ksw 93 typy

KSW 93: Typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

KSW 93 typy i kursy bukmacherskie na galę, która odbędzie się 6. kwietnia. Gala z pewnością będzie bardzo ciekawa i zobaczymy w niej między innymi starcie Parnasse – Mircea. Znamy już jakie kursy bukmacherzy przygotowali na KSW 93. Wykonaliśmy ich analizę oraz porównaliśmy oferty bukmacherów i na ich podstawie wybraliśmy najlepsze typy na KSW 93. Znajdziecie je w naszym artykule, do którego serdecznie zapraszamy!

KSW 93 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali przed zbliżając się galą KSW 93 kursy bukmacherskie. W swoich notowaniach pokazali faworytów do wygrania poszczególnych walk. Mamy kilka ciekawych zestawień, więc mnożniki prezentują się naprawdę dobrze. Według kursów bukmacherskich w walce wieczoru KSW 93 faworytem jest Parnasse (kurs 1.18). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma Mircea (kurs 4.90).

Również walka Marian Ziółkowski – Wilson Varela przyciąga uwagę swoimi kursami. Obecnie, kurs na zwycięstwo Ziółkowskiego wynosi 1.35, sugerując, że jest on faworytem w tej rywalizacji. Z drugiej strony, Varela ma kurs 3.20, co skutkuje, że jest on underdogiem w tej potyczce.

W zestawieniu poniżej znajdziesz komplet najwyższych kursów na wszystkie pojedynki z gali KSW 93:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
El Hadji Ndiaye1.50 – Betfan2.60 – BetfanNicolae Bivol Obstawiaj
Sandra Succar1.48 – Fortuna2.65 – FortunaFlore HaniObstawiaj
Alfan Rocher-Labes1.70 – Etoto2.15 – EtotoKenji BortoluzziObstawiaj
Francisco Barrio1.60 – Fortuna2.28 – FortunaAymard GuihObstawiaj
Laid Zerhouni1.42 – forBET2.80 – forBETBoubacar NiakateObstawiaj
Michal Martinek1.65 – Fortuna2.28 – FortunaPrince AounallahObstawiaj
Artur Szczepaniak1.35 – Betclic3.20 – BetclicMadars FleminasObstawiaj
Marian Ziółkowski1.35 – Betfan3.20 – BetfanWilson VarelaObstawiaj
Salahdine Parnasse1.18 – Totalbet4.90 – TotalbetValeriu MirceaObstawiaj
Kursy na dzień 04.04.24 – mogą ulec zmianie

Dodatkowo według zestawień bukmacherskich faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach są: Kuberski (kurs 1.24), Szkaradek (kurs 1.58) oraz Zalewski (kurs 1.42).

KSW 93 typy bukmacherskie

Po analizie składników kursowych poszczególnych walk wiemy już czego spodziewają się bukmacherzy. Mamy dla Was także typy na KSW 93? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą dwóch najbardziej prestiżowych pojedynków 93. edycji gali KSW, czyli starć Ziółkowskiego z Varelą oraz w walce wieczoru starcia Parnasse z Mirceą.

KSW 93 typy na Parnasse – Mircea

Hitową walką wieczoru w Paryżu będzie starcie o mistrzowski pas, w którym Parnasse zmierzy się z Mirceą. Parnasse podczas KSW będzie walczył po raz 13. Na ten moment tylko dwie walki przegrał, jednak jest to dominator tej kategorii i z pewnością to właśnie on ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tej walce, tym bardziej, że będzie toczył ten bój przed własną publicznością.

Parnasse przez nokaut
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.70

Kursy mogą ulec zmianie

Mircea jest oczywiście równie dobrym zawodnikiem, który ma dobre rekordy, ale mimo wszystko nie są to umiejętności na tak wysokim poziomie jak Parnasse. Z pewnością będzie to dobra, widowiskowa walka, ale kibice francuscy chcą wygranej Parnasse w wielkim stylu i jest on jak najbardziej w stanie tego dokonać. Typujemy wygraną Parnasse z Mirceą przez nokatu po kursie 1.70 w Betclic. Naszym zdaniem Parnasse pokaże swoje umiejętności i udowodni, że porażka z Bartosińskim to tylko mały wypadek przy pracy.

KSW 93 typy na Ziółkowski – Varela

W drugiej bardzo ciekawej walce tego wieczoru będziemy świadkami starcia w wadze lekkiej, w której Polak Ziółkowski zmierzy się z Francuzem – Varelą. Ziółkowski to były mistrz tej wagi, a teraz z pewnością będzie chciał powrócić do regularnych walk i do być może odzyskania tytułu, albowiem wraca on po blisko dwuletniej przerwie. Ostatnią walkę stoczył w 2018 roku, kiedy to zwyciężył z Rajewskim na punkty. Niewątpliwie to po stronie Polaka jest więcej umiejętności, ale rywala lekceważyć nie można, albowiem Varela podejdzie do tego pojedynku po 5 wygranych z rzędu.

Ziółkowski wygra
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.20

Kursy mogą ulec zmianie

Mimo to typujemy wygraną Ziółkowskiego po kursie 1.35 w Betclic. Naszym zdaniem to Polak przejmie w tym pojedynku inicjatywę. Oczywiście Varela w pojedynku z Rajkowskim zaprezentował się jeszcze lepiej niż Ziółkowski, albowiem Francuz pokonał Rajkowskiego w 16 sekund, jednak tutaj pojedynek z pewnością będzie nieco inny. Varela będzie przeważał w stójce, ale naszym zdaniem Ziółkowski swoim doświadczeniem sprowadzi Francuza do parteru i tam go pokona.

Kupon na KSW 93

Nasz kupon bukmacherski na galę KSW 93 u bukmachera Betclic prezentuje się następująco:

obraz 7

Jak widzimy, dzięki grze bez podatku w Betclic można wygrać więcej aż o 13,80 zł. Jeżeli nie masz jeszcze konta, a chciałbyś obstawiać bez podatku to możesz założyć konto TUTAJ i dodatkowo odebrać ubezpieczony zakład do 50 PLN, który również będzie objęty grą bez podatku!

Gdzie obstawiać KSW 93?

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania wydarzenia KSW 93, to Betclic jest doskonałym wyborem. Dzięki najwyższym kursom na rynku bukmacherskim, gracze mają szansę na większe wygrane. Co więcej w Betclic możesz obstawiać KSW 93 bez podatku na kuponach SOLO, jak i AKO!

Natomiast, dla tych, którzy preferują różnorodność zakładów oraz korzystne kursy, Betclic jest godnym polecenia wyborem do obstawiania KSW 93. Ich niska marża bukmacherska na zakłady oznacza, że gracze mogą cieszyć się lepszymi potencjalnymi wygranymi. Bez względu na to, czy jesteś fanem sportów walki czy innych dyscyplin, Betclic oferuje szeroki wachlarz zakładów i najwyższe kursy na KSW 93.

KSW 93: karta walk

Main event KSW 93

  • 70,3 kg – Salahdine Parnasse (18-2) vs Valeriu Mircea (30-8-1) – walka o pas

Co-main event KSW 93

  • 70,3 kg – Marian Ziółkowski (25-8-1, 1 NC) vs Wilson Varela (11-5)

Karta główna KSW 93

  • 77,1 kg – Artur Szczepaniak (10-2) vs Madars Fleminas (12-5)
  • 120,2 kg – Michal Martinek (10-5) vs Prince Aounallah (18-11)
  • 83,9 kg – Laïd Zerhouni (12-8) vs Boubacar Niakaté (9-5)
  • 70,3 kg – El Hadji Ndiaye (5-2) vs Nicolae Bivol (3-0)
  • 77,1 kg – Francisco Barrio (12-3) vs Aymard Guih (17-13)

Karta wstępna KSW 93

  • 61,2 kg – Alfan Rocher-Labes (10-3) vs Kenji Bortoluzzi (11-5-1)
  • 56,7 kg – Sandra Succar (3-0) vs Flore Hani (6-3)

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto faworytem na KSW 93?

Według bukmacherów, jak i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami do wygrania swoich pojedynków podczas gali KSW 93 jest Parnasse w starciu z Mirceą oraz Ziółowski w starciu z Varelą.

2️⃣ Kiedy gala KSW 93?

Gala KSW 93 odbędzie się 6. kwietnia 2024 roku w Paryżu.

3️⃣ Który bukmacher najlepszy na KSW 93?

Według nas najlepszym bukmacherem na 93. galę Konfrontacji Sztuk Walki jest Betclic, ponieważ posiada duży rynek zdarzeń (ponad 100 selekcji), zakłady specjalne, a także najwyższe kursy w przedziale 1.50 – 2.80 oraz możliwość gry bez podatku nawet w kuponach SOLO.

4️⃣ Jakie typy najlepiej grać na kuponach podczas KSW 93?

Naszym zdaniem najlepszymi typami na KSW 93 będzie wygrana wygrana Parnasse przez nokaut w starciu z Mirceą oraz zwycięstwo Ziółkowskiego z Varelą.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę