Bayer 04 Leverkusen
depositphoto.com

Kurs 100.00 na triumf Leverkusen w finale LE!

W środę w finale Ligi Europy Atalanta zmierzy się u z rewelacją tego sezonu, czyli Bayerem Leverkusen. Tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę – kurs 100.00 na zdobycie trofeum przez Bayer Leverkusen. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i zwycięstwo Leverkusen w tym meczu, a na Twoje konto trafi 88 zł w gotówce – z możliwością wypłaty!

88 PLN w gotówce za tytuł Leverkusen w LE
Zagraj za 1 PLN na zdobycie trofeum przez Bayer i odbierz gotówkę do wypłaty
Premia

88 PLN

Atalanta – Leverkusen: kurs 100.00 w Totalbet

Bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której zdobycie trofeum w Lidze Europy przez Bayer Leverkusen możesz zagrać z kursem 100.00. Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł, a na Twoje konto w gotówce wpada 88 zł!

Atalanta – Bayer Leverkusen: kurs 100.00 – jak zagrać w Totalbet?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 100.00 meczu pomiędzy u bukmachera Totalbet Atalantą, a Bayerem Leverkusen jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania zdobycia trofeum Ligi Europy przez Leverkusen z podwyżką kursową x 100.00.

Instrukcja krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Puść pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na wygraną Leverkusen w finale LE (z dogrywką oraz rzutami karnymi) z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 100.00 w formie gotówki 88 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę