BETSIDE

Inter Mediolan – AC Milan kurs 150.00 w promocji Superbet (16.05.23)

We wtorek 16. maja 2023 roku na San Siro dojdzie do rewanżowego półfinałowego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milan. Rossoneri będą mieć bardzo ciężkie zadanie, albowiem w pierwszym meczu przegrali 2:0. Teraz z pewnością będą chcieli rzucić się od pierwszych minut do ataku. W Zakładach Bukmacherskich Superbet możesz zagrać dowolną selekcję ze spotkania Inter Mediolan – AC Milan z kursem 150.00. Dodatkowo nie ma znaczenia czy Twój zakład wejdzie czy nie, a i tak otrzymasz 300 zł premii finansowej od buka (150.00 x 2 zł). Jak skorzystać z tej promocji przeczytasz poniżej w naszym artykule.

Inter Mediolan – AC Milan najwyższe kursy 150 w promocji Superbet

Z okazji rewanżowego spotkania półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milanem, które odbędzie się 16. maja 2023 roku legalny bukmacher Superbet przygotował najwyższe kursy 150.00 na dowolną selekcje z tego spotkania. Nie ma znaczenia czy trafisz czy nie typ z tego spotkania, a i tak otrzymasz 300 zł premii od bukmachera Superbet!

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie najwyższego kursu 150.00 na Inter Mediolan – AC Milan (16.05.23) w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta podniesionych współczynników została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na dowolną selekcję z meczu Inter Mediolan – AC Milan (16.05.23) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • niezależnie czy trafiłeś czy nie typ ze spotkania Inter – Milan, bukmacher Superbet dopisze 300 zł premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższymi kursami 150.00 na Inter Mediolan – AC Milan w dniu 16. maja 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Inter Mediolan – AC Milan Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której dowolny zakład z meczu Inter Mediolan – AC Milan w rewanżowym półfinałowym starciu UEFA Champions League możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji w której do wygrania jest 300 zł za dowolny zakład z meczu Inter Mediolan – AC Milan, który nawet nie musi być wygrany.

Inter Mediolan – AC Milan wysokie kursy 150.00 – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz Inter Mediolan – AC Milan maksymalna stawka obowiązująca do do grania z wysokim współczynnikiem 150 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowy pojedynek rewanżowego półfinałowego meczu pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milanem, rozgrywany w dniu 16. maja 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Inter Mediolan – AC Milan (16.05)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 300 zł (150.00 x 2 zł) za dowolny zakład z hitowego rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milanem należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Inter Mediolan – Milan (16.05.23)?

Na rewanżowe spotkanie półfinału UEFA Champions League pomiędzy Interem Mediolan, a Milanem najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za zagranie dowolnego, wybranego przez Ciebie zakładu z tego meczu odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (150.00 x 2 zł) – nie musi być on nawet wygrany!

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150 na Inter Mediolan -AC Milan (16.05.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na spotkanie pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milanem, które odbędzie się w ramach rewanżowego półfinałowego starcia UEFA Champions League, ponieważ wygrana z wysokim kursem 150 zdecydowanie przebija regularne stawki. Jeżeli zagrasz dowolną selekcje z tego spotkania na swoim kuponie to odbierzesz 300 zł premii, a wystarczy założyć konto, dokonać depozytu i poczekać na rozliczenie promocji (16.05.23).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę