100 na messiego

Inter Miami – Orlando City kurs 100.00 na gola Messiego w promocji Betfan (03.08)

W nocy 3 lipca o godzinie 2:00 czasu polskiego w Leagues Cup dojdzie do starcia pomiędzy Interem Miami, a Orlando City. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował atrakcyjną promocję dla nowych graczy, w której gola Leo Messiego w tym meczu mogą zagrać z najwyższym kursem 100.00. Co więcej – wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Argentyńczyk zdobędzie bramkę otrzymasz 176 zł na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Jak skorzystać z promocji bukmachera Betfan kurs 100.00 na gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City w prosty sposób dowiesz się z naszego artykułu.

Inter Miami – Orlando City kurs 100.00 na gola Messiego w promocji Betfan (03.08)

Z okazji atrakcyjnego meczu w Leagues Cup pomiędzy Interem Miami, a Orland City legalny bukmacher Betfan przygotował promocję, w której gola Messiego zagrasz na zakładzie z kursem 100.00. Taka wygrana znacznie przebija regularne stawki, które wynoszą 2.10 na bramkę zdobytą przez Argentyńczyka (w Betfan więcej 47 razy, bo 100.00).

Jak zagrać po kursie 100.00 wygraną gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City w promocji Betfan?

Najważniejszą zasadą grania gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City w promocji z najwyższym kursem 100.00 u licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania ze współczynnikiem 100.00 na gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty kursu 100 na gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 38 zł zakład z oferty BETFAN na dowolne zdarzenia by móc grać bramkę Messiego po kursie 100
  • Następnie za 2 zł zagraj na gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City z kursem 100.00 ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ
  • Kupon musi być pojedynczy (SOLO) z oferty przedmeczowej (prematch)
  • Jeśli twój typ okaże się trafiony otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE

Twój pierwszy zakład do aktywacji kursu 100.00 na jedną bramkę zdobytą przez Leo Messiego w meczu Leagues Cup pomiędzy Interem Miami, a Orlando City to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja kurs 100 na gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz wykorzystać na zakładzie wysoki kurs x 100.00 na gola Messiego w meczu Leagues Cup: Inter Miami – Orlando City. Możesz zagrać:

Opcja 1: Zakład: Lego Messi strzeli gola w meczu Inter Miami – Orland City – kurs 100 x stawka 2 zł = 176 zł

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online z kursem 100.00 na jedną bramkę zdobytą przez Leo Messiego w meczu Leagues Cup pomiędzy Interem Miami, a Orlando City możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska 100.00 na gola Messiego?

Promocja bukmacherska na mecz Leagues Cup pomiędzy Interem Miami, a Orlando City i gola Messiego w tym spotkaniu została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie do 03.08.23, godziny 01:59 mogą grać na zakładzie kurs 100 w promocji bukmacherskiej Betfan.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty ponadstandardowych współczynników na gola Messiego w meczu Inter Miami – Orlando City, a podwyżka dostępna jest tylko dla 500. pierwszych typerów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan 100.00 na gola Messiego?

Maksymalna stawka kursu x 100.00 na gola Messiego w meczu Leagues Cup pomiędzy Interem Miami, a Orlando City to 2 zł. Za taką sumę maksymalnie możesz zagrać specjalny boost kursu przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan kurs 100.00 na gola Messiego?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na mecz pomiędzy Interem Miami, a Orlando City i gola Messiego, ponieważ wygrana z kursem 100.00 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 47 razy więcej za jedną bramkę zdobytą przez Argentyńczyka).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę