Legia Warszawa - Aston Villa typy, kursy

Legia Warszawa – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź (21.09)

W czwartek Legia Warszawa zacznie zmagania w Lidze Konferencji Europy. Ich pierwszym rywalem będzie najtrudniejszy rywal w grupie E, czyli Aston Villa. Co ciekawe Wojskowi nie są bardzo skreślani przez bukmacherów i mają szanse na poziomie 22% na wygraną. My przeanalizowaliśmy kursy, sprawdziliśmy zakłady i przygotowaliśmy dla Was typy na Legia Warszawa – Aston Villa. Zapraszamy do zapoznania się w naszym artykule.

Legia Warszawa – Aston Villa typy bukmacherskie

Legia Warszawa w czwartek 21 września na własnym stadionie zmierzy się z Aston Villą. Oczywiście to angielska drużyna ma znacznie większe szanse w tym spotkaniu, a my przedstawiamy typy na Legia – Aston Villa. Spodziewamy się otwartego spotkania, albowiem Legia Warszawa zagra u siebie i będzie chciała wydrzeć choćby jeden jakże cenny punkt w tym meczu. Oczywiście łatwo o niego nie będzie, albowiem Aston Villa ma wszystkie atuty po swojej stronie.

Największy problem Wojskowych w tym sezonie to obrona – ta funkcjonuje bardzo słabo i muszą uważać, aby nie dostali szybkich bramek na początku, ponieważ potem nie będzie czego zbierać. Muszą zbalansować swoją grę i atakować choćby jak w meczu rewanżowym z Austrią i skupić się w większej mierze na defensywie. Typ na Legia – Aston Villa to over 2.5 gola po kursie 1.75 w ofercie bukmachera Superbet.

typ na legia aston villa

To będzie otwarte spotkanie – Legia traci dużo goli, a po drugie stronie będzie przecież Aston Villa. Dodatkowo wydaje się, że i legioności mogą coś dorzucić, tym bardziej, jeżeli chcą szukać punktów. Jak historia już pokazała Legia potrafiła 2 lata temu wygrywać z Leicester w europejskich pucharach. Oby historia się powtórzyła, choć nie będzie łatwo.

Legia Warszawa – Aston Villa kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili już kursy na spotkanie Legia Warszawa – Aston Villa. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania meczu jest Aston Villa (kursy oscylują od 1.49 do 1.53). Na Legię Warszawa natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 6.00 – 6.50. Remis to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 4.40.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu Legia – Aston Villa:

LegiaRemisAston Villa
Kurs 6.50Kurs 4.40Kurs 1.53

Najwyższy kurs na Legię Warszawa oferuje bukmacher Superbet, natomiast najlepsze kursy na Aston Villę ma dwóch bukmacherów – forBET oraz ETOTO.

Kursy na gole w meczu Legia – Aston Villa

Dodatkowo warto przyglądnąć się kursom na gole w meczu Legia Warszawa – Aston Villa. Te mają ciekawe i wysokie mnożniki. Na przykład over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie 1.77.

Poniżej zestawienie kursowe na gole Legia – Aston Villa:

Poniżej 1.5 gola4.00 – Fortuna
Powyżej 1.5 gola1.25 – Superbet
Poniżej 2.5 gola2.10 – forBET
Powyżej 2.5 gola1.77 – Etoto

Dodatkowo BTTS w meczu Legia – Aston Villa to wycena 1.92, a brak BTTS-u to kurs 1.94.

Legia Warszawa – Aston Villa zapowiedź

W czwartek na stadionie Wojska Polskiego Legia Warszawa zmierzy się z Aston Villą. Będzie to spotkanie 1 kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Wojskowi staną przed trudnym zadaniem, ale jak historia już pokazała do wykonania. Oczywiście to Aston Villa będzie dyktować warunki gry, ale przy odpowiednim zaangażowaniu i dobrej grze obronnej jest szansa na wywalczenie choćby 1 punktu, który w ogólnym rozrachunku grupy E może mieć kolosalne znacznie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Legia – Aston Villa?

Według nas warte uwagi typy na Legia Warszawa – Aston Villa to te na over goli. Legia traci sporo bramek, ale gra dobrze w ofensywie – Aston Villa natomiast dysponuje świetną ofensywą, więc goli powinno być sporo.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Legia – Aston Villa?

Najlepsze kursy na Legia Warszawa – Aston Villa posiada legalny bukmacher Superbet. Ma on mnożniki o 3% wyższe od konkurentów na rynku bukmacherskim.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę