swiatek sakkari 250 sts

Iga Świątek – M. Sakkari: bonus 250 zł w promocji STS (17.03)

W niedzielę w finale Indian Wells Iga Świątek zmierzy się z Marią Sakkari. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za wygraną Świątek możesz odebrać 250 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł! O szczegółach promocji STS 250 zł bonusu na Iga Świątek – M. Sakkari (17.03.24) dowiesz się z naszego artykułu.

Iga Świątek – M. Sakkari bonus 250 zł w promocji STS (17.03)

Aby aktywować możliwość odbioru 250 zł bonusu za wygraną Igi Świątek z Marią Sakkari w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 250 zł za wygraną Świątek z Sakkari w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Świątek z Sakkari ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Iga wygra finał to STS dopisze 250 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus od STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

swiatek sakkari 250 sts baner

Bonus ze specjalnej promocji bukmachera STS za mecz pomiędzy Igą Świątek, a Marią Sakkari należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę