w

Kurs 10.00 na Barcelonę i Kurs 20.00 na Napoli w Betfan

Przed nami hitowe starcie nie w Lidze Mistrzów, a w Lidze Europy pomiędzy FC Barceloną, a Napoli. Jeżeli szukasz wysokich kursów na Barcelonę i Napoli to warto przejrzeć ofertę legalnego bukmachera BETFAN, który na to spotkanie przygotował atrakcyjne boosty współczynnikowe. Najlepsze w tej promce dla typera jest to, że wygrana z kuponu trafia od razu na konto główne.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Jak zagrać po wysokim kursie 10.00 na Barcelonę?

Podstawowym warunkiem jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych w BETFAN. Ważne abyś w formularzu rejestracyjnym podał nasz kod promocyjny BETSIDE (tylko z tym kodem możesz zagrać po najlepszym kursie na mecz Ligi Europy Barcelona vs Napoli). Jakie konkretnie zasady należy spełnić, aby obstawić zwycięstwo Barcelony po ponadstandardowym kursie 10.00?

  • zarejestrować konto typera w Betfan zakłady bukmacherskie
  • w rejestracyjnym formularzu podać nasz promocyjny kod BETSIDE
  • dokonać depozytu w kwocie 65 zł
  • zagrać pierwszy zakład prematch za minimum 50 zł na dowolny szeroki rynek zdarzeń
  • jeżeli zakład nie wejdzie zostanie zwrócona kwota, dzięki cashbackowi, czyli pierwszemu zakładowi bez ryzyka z pakietu powitalnego
  • postawić zakład na zwycięstwo Barcelony po kursie 10,00 w hicie Ligi Europy z TEGO LINKU
  • kupon musi być zakładem pojedynczym (SOLO)
  • maksymalna stawka kuponu 15 zł

Najlepsze dla typera, że wygrana trafia od razu na konto GŁÓWNE. Bez wymogów obrotu.

Jak obstawić Napoli po kursie 20.00?

Warunki są praktycznie takie same jak w przypadku stawiania zakładu na FC Barcelonę. Po rejestracji z naszym kodem oraz dokonaniu wspomnianej wpłaty należy zagrać pierwszy kupon na dowolne zakłady z oferty bukmachera np. La Liga, czy Premier League. Podobnie jak w przypadku zakładu na FCB w razie przegranej otrzymasz zwrot kasy, ze względu że typujesz bez ryzyka.

Następnie wystarczy postawić na Napoli po najlepszym kursie 20.00 z tego specjalnego linku za maksymalnie 15 zł. Zakład musi być pojedynczy, kupony akumulowane nie będą brane pod uwagę do promocji najwyższy kurs na Ligę Europy.

Zakład możesz postawić zarówno przez aplikację mobilną jak i z poziomu strony internetowej licencjonowanego bukmachera BETFAN.

Jak obliczyć wygraną z wysokim kursem?

Poniżej przedstawiamy sposób obliczania wygranej kwoty z oferty wysoki kurs 10.00 na wygraną Barcelony oraz kurs 20.00 na wygraną Napoli w spotkaniu Ligi Europy:

Przykład pierwszy typujemy wygraną Barcelony:

FC Barcelona vs Napoli, typ: 1 stawka: 15 zł brutto (13,20 zł netto)
Kurs promocyjny: 10.00

Wygrana FC Barcelony: 13,20 zł*10.00 = 132 zł

Jeżeli gracz postawi pierwszy kupon przedmeczowy (prematch) po założeniu konta ze stawką 15 złotych na zwycięstwo Barcelony u internetowego bukmachera BETFAN po zboostowanym kursie 10.00 i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, gracz otrzymuje wygraną w kwocie 132 zł.

Przykład drugi typujemy zwycięstwo Napoli:

FC Barcelona vs Napoli, typ: 2 stawka: 15 zł brutto (13,20 zł netto)
Kurs promocyjny: 20.00

Wygrana Napoli: 13,20 zł*20.00 = 264 zł

Obstawiając zwycięstwo Napoli możemy zyskać 264 zł. Jest to o 132 zł więcej niż w przypadku postawienia na wygraną Barcelony. To typer musi zdecydować na który zespół postawi i zgarnie ewentualną mega kasę z wygranej.

Czy wygraną należy obracać?

Jest to świetna promocja bukmacherska przygotowana przez jednego z czołowych buków w rankingu bukmacherów ze względu, że wygrana trafia od razu na konto depozytowe. Kasą nie trzeba obracać. Można ją od razu wypłacić na konto w swoim banku lub przeznaczyć na dalsze typowanie np. handicapów, 1X2, czy ilości goli w danym meczu.

Podobne promocje przygotowywał kiedyś NobleBET czy eWinner.

Zarejestruj konto i odbierz wysoki kurs na Barcelonę i Napoli

Jak już wiesz, aby zagrać po najlepszych kursach na Ligę Europy musisz założyć darmowe konto do betowania z naszym kodem promocyjnym BETSIDE. Tylko dzięki naszemu kodowi otrzymasz dostęp do dobrych kursów na to hitowe starcie. Co więcej – nasz kod zapewni Ci najlepszy bonus powitalny na start zawierania zakładów wzajemnych w BETFAN.

W pakiecie promocyjnym otrzymasz cashback na pierwszy przegrany zakład oraz bonus od depozytu. Dodatkowo uzyskasz dostęp do promocji okazjonalnych jak choćby MatchDAY boost czyli podniesione kursy na wybrane spotkania przez legalnego bukmachera BETFAN.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Gdzie najlepsze kursy na Barcelona vs Napoli?

Wysokie stawki na ten mecz możesz obstawiać w STS, który daje dobre kursy na overy bramkowe. W Fortunie warto zagrać bez podatku, a także po wysokich kursach na żółte kartki.

2. Gdzie wysoki kurs na Barcelonę?

Najlepszy kurs na Barcelonę obstawisz w BETFAN (kurs 10.00). Również dobre współczynniki proponuje Superbet – kurs 1,97 oraz LVBET – kurs 1,99.

3. Gdzie wysoki kurs na Napoli?

Dobre kursy na Napoli możesz obstawiać w PZBUK – kurs 3,95 oraz w Betclic 3,85. Najlepszy kurs na Napoli znajdziesz jednak w BETFAN – kurs 20.00.

4. Czy można zagrać zarówno na Barcelonę jak i Napoli?

Typer po rejestracji konta z naszym kodem promocyjnym BETSIDE ma do wyboru albo postawić na Barcelonę po kursie 10.00, albo na Napoli po kursie 20.00. Nie można postawić zakładu zarówno na Barcelonę jak i Napoli.

Komentarze

Ładowanie…

Czy mój pierwszy kupon z IEM Katowice 2022 przyniesie sukces? Sprawdźmy to!

Barcelona vs. Napoli – sprawdź nasze przewidywania!