400 na ige

Iga Świątek – Belinda Bencic bonus 400 zł w Superbet (09.07.23)

Chciałbyś odebrać ekstra bonus na pierwsze zakłady u bukmachera Superbet? Jest właśnie na to świetna okazja, ponieważ w 4. rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu Iga Świątek zmierzy się z Belindą Bencic, a bukmacher Superbet przygotował promocję, w której możesz odebrać 400 zł bonusu finansowego. Wystarczy, że za minimum 2 zł zagrasz zakład na wygraną Igi Świątek, a jeżeli Polka pokona Szwajcarkę w dniu 9. lipca 2023 roku otrzymasz 400 zł bonusu na swoje konto.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Iga Świątek – Belinda Bencic bonus 400 zł w promocji Superbet (09.07.23)

Z okazji hitowego starcia w 4. rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu 2023 pomiędzy Igą Świątek, z Belindą Bencic legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 400 zł na wygraną reprezentantki Polski w tym spotkaniu (09.07.23).

Aby aktywować możliwość odbioru 400 zł bonusu za mecz Igi Świątek z Belindą Bencic w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Igi Świątek z Belindą Bencic ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z możliwością odbioru 400 zł bonusu za mecz Igi Świątek z Belindą Bencić rozgrywany w dniu 9. lipca 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Świątek – Bencic bonus 400 zł w Superbet jaki minimalny depozyt do odbioru?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której wygraną Igi Świątek z Belindą Bencic w 4. rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu 2023 możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z możliwością odbioru 400 zł została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za wygraną reprezentantki Polski Igi Świątek ze Szwajcarką Belindą Bencic.

Świątek vs. Bencić bonus 400 zł – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz 4. rudny wielkoszlemowego Wimbledonu 2023 pomiędzy Igą Świątek, z Belindą Bencic maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 200.00 (bonus 400 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowy pojedynek pomiędzy Igą Świątek, z Belindą Bencic w tenisie, rozgrywany w dniu 9. lipca 2023 roku.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Świątek – Bencic (09.07.23)?

Na hitowe starcie w 4. rundzie Wimbledonu 2023 pomiędzy Igą Świątek, z Belindą Bencic najlepsza oferta promocji z bonusem 400 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną Polki odbierzesz 400 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet 400 zł na Iga Świątek – Bencic?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 4. rundy Wimbledonu pomiędzy Świątek, z Bencic, ponieważ wygrana z boostem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 175 razy więcej na zwycięstwo Igi – w Superbet 200.00, a regularnie 1.14).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę