200 na barce z elche

Kurs 100.00 na Elche – Barcelona (01.04) w promocji Fortuna

W sobotę 1. kwietnia po przerwie reprezentacyjnej na boisko powróci FC Barcelona, która pewnym krokiem zbliża się do wygrania hiszpańskiej La Liga. W 27. kolejce w wyjazdowym spotkaniu podejmie drużynę Elche, a z tej okazji legalny bukmacher eFortuna przygotował promocję bukmacherską, w której zwycięstwo Barcelony możesz zagrać z najwyższym kursem 100.00. Oferta z wysokimi kursami na Elche – FC Barcelona (01.04.23) została przygotowana dla nowych graczy, a jak z niej skorzystać przeczytasz w naszym artykule.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Elche – Barcelona kurs 100 w promocji Fortuna (01.04.23)

Bukmacher Fortuna z okazji pojedynku pomiędzy Elche, a FC Barceloną w 27. kolejce hiszpańskiej La Liga przygotował promocję, w której zwycięstwo Dumy Katalonii w tym spotkaniu (01.04) możesz zagrać z najlepszym kursem 100.00.

Podstawowym warunkiem odbioru 200 zł (kurs 100.00) za wygraną FC Barcelony z Elche w meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga jest rejestracja nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 200 zł w promocji Fortuna za wygraną FC Barcelony z Elche (01.04) w promocji Fortuna:

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną FC Barcelony z Elche z piłkarskiej standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 4 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w promocji eFortuna za zwycięstwo FC Barcelony z Elche (01.04.23)?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną promocję bukmacherską na zwycięstwo FC Barcelony z Elche w meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Dodatkowo Duma Katalonii jest faworytem do wygrania tego spotkania. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na wygraną FC Barcelony z Elche w meczu 1. kwietnia 2023 roku w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Typ: FC Barcelona wygra z Elche (01.04.2023) (najwyższy 100.00) x stawka 2 zł = wygrana 200 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na mecz 27. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy Elche, a FC Barceloną możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Promocyjny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Elche – FC Barcelona kurs 100 w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

Jak wypłacić wygraną kwotę za zwycięstwo FC Barcelony z Elche w Fortuna?

Aby wypłacić zwycięskie 200 zł (kurs 100.00) z konta za wygraną FC Barcelony z Elche w meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga (01.04) wystarczy udać się do zakładki wypłat i tam zlecić transakcję na wybraną kwotę, a następnie potwierdzić ją hasłem.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na Elche – FC Barcelona (01.042023)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną FC Barcelony z Elche w meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga to polecamy wykorzystać najlepszą promocję bukmacherską przygotowaną przez Fortunę. Za taki zakład bukmacher przyznaje nagrodę 200 zł, ponieważ rozlicza kupon z najwyższym kursem 100.00.

2️⃣ Jaka maksymalna stawka zakładu do promocji Fortuna na Elche – Barcelona?

Maksymalnie za ile możesz zagrać FC Barcelony z Elche w meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga z najwyższym kursem 100.00 to 2 zł. Wiąże się to z wygraną w promocji z bonusem 200 zł (100.00 x 2 zł = 200 zł).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę