300 na lech gornik 1

Lech Poznań – Górnik Zabrze kurs 300.00 w promocji Superbet (02.09)

W sobotę w polskiej Ekstraklasie dojdzie do hitowego derbowego starcia pomiędzy Lechem Poznań, a Górnikiem Zabrze. Oczywiście to Wojskowi są faworytem do wygrania tego spotkania, ale Ty może wierzysz w Górnik? Masz okazję skorzystać z atrakcyjnej promocji bukmachera Superbet kurs 300.00 na Lech Poznań – Górnik Zabrze (02.09). Wystarczy, że wskażesz zwycięzce spotkania (do wyboru Lech lub Górnik), a jeżeli typ okaże się trafny Superbet rozliczy Twój zakład z najwyższym kursem 300.00. Dzięki temu masz szansę otrzymać aż 600 zł premii finansowej na swoje konto (300.00 x 2 zł). Jak tego dokonać dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Lech Poznań – Górnik Zabrze kurs 300 w promocji Superbet (02.09)

Z okazji hitowego starcia w 7 kolejce polskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Górnikiem Zabrze legalny bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, w której możesz zagrać wygraną Lecha Poznań lub Górnika Zabrze (do wyboru) z najwyższym kursem 300.00.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie wygranej Lecha Poznań lub Górnika Zabrze z najwyższym kursem 300.00 w promocji bukmachera Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych u tego bukmachera. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (preamtch) na wygraną Lecha Poznań lub Górnika Zabrze (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 600 zł (kurs 300.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty od bukmachera Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem oferty specjalnej na mecz Lech – Górnik (02.09)

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do specjalnej promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 300.00 na Lech Poznań – Górnik Zabrze w 7 kolejce polskiej Ekstraklasy możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Lech – Górnik kurs 300.00 w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której wygraną Lecha Poznań lub Górnika Zabrze (do wyboru) w meczu 7 kolejki polskiej Ekstraklasy możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 300.00 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 600 zł za zwycięstwo Wojskowych lub Górnika.

Lech Poznań – Górnik Zabrze kurs 300.00 – jaka maksymalna stawka zakładu w Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz 7 kolejki polskiej Ekstraklasy: Lech Poznań – Górnik Zabrze maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 300 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Wojskowymi, a Górnikiem, czyli derbowym, który odbędzie się w dniu 2 września 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z kurs 300.00 w Superbet na Lech – Górnik?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 600 zł (300.00 x 2 zł) za wygraną Lecha Poznań lub Górnika Zabrze w meczu 7 kolejki polskiej Ekstraklasy należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na Lech – Górnik (02.09.23)?

Na hitowe starcie w 7 kolejce polskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Górnikiem Zabrze najlepsza oferta promocji z najwyższym kursem 300.00 została zaoferowana w Superbet. W przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna wygra to spotkanie otrzymasz 600 zł premii finansowej (300.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty Superbet kurs 300.00 na Lech – Górnik?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną promocję bukmachera Superbet na mecz 7 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Górnikiem Zabrze, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 200 razy więcej za wygraną Lecha – w Superbet 300.00, a regularnie 1.50 oraz 45 razy więcej na zwycięstwo Górnika – w Superbet 300.00, a regularnie 6.60). Dzięki temu masz szansę otrzymać 600 zł od bukmachera Superbet przy stawce zaledwie 2 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę