kurs 200 swiatek aba

Iga Świątek – Aryna Sabalenka kurs 200.00 w promocji Superbet na finał WTA Madryt

Już w sobotę o 18:30 Iga Świątek zagra w finale WTA Madryt z Aryną Sabalenką. Polka jest w świetnej formie i jest zdecydowaną faworytką do wygrania tego prestiżowego turnieju. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet dla nowych graczy przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której zwycięstwo Igi Świątek z Sabalenką w dniu 6. maja 2023 roku możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę zgarnąć aż 400 zł premii finansowej. Jak skorzystać z kursu 200.00 na Iga Świątek – Aryna Sabalenka (06.05.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Świątek – Sabalenka kurs 200.00 w promocji Superbet (06.05.23)

Z okazji finału turnieju tenisowego WTA Madryt pomiędzy Igą Świątek, a Sabalenką legalny bukmacher Superbet przygotował specjalny kurs 200.00 na wygraną Igi Świątek. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wygranej polskiej tenisistki z kursem 200.00 w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Igi Świątek z Sabalenką (06.05.23) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 200.00 na Iga Świątek – Aryna Sabalenka możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Świątek – Sabalenka (06.05.23)?

Na starcia Igi Świątek z Aryną Sabalenką w finale WTA Madryt najlepsza oferta promocji z mega wysokim kursem 200.00 została zaoferowana w Superbet. W przypadku gdy Polak z Raszyna wygra finał otrzymasz 400 zł bonusu finansowego (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet bonus 400 zł na Świątek – Sabalenka (06.05)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na mecz Igi Świątek z Aryną Sabalenką w finale WTA Madryt 2023, ponieważ zwycięstwo z najlepszym kursu 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 148 razy więcej), a dzięki temu masz szansę otrzymać 400 zł bonusu od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę