Niemcy
depositphotos.com

Kurs 200.0 na wygraną Niemiec z Węgrami!

W środę reprezentacja gospodarzy Euro 2024 rozegra drugie spotkanie z Węgrami. Tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę – kurs 200.00 na zwycięstwo Niemców w spotkaniu z Węgrami. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i zwycięstwo Niemiec, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty!

Kurs 200.00 na wygraną Niemiec z Węgrami
Zagraj za 1 PLN na wygraną Niemiec z Węgrami i odbierz gotówkę do wypłaty
Kurs

200.00

Niemcy – Węgry: kurs 200.0 – jak zagrać w Totalbet?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu 2. kolejki Euro 2024 pomiędzy Niemcami, a Węgrami u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania zwycięstwa Niemców z Węgrami z podwyżką kursową x 200.00.

Instrukcja krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Puść pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na wygraną Niemców z Węgrami z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł
  • pamiętaj, aby na kolejnych kuponach nie grać meczu Niemcy – Węgry

Pamiętaj, że po założeniu profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Powyżej prezentujemy, jak powinien wyglądać zagrany zakład.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę