Lech Poznań - Raków Częstochowa typy, kursy

Lech Poznań – Raków Częstochowa kurs 300.00 w promocji Superbet (28.09)

W czwartek w polskiej Ekstraklasie rozstanie rozegrane zaległe spotkanie 6 kolejki, w której zmierzy się Lech Poznań z Rakowem Częstochowa. Mecz ten będzie hitowym starciem, a bukmacher Superbet jako sponsor Kolejorza przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej zagrać na choćby jednego gola Lecha z Rakowem z najwyższym kursem 300.00. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może trafić aż 600 zł bonusu! Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 300.00 na Lech Poznań – Raków Częstochowa (28.09.23) dowiesz się z naszego artykułu.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Lech Poznań – Raków Częstochowa kurs 300 w promocji Superbet (28.09)

Z okazji hitowego starcia w zaległym meczu 6 kolejki polskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Rakowem Częstochowa legalny bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, w której możesz zagrać gola zdobytego przez Kolejorza w tym meczu z najwyższym kursem 300.00.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie gola Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa (28.09) z najwyższym kursem 300.00 w promocji bukmachera Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych u tego bukmachera. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (preamtch) na gola Lecha Poznań w meczu z Rakowem Częstochowa (28.09) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 600 zł (kurs 300.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty od bukmachera Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem oferty promocyjnej na mecz Lech Poznań – Raków Częstochowa (28.09)

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do specjalnej promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 300.00 na Lech Poznań – Raków Częstochowa w zaległym meczu 6 kolejki polskiej Ekstraklasy możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Lech Poznań – Raków Częstochowa kurs 300.00 w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której jednego gola zdobytego przez Lecha Poznań w meczu z Rakowem Częstochowa możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 300.00 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 600 zł za jedną bramkę Kolejorza.

Lech Poznań – Raków Częstochowa kurs 300.00 – jaka maksymalna stawka zakładu w Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na zaległy mecz 6 kolejki Ekstraklasy: Lech Poznań – Raków Częstochowa maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 300 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Lechem Poznań, a Rakowem Częstochowa, który odbędzie się w dniu 28 września 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z kurs 300.00 w Superbet za gola Lecha z Rakowem (28.09.23)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 600 zł (300.00 x 2 zł) za minimum jednego gola Lecha Poznań w meczu z Rakowem Częstochowa należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na Lech – Raków (28.09.23)?

Na hitowe starcie w zaległym meczu 6 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Rakowem Częstochowa najlepsza oferta promocji z najwyższym kursem 300.00 została zaoferowana w Superbet. W przypadku, gdy Kolejorz zdobędzie minimum 1 bramkę w tym otrzymasz 600 zł premii finansowej (300.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty Superbet kurs 300.00 na Lech – Raków (28.09.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną promocję bukmachera Superbet na mecz pomiędzy Lechem Poznań, a Rakowem Częstochowa, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 250 razy więcej za gola Lecha – w Superbet 300.00, a regularnie 1.20). Dzięki temu masz szansę otrzymać 600 zł od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę