300 zl na juve roma

Juventus – Roma 300 zł freebetu w promocji Superbet (30.12)

Juventus – Roma freebet 300 zł w promocji Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie 18 kolejki włoskiej Seria A. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Juventusu lub Romy (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu! O szczegółach promocji Superbet 300 zł freebetu na Juventus – Roma (30.12) dowiesz się z naszego artykułu.

Juventus – Roma freebet 300 zł w promocji Superbet (30.12.23)

Z okazji hitowego starcia w 18 kolejce włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem, a Romą legalny bukmacher Superbet przygotował freebet 300 zł na gola Juventusu lub Romy (do wyboru) w tym spotkaniu (30.12.23). Wystarczy wskazać za 2 zł, która drużyna strzeli gola, a jeśli wybór okaże się poprawny na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł za darmo na Juventus – Roma w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Juventusu lub Romy ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł freebetu (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • Aby wygrana z freebetu przeniosła się na saldo główne wystarczy po prostu nim zagrać i wygrać 🙂

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z możliwością odbioru freebetu 300 zł na Juventus – Roma w 18. kolejce włoskiej Serie A sezonu 2023/2024 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Juventus – Roma Superbet freebet 300 zł jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na gola Juventusu lub Romy w 18 kolejce włoskiej Serie A możesz odebrać 300 zł freebetu została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za gola Starej Damy lub Romy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Juventus – Roma (30.12)?

Na starcie w 18 kolejce włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem, a Romą najlepsza oferta promocji z freebetem 300 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za gola Juve lub Romy, lub remisu (do wyboru) odbierzesz 300 zł freebetu finansowego.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet freebet 300 zł na Juventus – Roma?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 18 kolejki Serie A pomiędzy Juventusem, a Romą, ponieważ przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę na 300 zł darmowej kasy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę