Niemcy
depositphotos.com

Kurs 200.00 na gola Niemiec z Hiszpanią! W każdym meczu Euro trafiali!

Gospodarze turnieju Euro 2024, czyli reprezentacja Hiszpanii w piątek zmierzy się z Hiszpanią. Tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę – kurs 200.00 na choćby JEDNEGO gola Niemiec w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i bramka Niemców, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty!

Kurs 200.00 na gola Niemiec z Hiszpanią
Zagraj za 1 PLN na gola Niemiec z Hiszpanią i odbierz gotówkę do wypłaty
Kurs

200.00

Kurs 200.00 na gola Niemiec z Hiszpanią – jak zagrać w Totalbet?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 gola Niemiec z Hiszpanią w ćwierćfinale Euro 2024 u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania gola Niemców z podwyżką kursową x 200.00.

750X200 niemcyVShiszpania

Instrukcja krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Puść pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na gola Niemiec z Hiszpanią z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł
  • pamiętaj, aby na kolejnych kuponach nie grać już meczu Hiszpania – Niemcy
obraz 15

Pamiętaj, że po rejestracji profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Powyżej prezentujemy, jak powinien wyglądać zagrany zakład.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę