fortuna weekend betside

Kurs 50.00 w Fortuna na wygraną M. City i Liverpoolu z WHU i Fulham

Już w ten weekend wystartuje najlepsza liga świata – angielska Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował specjalny najwyższy kurs 50.00 na wygraną dwóch faworyzowanych zespołów. Największymi pewniakami do zwycięstwa w 1. kolejce wydaje się być Manchester City oraz Liverpool. Jeżeli postawisz w eFortuna na zakładzie wygraną M. City z West Ham oraz Liverpoolu z Fulham to bukmacher rozliczy Twój zakład po najwyższym kursie 50.00. Przeczytaj w naszym artykule najważniejsze zasady promocji bukmacherskiej na West Ham United vs. M. City oraz Fulham – Liverpool.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=2]

Wysoki kurs 50.00 w bonusie 200 zł za wygraną Liverpoolu i M. City z Fulham i WHU

Podstawowym warunkiem możliwości typowania po wysokich kursach 50.00 wygranej Liverpoolu z Fulham oraz wygranej Manchesteru City z West Ham United jest rejestracja nowego konta gracza. Nowy profil gracza możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając nasz kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak typować po najwyższym kursie 50.00 w formie bonusu 200 zł wygraną Liverpoolu i Manchesteru City z Fulham i West Ham United w Fortuna Zakłady Bukmacherskie:

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link promocyjny
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo na wygraną Liverpoolu z Fulham oraz wygraną M. City z West Ham United ze standardowej oferty
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 4 zł
  • w przypadku zwycięstwa zarówno Manchesteru City, jak i Liverpoolu w swoich meczach Premier League typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz rozliczenie zakładu po ponadprzeciętnym kursie 50.00 w formie bonus 200 zł od eFortuna

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu powitalnego na start w Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz cashback 600 zł. Kasę również możesz przeznaczyć na typowanie pojedynków Liverpoolu z Fulham czy Manchesteru City z West Ham United, na przykład stawiając zakłady na żywo (LIVE).

Oczywiście przed odebraniem korzyści pieniężnych z pakietu na start przed meczem Fulham vs. Liverpool oraz West Ham United – Manchester City masz także możliwość zawarcia zakładu na wygraną Liverpoolu i M. City po najwyższym kursie 50.00 w eFortuna Zakłady Bukmacherskie.

Kurs 50.00 na Fulahm Liverpool i West Ham – M. City – ile można wygrać na zakładzie?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował najwyższy kurs 50.00 na wygraną zarówno Liverpoolu z Fulham, jak i Manchesteru City z West Ham United to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Dodatkowo te dwie drużyny w pierwszej kolejce angielskiej Premier League wydają się być pewniakami, a kurs w standardowej ofercie wynosi 1.30 na Liverpool i 1.37 na M. City.

stawiam na city i liver

Poniżej w tabeli przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer obstawiając wygraną Liverpoolu z Fulham oraz Manchesteru City z West Ham United po najlepszym kursie 50.00. Pamiętaj, aby na zakładzie umieścić jednocześnie 2 zdarzenia.

Co typować w Superbet? Bukmacher Stawka zakładu Kurs standardowej oferty Potencjalna wygrana Podniesiony kurs na Liverpool i M. City w promocji Fortuny Łączna wygrana z podniesionym kursem
wygrana Liverpoolu z Fulham oraz wygrana M. City z West Ham minimum 4 zł 1.37 x 1.30 = 1.78 6,27 zł 50.00 206,27 zł

Swój zakład z podniesionym kursem na wygraną Liverpoolu i Manchesteru City możesz obstawić zarówno przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Promocyjny zakład również postawisz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Jakie zasady obrotu bonusem 200 zł za wygraną Liverpoolu z Fulham oraz City z WHU?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Aby wypłacić bonus z konta za wygraną zarówno Liverpoolu, jak i Manchesteru City z West Ham United w pierwszej kolejce angielskiej Premier League wystarczy zagrać na łączną kwotę 200 zł, a kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę choćby systemem natychmiastowych wypłat.

Gdzie najlepiej obstawiać Fulham – Liverpool?

Zastanawiacie się gdzie najlepiej obstawiać spotkanie pomiędzy Fulham, a Liverpoolem? My zrobiliśmy małą ściągę, dzięki której dowiesz się którego bukmachera wybrać do typowania tego spotkania oraz jaki operator zakładów sportowych oferuje najwyższe kursy na Fulham vs. Liverpool w promocji.

Najwyższe kursy na Fulham vs. Liverpool w promocji bukmacherskiej

Obecnie w ofercie legalnych bukmacherów najwyższy kurs na faworyta, czyli wygraną Liverpoolu znajdziesz w Superbet w promocji bukmacherskiej. My polecamy typować wygraną Liverpoolu w połączeniu z wygraną M. City po najlepszym kursie 50.

Gdzie najlepiej obstawiać West Ham United – Manchester City?

Jeżeli szukasz najlepszego operatora do obstawiania zakładów z meczu West Ham United vs. Manchester City to świetnie się składa, bo przygotowaliśmy dla Was zestawienie, gdzie najlepiej typować spotkanie po najwyższych kursach bukmacherskich.

Najwyższe kursy na West Ham vs. Manchester City w promocji bukmacherskiej

Najwyższe kursy na zwycięstwo Manchesteru City możecie obstawiać w promocji z bonusami u bukmachera Superbet. Drugi najwyższy kurs daje Fortuna – kurs to 50.00. Jeżeli szukasz standardowej oferty to najwyższy kurs na wygraną City znajdziesz w Betfan – współczynnik wynosi 1.40. LVBET daje najwyższy kurs 8.50 na West Ham United.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Który bukmacher daje wysokie kursy na Fulham – Liverpool?

Jeżeli szukasz do typowania wysokich kursów na Fulham Liverpool to możesz obstawiać w Fortuna oraz Superbet. Pierwszy daje kurs 50.00 na wygraną Liverpoolu w połączeniu z Manchester City, a drugi operator daje najlepszy kurs, o którym dowiesz się TUTAJ.

Co obstawiać na zakładzie z meczów Fulham – Liverpool i WHU – City?

My polecamy typować z meczu Fulham vs. Liverpool oraz WHU – City wygraną Liverpoolu oraz Manchesteru City w promocji bukmacherskiej Fortuna po najlepszym kursie 50.00.

Który bukmacher ma wysokie kursy na West Ham United – Manchester City?

Przeglądając oferty i szeroki rynek zdarzeń topowych operatorów z rankingu bukmacherów na rok 2022 wysokie kursy na West Ham United – M. City ma bukmacher NobleBET, który daje wysoki kurs na over 4.5 żółtych kartek w meczu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę