kurs 150 newcastle arsenal

Kurs 150.00 na Newcastle – Arsenal w promocji Superbet (07.05.23)

W niedzielę w hitowym starciu 35. kolejki angielskiej Premier League Newcastle podejmie Arsenal Londyn. Jeżeli Kanonierzy myślą o triumfie w angielskiej Premier League będą musieli pokonać Newcastle. Czy im się uda? A może posiadasz inne predykcje, które chciałbyś zagrać na swoim kuponie bukmacherskim? Skorzystaj z promocji buka Superbet i zagraj za minimum 2 zł dowolny zakład ze spotkania Newcastle – Arsenal Londyn z kursem 300, a w przypadku trafnej decyzji otrzymasz 300 zł premii finansowej od bukmachera. Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na Newcastle – Arsenal Londyn (07.05.2023) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Newcastle – Arsenal wysokie kursy 150 w promocji Superbet

Z okazji hitowego hitowego starcia w 35. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle, a Arsenalem Londyn legalny bukmacher Superbet przygotował wysokie kursy 150.00 na dowolną selekcje z tego spotkania (07.05). W przypadku poprawnego typu z tego spotkania otrzymasz 300 zł premii od bukmachera Superbet!

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wysokiego kursu 150.00 na Newcastle – Arsenal Londyn (07.05.23) w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na dowolną selekcję z meczu Newcastle – Arsenal Londyn ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • jeżeli wybrałeś i trafiłeś selekcje ze spotkania NEW – ARS, bukmacher Superbet dopisze 300 zł premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższymi kursami 150.00 na Newcastle – Arsenal Londyn w dniu 7. maja 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Newcastle – Arsenal Londyn Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której dowolny zakład z meczu Newcastle – Arsenal Londyn w hitowym spotkaniu 35. kolejki angielskiej Premier League możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji w której do wygrania jest 300 zł za dowolny zakład z meczu Newcastle – Arsenal Londyn (07.05.2023).

Najwyższe kursy 150 na Newcastle vs Arsenal – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz Newcastle – Arsenal Londyn maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 150 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowy pojedynek 35. kolejki angielskiej Premier League, rozgrywany w dniu 7. maja 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Newcastle – Arsenal Londyn (07.05)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 300 zł (150.00 x 2 zł) za dowolny zakład z hitowego starcia 35. kolejki angielskiej Premier Legaue pomiędzy Newcastle, a Arsenalem należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Newcastle – Arsenal (07.05.23)?

Na hitowe starcie 35. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle, a Arsenalem Londyn najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za zagranie dowolnego, wybranego przez Ciebie zakładu z tego meczu odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (150.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150 na Newcastle – Arsenal (07.05.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na spotkanie pomiędzy Newcastle, a Arsenalem Londyn, które odbędzie się w 35. kolejce Premier League, ponieważ wygrana z boostem kursu 150 zdecydowanie przebija regularne stawki. Jeżeli trafisz dowolną selekcje z tego spotkania na swoim kuponie to odbierzesz 300 zł premii, a wystarczy założyć konto, dokonać depozytu i poczekać na rozliczenie promocji (07.05.23).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę