300 na ige w wta warszawa

Kurs 300.00 na wygraną Igi Świątek w BNP Paribas Open 2023

W poniedziałek rozpoczął się turniej na polskich kortach BNP Paribas Open 2023. Wśród kobiecej drabinki to Polka Iga Świątek jest główną kandydatką do zwycięstwa w tym turnieju, dlatego też bukmacher Superbet przygotował atrakcyjną promocję. Możesz w niej zagrać na wygraną Igi Świątek w całym turnieju BNP Paribas Open 2023 z najwyższym kursem 300.00 lub zagrać wygraną Polki w dowolnym spotkaniu również z najlepszym kursem 300.00. Wybór kiedy wykorzystasz promocję należy do Ciebie, a wystarczy stawka 2 zł, a otrzymasz na konto 600 zł bonusu pieniężnego (300.00 x 2 zł).

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Kurs 300.00 na wygraną Igi Świątek w WTA Warszawa 2023 w promocji Superbet

Z okazji turnieju tenisowego na polskich kortach WTA BNP Paribas Open 2023 w Warszawie legalny bukmacher Superbet przygotował specjalny kurs 300.00 na wygraną Igi Świątek w całym turnieju lub wybranym dowolnym meczu.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wygraną polskiej tenisistki z kursem 300.00 w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Igi Świątek w BNP Paribas Open 2023 ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 600 zł (300.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z mnożnikiem x 300.00 na wygraną Igi Świątek w turniej BNP Paribas Open 2023 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Kurs 300.00 w Superbet na wygraną Świątek w WTA Warszawa 2023 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której wygraną Igi Świątek w turnieju WTA Warszawa 2023 lub dowolnym wybranym meczu tego turnieju możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z kursem 300.00 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 600 zł za zwycięstwo Igi Świątek w turnieju WTA Warszawa 2023 – BNP Paribas Open.

Kurs 300.00 na wygraną Świątek w BNP Paribas Open 2023 – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na wygraną Igi Świątek w WTA Warszawa 2023 (BNP Paribas Open) maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 300 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na cały okres trwania turnieju tenisowego na kortach w Warszawie.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na zwycięstwo Igi Świątek w BNP Paribas Open?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 600 zł (300.00 x 2 zł) za wygraną Igi Świątek w BNP Paribas Open 2023 należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na BNP Paribas Open i Świątek?

Na starcia Igi Świątek podczas WTA Warszawa 2023 (BNP Paribas Open) najlepsza oferta promocji z mega mnożnikiem x 300.00 została zaoferowana w Superbet. W przypadku gdy Polak z Raszyna wygra cały turniej otrzymasz 600 zł bonusu finansowego (300.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet. Dodatkowo promocję możesz wykorzystać także na dowolny mecz Polki na tym turnieju grając na jej zwycięstwo.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet bonus 600 zł na wygraną Świątek w WTA Warszawa 2023?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na WTA Warszawa 2023 i wygraną Igi Świątek, ponieważ zwycięstwo z boostem kursu 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 222 razy więcej), a dzięki temu masz szansę otrzymać 600 zł bonusu od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę