300 na legie 1

Lech Poznań – Zalgiris kurs 300.00 w promocji Superbet (27.07)

W czwartek do walki o europejskie puchary ruszy także Lech Poznań, który w ubiegłym roku wykręcił jeden z najlepszych wyników dla polskich klubów w Europie. Mamy nadzieję, że i tym razem powtórzy swój wyczyn, a aby tak się stało trzeba ograć znacznie słabszy Zalgrisi. W Superbet Zakłady Bukmacherskie możesz skorzystać z promocji, w której wygraną Lecha Poznań z Zalgirisiem zamiast z kursem 1.14 możesz zagrać z kursem 300.00. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a bukmacher Superbet doliczy do Twojego salda 600 zł bonusu, jeżeli Lech pokona Zalgiris (27.07).

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Lech Poznań – Zalgiris: kurs 300 w promocji Superbet (27.07)

Z okazji hitowego starcia w pierwszym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji pomiędzy Lechem Poznań, a Zalgirisem legalny bukmacher Superbet przygotował wysoki kurs 300.00 na wygraną Kolejorza w tym spotkaniu (27.07.23).

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie kursu 300.00 na Lech Poznań – Zalgiris (27.07) w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Lecha Poznań z Zalgirisem (27.07) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 600 zł (300.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z kursem 300.00 na Lech Poznań – Zalgiris w pierwszym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji w dniu 27. lipca 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Lech – Zalgiris (27.07.23)?

Na hitowe starcie w pierwszym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji pomiędzy Lechem Poznań, a Zalgirisem najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 300.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną Kolejorza odbierzesz 600 zł bonusu finansowego (300.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 300.00 na Lech – Zalgiris (27.07.23)?

Według nas jak najbardziej warto skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie Lech Poznań – Zalgiris, które odbędzie się w ramach 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji, ponieważ wygrana z boostem kursu 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 263 razy więcej na zwycięstwo Kolejorza – w Superbet 300.00, a regularnie 1.14).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę