ksw epic

KSW Epic: Typy, kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

KSW Epic typy i kursy bukmacherskie na hitową galę, która odbędzie się już 24. lutego 2024 roku w Gliwicach. Zobaczymy podczas tej gali wiele hitów i elektryzujące starcie w walce wieczoru, na który z pewnością czekają wszyscy fani KSW. My znamy już notowania bukmacherów na poszczególne walki. Przeanalizowaliśmy formę poszczególnych zawodników i przygotowaliśmy dla Was typy na KSW Epic. Znajdziecie je w naszym artykule.

adamek khalidov 400 zl w superbet baner

W Superbet możesz odebrać 400 zł za darmo za wygraną Tomka lub Mameda. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo wybranego zawodnika, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 400 zł. O szczegółach tej oferty możesz dowiedzieć się TUTAJ.

KSW Epic: typy bukmacherskie

Po analizie składników kursowych poszczególnych walk wiemy już czego spodziewają się bukmacherzy. Jak jednak typujemy walki KSW Epic my? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą dwóch ciekawych pojedynków gali KSW XTB Epic w Gliwicach, czyli starć Philipa de Friesa z Joshem Barnettem oraz Darko Stosicia z Matheusem Scheffelem.

Typy KSW Epic na Philip de Fries – Josh Barnett

Phil de Fries to najlepszy obecnie zawodnik KSW w wadze ciężkiej. Dominował on swoich wszystkich rywali na poprzednich galach i dzięki temu jest niepokonany od 12 pojedynków. To oczywiście stawia go w roli faworyta w pojedynku z Barnettem. Oczywiście w tej walce może być akurat remis, jednak znając De Friesa rzuci się on na swojego rywala od początku i będzie chciał go rozbić.

Barnett natomiast wraca na ring po bardzo długiej przerwie i to w dodatku w wieku 46 lat. Z pewnością taka przerwa od oficjalnych pojedynków i swój wiek zrobią swoje i z pewnością kondycyjnie przewagę będzie miał Philip. Niewątpliwie Barnett to także bardzo utalentowany zawodnik, ale mimo wszystko nie dajemy mu szans w tej walce i typujemy wygraną Phila De Friesa po kursie 1.70. Wiek oraz różnica doświadczenia w ostatnich latach zrobi swoje i to de Fries przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

KSW Epic typy na Darko Stosić – Matheus Scheffel

Walka pomiędzy Stosiciem, a Scheffelem zostanie rozegrana na zasadach Pride (bez łokci). Stosić podczas gliwickiej gali jest największym faworytem do wygrania swojej walki. Tak naprawdę pod każdym aspektem przebija swojego rywala i nie powinien mieć większych kłopotów, aby rozbić Brazylijczyka.

Obaj panowie w swoim bilansie mają sporo KO podczas walk, więc wydaje się, że dla tych, którzy chcą typować odważniej dobrą opcją będzie postawienie na wygraną Stosicia przez nokaut. My jednak wybieramy bezpieczniejszą opcję i typujemy wygraną Stosicia. Dzięki temu mamy kurs 1.35 i uzupełnia to idealnie nasz kupon double na KSW Epic XTB.

KSW Epic: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali przed zbliżając się galą KSW XTB Epic kursy bukmacherskie. W swoich notowaniach pokazali faworytów do wygrania poszczególnych walk. Mamy kilka ciekawych zestawień, więc mnożniki prezentują się naprawdę dobrze. Według kursów bukmacherskich w walce De Fries – Barnett faworytem jest De Fries (kurs 1.70). Mniejsze szanse natomiast ma Barnett (kurs 4.97). Co ciekawe w tej walce możemy obstawiać remis, który został wyceniony na poziomie 3.50.

Również walka Stosic – Scheffel przyciąga uwagę swoimi kursami. Obecnie, kurs na zwycięstwo Stosicia wynosi 1.35, sugerując, że jest on faworytem w tej rywalizacji. Z drugiej strony, Scheffel ma kurs 3.20, co skutkuje, że jest on underdogiem w tej potyczce.

W zestawieniu poniżej znajdziesz komplet najwyższych kursów na wszystkie pojedynki z gali KSW EPIC:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Kacprzak P.1.68 – Betfan2.19 – BetfanBrysz A.Obstawiaj
Rusiński K.1.51 – Fortuna2.58 – FortunaTulshaev M.Obstawiaj
Eslan I.2.10 – Superbet1.74 – SuperbetGnidko B.Obstawiaj
Silva K.2.26 – Totalbet1.64 – TotalbetPiwowarczyk D.Obstawiaj
Haratyk R.1.90 – forBET1.90 – forBETWójcik M.Obstawiaj
Stosic D.1.35 – Etoto3.20 – EtotoScheffel M.Obstawiaj
Królik M.3.00 – Totalbet1.39 – TotalbetSivak V.Obstawiaj
De Fries P.1.70 – Betfan4.97 – BetfanBarnett J.Obstawiaj
Chalidow M.2.44 – Superbet1.56 – SuperbetAdamek T.Obstawiaj

Dodatkowo według zestawień bukmacherskich faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach są: Kacprzak (kurs 1.68), Rusiński (kurs 1.51), Sivak (kurs 1.39) oraz Piwowarczyk (kurs 1.64).

Gdzie obstawiać KSW Epic?

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania wydarzenia KSW Epic, to Totalbet jest doskonałym wyborem. Dzięki najwyższym kursom na rynku bukmacherskim, gracze mają szansę na większe wygrane. Co więcej, Totalbet cieszy się renomą za szeroką ofertę zakładów na różne zdarzenia sportowe, w tym KSW Epic.

Natomiast, dla tych, którzy preferują różnorodność zakładów oraz korzystne kursy, Totalbet jest godnym polecenia wyborem do obstawiania KSW Epic. Ich niska marża bukmacherska na zakłady oznacza, że gracze mogą cieszyć się lepszymi potencjalnymi wygranymi. Bez względu na to, czy jesteś fanem sportów walki czy innych dyscyplin, Totalbet oferuje szeroki wachlarz zakładów i atrakcyjne kursy na KSW Epic. Dodatkowo w Totalbet można obstawiać Epix XTB KSW bez podatku, a wystarczy do tego kupon z minimum 3 zdarzeniami.

KSW Epic: karta walk

Gala XTB KSW Epic KSW obfituje w 10 ciekawych pojedynków. Najbardziej wyczekiwanym przez kibiców jest niewątpliwie starcie w walce wieczoru. Poniżej pełna karta walk XTB KSW EPIC z podziałem na pojedynki:

Main event KSW Epic

  • 99,0 kg – Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek [Boks, 6×3 min]

Co-main event KSW Epic

  • Finał turnieju w wadze półciężkiej

Karta główna KSW Epic

  • 120,2 kg – Phil de Fries vs Josh Barnett [grappling]
  • 93,0 kg – Ivan Erslan (13-3-0, 1 NC) vs Bogdan Gnidko (10-1-0)
  • 120,2 kg – Darko Stosić (19-6) vs Matheus Scheffel (17-10)
  • 80,0 kg – Muslim Tulshaev (10-3) vs Konrad Rusiński (6-1) – [zasady PRIDE]
  • 93,0 kg – Rafał Haratyk (17-5-2) vs Marcin Wójcik (19-8) – półfinał turnieju
  • 93,0 kg – Kleber Silva (22-12, 1 NC) vs Damian Piwowarczyk (7-2) – półfinał turnieju

Karta wstępna KSW Epic

  • 65,8 kg – Michał Królik vs Vaclav Sivak [muay thai, rękawice do MMA]
  • 70,3 kg – Adam Brysz vs Piotr Kacprzak [walka w kimonach]

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto faworytem na KSW Epic?

Według bukmacherów, jak i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami do wygrania swoich pojedynków podczas gali KSW XTB Epic jest Stosic z Scheffelem oraz Sivak z Królikiem.

2️⃣ Kiedy gala KSW Epic?

Gala XTB Epic KSW odbędzie się 24. lutego 2024 roku w Gliwicach.

3️⃣ Który bukmacher najlepszy na KSW Epic?

Według nas najlepszym bukmacherem na hitową galę Epic XTB KSW jest Totalbet. Posiada duży rynek zdarzeń (ponad 100 selekcji), zakłady specjalne, a także najwyższe kursy w przedziale 1.50 – 3.15 (wyższe o 2-3% względem innych bukmacherów).

4️⃣ Jakie typy najlepiej grać na kuponach podczas KSW Epic?

Naszym zdaniem do kuponów SOLO warto typować czystą wygraną De Friesa. Natomiast dobrymi typami na kupon AKO będzie wygrana Stosicia oraz Sivaka.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę