KSW 92 typy

KSW 92: Typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

KSW 92 typy i kursy bukmacherskie na galę, która odbędzie się 16. marca. Gala z pewnością będzie bardzo ciekawa i zobaczymy w niej między innymi starcie Wikłacz – Jojua. Znamy już jakie kursy bukmacherzy przygotowali na KSW 92. Wykonaliśmy ich analizę oraz porównaliśmy oferty bukmacherów i na ich podstawie wybraliśmy najlepsze typy na KSW 92. Znajdziecie je w naszym artykule, do którego serdecznie zapraszamy!

KSW 92 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali przed zbliżając się galą KSW 92 kursy bukmacherskie. W swoich notowaniach pokazali faworytów do wygrania poszczególnych walk. Mamy kilka ciekawych zestawień, więc mnożniki prezentują się naprawdę dobrze. Według kursów bukmacherskich w walce wieczoru KSW 92 faworytem jest Wikłacz (kurs 1.35). Mniejsze szanse natomiast ma Jojua (kurs 3.20).

ksw 92 bez podatku betclic

Również walka Rutkowski – Neves przyciąga uwagę swoimi kursami. Obecnie, kurs na zwycięstwo Rutkowskiego wynosi 1.65, sugerując, że jest on faworytem w tej rywalizacji. Z drugiej strony, Neves ma kurs 3.65, co skutkuje, że jest on underdogiem w tej potyczce.

W zestawieniu poniżej znajdziesz komplet najwyższych kursów na wszystkie pojedynki z gali KSW 92:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Hosek D.2.19 – Betfan1.65 – BetfanMieczkowski D.Obstawiaj
Szczepaniak O.1.42 – Fortuna2.87 – FortunaGniady M.Obstawiaj
Jakubiec T.1.46 – Etoto2.75 – EtotoJanusz W.Obstawiaj
Zalewski W.1.42 – Fortuna2.87 – FortunaZieliński A.Obstawiaj
Jewtuszko M.1.65 – forBET2.24 – forBETZaromskis M.Obstawiaj
Szkaradek K.1.58 – Fortuna2.39 – FortunaZdavkovic M.Obstawiaj
Rutkowski D.1.29 – Totalbet3.65 – TotalbetNeves Jr. J.C.Obstawiaj
Kuberski P.1.24 – Betfan4.10 – BetfanMaterla M.Obstawiaj
Wikłacz J.1.35 – Totalbet3.20 – TotalbetJojua Z.Obstawiaj
Kursy na dzień 14.03.24 – mogą ulec zmianie

Dodatkowo według zestawień bukmacherskich faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach są: Kuberski (kurs 1.24), Szkaradek (kurs 1.58) oraz Zalewski (kurs 1.42).

KSW 92 typy bukmacherskie

Po analizie składników kursowych poszczególnych walk wiemy już czego spodziewają się bukmacherzy. Mamy dla Was także typy na KSW 92? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą dwóch najbardziej prestiżowych pojedynków 92. edycji gali KSW, czyli starć Rutkowskiego z Nevesem oraz w walce wieczoru starcia Wikłacza z Jojuą.

KSW 92: Typy na Rutkowski – Neves

W wadze lekkiej zobaczymy także ciekawy pojedynek, w którym to oczywiście Polak – Rutkowski będzie faworytem do wygrania walki. Neves nie ma bogatej historii, albowiem walczył tylko 10 razy i oczywiście choć 8 z nich wygrał to rywale nie byli z najwyższej półki. Tutaj oczywiście Rutkowski przeważa w każdym aspekcie, a dodatkowo jest bardzo mocno rozwojowym zawodnikiem. W tej walce nie spodziewamy się żadnej sensacji, a raczej bardzo pewnego zwycięstwa Rutkowskiego i tak też typujemy po kursie 1.32.

Rutkowski zapewne od pierwszych sekund narzuci swój styl walki, czyli aktywny parter. Tam powinien spokojnie wygrać walkę z Nevesem. Oczywiście Polak w listopadzie zaliczył wpadkę, ale ta walka wydaje się być idealną dla niego, aby się odbudować i rozbić swojego rywala.

KSW 92: Typy na Wikłacz – Jojua

Pojedynek pomiędzy Wikłaczem, a Jojuą odbędzie się w walce wieczoru i będzie to starcie o pas KSW w wadze koguciej. Oczywiście pasa broni Wikłacz, który wydaje się, że na ten moment jest poza zasięgiem wszystkich zawodników. Oczywiście Jojua jest jeszcze niepokonany, jednak mimo wszystko to Polak będzie dominował w tej walce w każdym aspekcie. Pojedynek odbędzie się w maksymalnie 5 rundach, więc dość długi dystans, jak na walkę w KSW. To także nowość dla Gruzina i spodziewamy się, że nie poradzi sobie on na tak długim dystansie, dlatego typujemy wygraną Wikłacza przez nokaut po kursie 2.00 w Betclic.

Dodatkowo w tej walce warto pod uwagę wziąć to, że Jojua nie ma silnego uderzenie, więc jeżeli miałby w ogóle w tym pojedynku o coś powalczyć to tylko właśnie o wypunktowanie Wikłacza, a na to się zupełnie nie zanosi.

Kupon na KSW 92

Nasz kupon bukmacherski na galę KSW 92 u bukmachera Betclic prezentuje się następująco:

obraz 27

Jak widzimy, dzięki grze bez podatku w Betclic można wygrać więcej aż o 15,84 zł. Jeżeli nie masz jeszcze konta, a chciałbyś obstawiać bez podatku to możesz założyć konto TUTAJ i dodatkowo odebrać ubezpieczony zakład do 50 PLN, który również będzie objęty grą bez podatku!

Gdzie obstawiać KSW 92?

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania wydarzenia KSW 92, to Betclic jest doskonałym wyborem. Dzięki najwyższym kursom na rynku bukmacherskim, gracze mają szansę na większe wygrane. Co więcej w Betclic możesz obstawiać KSW 92 bez podatku na kuponach SOLO, jak i AKO!

Natomiast, dla tych, którzy preferują różnorodność zakładów oraz korzystne kursy, Betclic jest godnym polecenia wyborem do obstawiania KSW 92. Ich niska marża bukmacherska na zakłady oznacza, że gracze mogą cieszyć się lepszymi potencjalnymi wygranymi. Bez względu na to, czy jesteś fanem sportów walki czy innych dyscyplin, Betclic oferuje szeroki wachlarz zakładów i najwyższe kursy na KSW 92.

FAQ – pytania i odpowiedzi]

1️⃣ Kto faworytem na KSW 92?

Według bukmacherów, jak i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami do wygrania swoich pojedynków podczas gali KSW 92 jest Wikłacz w starciu z Jojuą, a także Rutkowski z Nevesem oraz Kuberski z Materlą.

2️⃣ Kiedy gala KSW 92?

Gala KSW 92 odbędzie się 16. marca 2024 roku w Gorzowie Wielkopolskim.

3️⃣ Który bukmacher najlepszy na KSW 92?

Według nas najlepszym bukmacherem na 92. galę Konfrontacji Sztuk Walki jest Betclic, ponieważ posiada duży rynek zdarzeń (ponad 100 selekcji), zakłady specjalne, a także najwyższe kursy w przedziale 1.50 – 2.50 oraz możliwość gry bez podatku nawet w kuponach SOLO.

4️⃣ Jakie typy najlepiej grać na kuponach podczas KSW 92?

Naszym zdaniem najlepszymi typami na KSW 92 będzie wygrana wygrana Wrzoska z Vitasoviciem oraz wygrana Soldaeva z Stasiakiem.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę