Manchester City, typy

Kurs 150.0 na choćby JEDNEGO gola: City – United w finale Pucharu FA

W sobotę czeka nas finał Pucharu FA. Zmierzy się w nim Manchester City z Manchesterem United. Z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę u bukmachera BETFAN, w której możesz zagrać na choćby JEDNEGO gola w meczu z kursem 150.00! O szczegółach tej specjalnej oferty informujemy w naszym artykule.

Kurs 150.0 - choćby JEDN gol: City - United
Skorzystaj z mega oferty Betfan i odbierz 300 zł darmowej kasy
Kurs

150.00

Kurs 150.00 na City – United w Betfan

Bukmacher Betfan w swojej ofercie specjalnej na hitowe spotkanie finału Pucharu FA pomiędzy Manchesterem City, a Manchesterem United (25.05.2023) przygotował dla nowych graczy możliwość zagrania na choćby JEDNEGO gola w meczu z kursem 150.00!

Kurs 150 na gola w meczy City vs United – jak zagrać w Betfan?

Aby gracz mógł postawić z kursem 150.00 choćby JEDNEGO gola w finale Pucharu FA musi założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych zgodnie z regulaminowymi zasadami. Oferta ta przygotowana została dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu gracza. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób.

Krok po kroku jak zagrać choćby JEDNEGO gola w meczu City – United z kursem 150.00:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 2 zł na mecz City – United (dowolne zdarzenie)
  • następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie. Kupon musi zostać rozliczony do 25.05 do godziny 23:59
  • jeżeli w finale Pucharu FA 2024 padnie choćby JEDEN gol w reg. czasie gry niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan

Na kuponie grasz co chcesz – może to być to zdarzenie np. jak na powyższym naszym zdjęciu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę