie co jeżeli wygrałem kasę i chciałbym ją wypłacić na swoje konto bankowe. Tutaj również nie będzie problemów – kwota minimalnej wypłaty wynosi 20 PLN, natomiast kwota maksymalnej wypłaty wynosi 50 000 PLN;

Wypłata podobnie jak choćby w STS, czy Fortunie są natychmiastowe i trwają do 15 minut. GO+bet nie pobiera prowizji czy opłat od dokonanych operacji wypłaty tak, więc jeżeli wypłacasz 100 zł to na konto trafi 100 zł. Należy tylko sprawdzić czy Twój bank nie pobiera prowizji za przelewy od bukmacherów.

Czy warto odebrać bonus powitalny za kod promocyjny w Go+Bet?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto – wystarczy sprawdzić recenzje typerów, którzy już to zrobili i cieszą się z pakietu nagród na start stawiania zakładów sportowych za kod. Dodatkowo na kuponach akumulowanych (AKO) z minimum 3 selekcjami możesz grać bez podatku, a więc Twoje wygrane zostaną powiększone o 12%. Jest to niewątpliwie świetna opcja dla typerów, ponieważ wymogi kursowe takiego kuponu są bardzo niskie – minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wystarczający do aktywacji gry bez podatku to 1.20.

Informacje o bukmacherze Go+Bet

Prezesem firmy jest Artur Paweł Szewczyk, a wspólnikami są Halina Zofia Olchawska oraz ROYAL P.O. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W skład rady nadzorczej spółki wchodzą: Michał Andrzej Gilarski, Jakub Michał Madey oraz wcześniej wspomniana Halina Zofia Olchawska.

GO BET Sp. z o.o. z Krakowa uzyskała Licencję Ministerstwa Finansów zarówno na oferowanie swoich usług w punktach naziemnych jak i online w internecie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki jest kod promocyjny do bukmachera Go+Bet?

Kod promocyjny do zastosowania u bukmachera GoPlusBet to BETSIDE

2️⃣ Jaki jest bonus powitalny za kod w GoPlusBet?

Obecnie w pakiecie powitalnym za kod u legalnego bukmachera GoPlusBet możesz znaleźć cashback, nagrodę od depozytu do 100% oraz darmową kasę. Łącznie więc w bonusach masz 900 zł.

3️⃣ Czy kod bonusowy to to samo co kod promocyjny do GoPlusBet?

Tak, kod bonusowy, jak i kod promocyjny w Go Plus Bet to to samo. Aktywnym zarówno hasłem bonusowym, jak i promocyjnym na rok 2023 jest słowo o treści: BETSIDE.

4️⃣ Gdzie wpisać kod promocyjny Go+Bet?

W odpowiednim miejscu na formularzu do zakładania konta należy wpisać kod do bukmachera Go Plus Bet o treści BETSIDE.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę