KSW 82 kod

KSW 82 kod promocyjny + bonusy do bukmacherów

W sobotę w ATM Studio w Warszawie odbędzie się 82. edycja gali Konfrontacji Sztuk Walki. W walce wieczoru zmierzy się na niej Hooi z Grzebykiem. My przygotowaliśmy dla was z tej okazji kod promocyjny na KSW 82, który zapewni Wam u bukmacherów powiększone bonusy finansowe, np. na obstawianie gali. Skorzystać mogą z nich nowi gracze, a jakie dokładnie korzyści pieniężne i jak je zastosować prezentujemy w naszym artykule, do którego serdecznie zapraszamy!

KSW 82 kod promocyjny

W sobotę 13. maja w małej hali w ATM Studio Warszawa odbędzie się 82. edycja walk Konfrontacji Sztuk Walki. Bukmacherzy właśnie na walki MMA często przygotowują dla graczy promocje oraz powiększone bonusy, które są dostępne ze specjalnym kodem.

Jeżeli chcesz skorzystać z ekstra benefitów finansowych na KSW 82 zastosuj kod promocyjny o treści BETSIDE. Wykorzystać należy go podczas zakładania konta w wybranej przez siebie firmie bukmacherskiej. Dzięki temu możesz otrzymać dodatkowe środki do wykorzystania na zakłady sportowe na KSW 82, np. powiększony bonusy od wpłaty (w Etoto zamiast 150 zł – 2000 zł), darmowe zakłady (od 10 do 40 zł) czy zakłady bez ryzyka na wysokie kwoty (od 100 do 600 zł).

Event Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się po raz 82, a my przygotowaliśmy dla Was specjalny kod promocyjny [BETSIDE] do bukmacherów, który umożliwi Ci zawieranie zakładów z pojedynków w Warszawie na najlepszych zasadach za bonus od bukmachera.

Bukmacher Kod na KSW 82 Bonus na 82. KSW
Fortuna BETSIDE 600 zł bez ryzyka + 20 zł za darmo
Betfan BETSIDE 200% od depozytu do 300 zł
Etoto BETSIDE2222 100% do 400 zł od pierwszej wpłaty, 50% do 600 zł od drugiej wpłaty, 25% do 1000 zł od trzeciej wpłaty + 222 zł za free
Totalbet BETSIDE 200 zł bez ryzyka + 5000 zł od wpłaty
Superbet BETSIDE 3500 zł bez ryzyka + 200 zł od depozytu +34 zł za free

Z naszym kodem promocyjnym o treści: BETSIDE na KSW 82 założysz konto u każdego bukmachera, który posiada w swojej ofercie walki KSW (między innymi Fortuna, STS, Betfan) i odbierzesz ekskluzywne i ponadstandardowe benefity pieniężne. U wyżej 6. wymienionych bukmacherów w tabeli masz okazję zgarnąć za podanie kodu w sumie bonusy w łącznej kwocie 12 076 zł.

Odbierz najlepszy bonus 2222 zł na KSW 82 w Etoto

Jeżeli podczas zakładania nowego konta gracza na 82. edycję Konfrontacji Sztuk Walki w Etoto użyjesz kodu o treści BETSIDE2222 to zyskasz 2222 zł, czyli o 2072 zł więcej niż z innymi kodami). Jest to specjalna oferta bukmachera Etoto przygotowana dla czytelników Betside.pl, dzięki niej przy pierwszej wpłacie masz 100% do 400 zł, przy drugiej 50% więcej do 600 zł, a przy trzeciej 25% więcej do 1000 zł. Tutaj więcej o szczegółach bonusu Etoto dla Betside.

Pamiętaj, że z takiej oferty możesz skorzystać tylko i wyłącznie u nas z naszym kodem. Część kasy możesz przeznaczyć np. na granie gali KSW 82, a resztę na inne sporty, jak piłka nożna czy siatkówka.

KSW 82 kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny przygotowała także firma bukmacherska Betfan, która znana jest z walk MMA, ponieważ ich twarzą jest Mariusz Pudzianowski. Dzięki zastosowaniu kodu o treści BETSIDE możesz skorzystać z szereg bonusów i promocji, które bukmacher przygotował na KSW 82 (wysokie mnożniki czy szeroki rynek). Aby skorzystać z ponadprzeciętnych premii wystarczy zarejestrować konto, a po jego aktywacji otrzymasz od tego operatora bonus 200% do 300 zł.

Po poprawnym podaniu kodu bonusowego podczas rejestracji Twoja pierwsza wpłata zostanie pomnożona razy 3, czyli przykładowo wpłacając 50 zł na koncie będziesz miał 150 zł na grę podczas KSW 82 w Warszawie w ATM Studio.

620 PLN za kod promocyjny KSW 82 w Fortuna

U legalnego bukmachera Fortuna na KSW 82 kod promocyjny brzmi: BETSIDE. Jak go włączyć? Wystarczy rozpocząć rejestrację na stronie efortuna.pl, a następnie w oznaczone pole wpisać: BETSIDE. Dla ułatwienia podpowiadamy, że jeśli klikniesz nasz przycisk, to przejdziesz do rejestracji, gdzie kod będzie automatycznie wprowadzony do formularza.

Gdy już utworzysz konto w Fortunie z kodem będziesz mógł odebrać premie finansowe o łącznej wartości 620 PLN. To bukmacher przyznający aż dwie gratyfikacje:

 • zakład bez ryzyka 600 zł, podzielony na 3 kwoty 100 zł, 200 zł oraz 300 zł
 • darmowe 20 zł

Jeden z bonusów, czyli 20 zł za free przyznawane jest bez depozytu. Aby go jednak odebrać należy zweryfikować tożsamość. Pozostałe oferty działają na koncie tymczasowym (bez weryfikacji).

KSW 82 kod promocyjny – jak skorzystać z bonusu?

Dla fanów sportów walki skorzystanie z bonusu jest bardzo proste i zajmuje około 130 – 160 sekund. Wystarczy zrealizować 5 przejrzystych kroków, które prezentujemy poniżej krok po kroku:

Skorzystanie z kodu KSW 82 krok po kroku:

 • Zarejestruj się na stronie internetowej wybranego bukmachera
 • Skopiuj kod promocyjny o treści BETSIDE i przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Wpisz promocyjny kod w odpowiednie pole i uzupełnij pozostałe dane
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto
 • Bonus zostanie automatycznie dodany do twojego konta

Pamiętaj, aby przez skorzystaniem z kodu u bukmachera zapoznać się z regulaminem oferty promocyjnej. Jeżeli czegoś nie wiesz zawsze możesz również skontaktować się z nami, np. za pomocą Facebooka.

Kod promocyjny KSW 82 – gdzie wpisać?

Wpisz słowo o treści: BETSIDE w polu “kod promocyjny” lub “kod bonusowy” podczas rejestracji. Możliwe, że pola te będą oznaczone inaczej, ale zazwyczaj są one łatwo znajdowalne. Dzięki temu otrzymasz powiększone bonusy u bukmacherów na KSW 82

Kod promocyjny KSW 82 – bonusy

Za użycie poprawnego kodu na KSW 82, jakim jest słowo o treści BETSIDE u wybranego przez Ciebie bukmachera otrzymasz powiększone bonusy finansowe. Możesz między innymi zainkasować na galę w ATM Studio w Warszawie takie profity finansowe jak:

 • 450 zł w Betfan – potrojenie pierwszej wpłaty do 450 PLN
 • 2222 zł w Etoto – 3 bonusy od depozytu + 222 zł za darmo
 • 620 zł w Fortuna – za darmo 20 zł + 600 zł bez ryzyka ze zwrotem na konto główne
 • 1600 zł w STS– pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN + bonusy od depozytów 1500 PLN
 • 3000 zł w forBET – ubezpieczony zakład do 1000 PLN + bonus od depozytu 2000 PLN

Jeżeli chcesz zagrać bez ryzyka to skorzystaj z oferty bukmachera Fortuna lub forBET (najwyższy bonus bez ryzyka na KSW 82). W przypadku, gdy chcesz mieć więcej kasy na zakłady z KSW 82 to zdecydowanie polecamy skorzystać z naszego indywidualnego bonusu w Etoto, a także potroić pierwszą wpłatę w Betfan. Natomiast jeżeli lubisz grać za darmową kasę od buka – polecamy Fortunę (partnera federacji KSW) i prezent 20 PLN bez wymagania wpłaty.

KSW 82 kod promocyjny: jak założyć konto?

Poniżej prezentujemy przykład jak możesz założyć konto np. w Etoto z użyciem kodu promocyjnego, który zapewni Ci atrakcyjne gratyfikacje finansowe na 82. galę Konfrontacji Sztuk Walki. Proces odbywa się podobnie choćby w Fortunie czy Superbet.

 • 1: Załóż konto z linku promocyjnego lub wpisz kod promocyjny KSW 82 o treści: BETSIDE2222
 • 2: Wypełnij obowiązkowe pola podczas rejestracji w Etoto, sprawdź dane i zarejestruj konto
 • 3: Pierwszy depozyt zostanie podwojony do 400 PLN, drugi o 50%, a trzeci o 25%
 • 4: Kasę możesz przeznaczyć na bety z KSW 82

Jest to jedna z najlepszych ofert za użycie kodu na KSW 82, albowiem dostajesz od bukmachera aż 2222 PLN za kod, a nie jak w standardowej ofercie 150 PLN!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na KSW 82 (13.05)?

Kody promocyjne na KSW 82 w ATM Studio w Warszawie są darmowe i ich użycie nie wymaga opłat. Wystarczy pobrać kod z naszej strony poprzez metodę kopiuj – wklej lub kliknąć w baner przenoszący do bukmachera.

2️⃣ Do kogo skierowane są kody promocyjne na KSW 82?

Z kodu promocyjnego na 82. galę Konfrontacji Sztuk Walki w ATM Studio w Warszawie mogą skorzystać tylko osoby +18 lat. Tylko osoby pełnoletnie mogą zawierać zakłady wzajemne i to do nich jest skierowana oferta powiększonego bonusu za kod na KSW 82 (między innymi w Betfan, Fortuna czy Etoto).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę