200 polska holandia

Holandia – Polska bonus 200 zł w promocji bukmachera Betfan (01.09.23)

W piątek reprezentacja Polski rozegra drugie spotkanie siatkarskich Mistrzostw Europy, gdzie ich rywalem będzie Holandia. Polacy oczywiście powinni pewnie wygrać to spotkanie, ale bukmacher Betfan przygotował niezwykle atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej zagrać MINIMUM JEDNEGO WYGRANEGO SETA PRZEZ POLSKĘ I ODEBRAĆ BONUS 200 ZŁ! Tak wystarczy, że Biało-Czerwoni wygrają zaledwie 1 seta, a na Twoje konto trafi 200 zł w środkach bonusowych! Jak skorzystać z promocji Betfan na Holandia – Polska bonus 200 zł dowiesz się z naszego artykułu.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Promocja Betfan darmowe 200 zł na Holandia – Polska (01.09)

Z okazji starcia reprezentacji polskich siatkarzy w drugim grupowym meczu Mistrzostw Europy z Holandią Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygraną JEDNEGO SETA PRZEZ POLSKĘ możesz odebrać 200 zł darmowej kasy w formie bonusu finansowego. Jeden set wygrany przez Polaków brzmi jak pewniaczek, a na Ciebie czeka 200 zł.

Najważniejszą zasadą grania wygranego jednego seta przez Polaków z Holandią (01.09.23) w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces zakładania profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 200 zł w bonusie za mecz Holandia – Polska w 2. kolejce ME grupy C. Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na wygranego seta przez Polaków z Holandią
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO z oferty BETFAN na wygraną seta przez Polaków z Holandią z oferty dostępnej TUTAJ
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 01.09.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Polacy wygrają minimum 1 seta w meczu z Holandią (01.09) to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz bonus 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a jeśli Polska wygra 1 seta to i tak otrzymasz 200 zł z promocji Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na Holandia – Polska to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł na wygranego seta Polaków z Holandią – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać wygranego jednego seta przez polskich siatkarzy z Holandią z bonusem 200 zł w promocji Betfan.

holandia polska set
  • Opcja 1: Zakład: Polska wygra minimum jednego seta z Holandią – kurs 1.15 x stawka 30 zł = bonus 200 zł + regularna wygrana za kupon

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie bonusu 200 zł za wygraną minimum jednego seta przez Polaków z Holandią możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 200 zł na Holandia – Polska (01.09.23)?

Promocja bukmacherska z darmowym bonusem 200 zł za wygraną przez Polaków minimum jednego seta w meczu z Holandią została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 31.08.23 do 01.09.23 godziny 19:59 mogą odebrać 200 zł bonusu w promocji bukmacherskiej Betfan za jednego seta wygranego przez Biało-Czerwonych z Holandią.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Holandia – Polska?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł bonusu za minimum jednego wygranego seta przez Polaków z Holandią została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Bonus 200 zł za mecz Holandia – Polska na siatkarskich Mistrzostwach Europy dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję na Holandia – Polska (01.09.23)?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na mecz siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy Holandią, a Polską to znajdziesz taką w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 200 zł bonusu za minimum jednego wygranego seta przez Polaków.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan bonus 200 zł za 1 seta Polaków z Holandią?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na siatkarskiej starcie Mistrzostw Europy pomiędzy Holandią, a Polską, ponieważ wystarczy, że Biało-Czerwoni wygrają jednego seta w meczu, a otrzymasz ekstra bonus 200 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę