KSW Epic transmisja

KSW Epic: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

Już w sobotę 24. lutego czeka nas gala KSW Epic. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z KSW Epic na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – możliwość odebrania PPV do transmisji z KSW Epic za jedyne 10 zł. Wystarczy wziąć udział w specjalnej ofercie bukmachera Fortuna. Masz w niej szansę zdobyć PPV za jedyne 10 zł! Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

adamek khalidov 400 zl w superbet baner

400 zł za wygraną w walce wieczoru na Adamka lub Chalidova (do wyboru) w Superbet. Sprawdź szczegółową instrukcję TUTAJ.

KSW Epic: gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z gali KSW Epic dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV na kswepic.tv oraz na CANAL+ online. KSW Epic oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo KSW Epic dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony kswepic.tv.

Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. My jednak mamy sposób jak oglądać KSW Epic w znacznie tańszej cenie, a nawet za darmo!

400 zl ksw epic fortuna

KSW Epic: PPV za 10 zł w Fortuna

Bukmacher Fortuna z okazji współpracy z federacją KSW przygotował dla użytkowników świetną okazję! Można odebrać PPV do transmisji z KSW Epic za jedyne 10 zł!

Warunki do spełnienia są bardzo proste, a my mamy sposób, aby maksymalnie wykorzystać tę okazję.

KSW Epic: jak oglądać na żywo za darmo?

  • załóż konto w Fortuna z tego LINKU lub używając hasła o treści BETSIDE w formularzu do zakładania konta
  • dokonaj depozytu w kwocie minimum 25 zł na nowe Konto Gracza
  • zagraj pierwszy kupon za minimum 10 zł składający się z minimum 2 zdarzeń związanych z KSW Epic

Po spełnieniu tych 3 prostych kroków otrzymasz możliwość odebrania darmowego streama PPV z KSW Epic. Bukmacher Fortuna po realizacji tych warunków wyśle dostęp do transmisji z KSW Epic mailowo lub na SMS-a.

Mowa tutaj o darmowym oglądaniu, albowiem kiedy zweryfikujesz konto na eFortuna otrzymasz darmowe 20 zł, więc tak naprawdę pokrywa to Twój wkład w kupon 10 zł + dodatkowe 10 zł!

Czy KSW Epic będzie mieć darmowego streama?

Niestety nie – KSW Epic nie przeprowadzi darmowego streama live z gali. Na YouTube możesz jednak śledzić komentarz z gali. My jednak polecamy wziąć udział w specjalnej akcji Fortuna, zdobyć kodzik do PPV Epic KSW i cieszyć się z możliwości darmowego oglądania streama z KSW Epic.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Epic KSW na żywo?

Transmisję XTB KSW Epic na żywo możesz oglądać w systemie PPV. Streama przeprowadzi strona kswepic.tv – cena dostępu zaczyna się od 39,99 zł.

2️⃣ Czy można oglądać KSW Epic na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie Epic KSW XTB na żywo za darmo. Wystarczy, że założysz konto w Fortuna, wpłacisz minimum 25 zł i zagrasz kupon za 10 zł, a bukmacher wyśle Ci darmowy dostęp do PPV z gali XTB KSW Epic.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę