150 barca sociedad

Kurs 150.00 na FC Barcelona – Real Sociedad w promocji Superbet (20.05.23)

W sobotę świętująca już zdobycie mistrzostwa Hiszpanii FC Barcelona podejmie na Camp Nou Real Sociedad. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował promocję, w której gola Dumy Katalonii w tym spotkaniu możesz zagrać z najwyższym kursem 150.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł możesz wygrać aż 300 zł premii finansowej (150.00 x 2 zł). Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na FC Barcelona – Real Sociedad (20.05.23r.) przeczytasz w naszym artykule poniżej.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

FC Barcelona – Real Sociedad najwyższy kurs 150 w promocji Superbet (20.05)

Z okazji spotkania 35. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Realem Sociedad legalny bukmacher Superbet przygotował najwyższy kurs 150.00 na gola Dumy Katalonii w tym spotkaniu. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie bramki Dumy Katalonii w dniu 20. maja 2023 roku z kursem 150.00 w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Barcy z Realem Sociedad ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższymi kursami 150.00 na starcie pomiędzy FC Barceloną, a Realem Sociedad w 35. kolejce hiszpańskiej La Liga możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FC Barcelona – Real Sociead Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której gola FC Barcelony z Realem Sociead w meczu 35. kolejki hiszpańskiej La Liga możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150.00 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji w której do wygrania jest 300 zł za choćby jedną bramkę Dumy Katalonii w starciu z Sociedad.

Najwyższe kursy 150 na Barcelona vs. Real Sociedad – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz FC Barcelona – Real Sociedad maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 150 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowy pojedynek 35. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Realem Sociedad rozgrywany w dniu 20. maja 2023 roku.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Barcelona – Real Sociedad (20.05.23)?

Na hitowe starcie 35. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną, a Realem Sociedad najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za minimum jedną bramkę Dumy Katalonii odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (150.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na FC Barcelona – R. Sociedad (20.05.23)?

My zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie pomiędzy FC Barcelony z Realem Sociedad, które odbędzie się w ramach 35. kolejki hiszpańskiej La Liga, ponieważ wygrana z boostem kursu 150 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 115 razy więcej – w Superbet 150.00, a regularnie 1.29 na gola Barcy).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę