legia cracovia typy

Legia Warszawa – Cracovia: Typy, kursy, zapowiedź 17.12

Legia Warszawa – Cracovia typy i kursy na spotkanie dziewiętnastej kolejki polskiej Ekstraklasy. Zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze, którzy właśnie wywalczyli awans z fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Kurs na Legia Warszawa – Cracovia wskazują, że Legia powinna zgarnąć trzy punkty na własnym stadionie. My jednak decydujemy się uderzyć w inne zakłady. Typy na Legia Warszawa – Cracovia znajdziecie w poniższym artykule.

Legia Warszawa – Cracovia: typy bukmacherskie

Legia mimo świetnej gry w europejskich pucharach, w lidze gra trochę w kratkę. Potrafi oczywiście pokazać klasę i gładko wyjaśnić rywala, jednak miewa swoje problemy. One ostatnio były nadto widoczne w meczach domowych, gdzie Legia od czterech spotkań nie odniosła zwycięstwa. Jednak zakładanie, że ta passa przetrwa jest dosyć ryzykowne. Typy na takie zdarzenia charakteryzują się wysokimi kursami, jednak w nie nie będziemy brnąć. Zespół z Warszawy będzie dominował w tym spotkaniu, co powinno przełożyć się na dużą liczbę rzutów rożnych. Kwestię skuteczności zostawiamy na bocznym torze.

image 15

Legia ma ogromny potencjał w ofensywie – szczególnie patrząc przez pryzmat prawego wahadła. Nasz typ na Legia Warszawa – Cracovia to więcej rzutów rożnych po stronie Legii Warszawa oraz powyżej 8,5 rzutów rożnych w meczu. Jak wspomnieliśmy – sam Wszołek jest nieprawdopodobnie ofensywnie usposobionym wahadłowym i on sam jest w stanie wywalczyć sporą liczbę rzutów rożnych, tworząc regularnie zamieszanie na prawej flance. Cracovia ma ostatnio spory problem z grą defensywną, więc taki obrót spraw jest jak najbardziej realny.

Legia Warszawa – Cracovia: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Legia Warszawa – Cracovia:

  • Kurs na zwycięstwo Legii Warszawa: 1.65
  • Kurs na remis: 4.15
  • Kurs na zwycięstwo Cracovii: 5.60

Na podstawie przeprowadzonych analiz bukmacherskich, kursy na mecz Legia Warszawa – Cracovia zostały już wystawione. Spoglądając na nie można dojść do wniosku, że zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, kurs na zwycięstwo Legii Warszawa oscyluje od 1.60 do 1.65. Współczynnik określający podział punktów został ustanowiony na poziomie od 3.80 do 4.15. Natomiast mnożnik na zwycięstwo udnerdoga, czyli Cracovii wynosi od 5.00 do 5.60.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Legii Warszawa można znaleźć u bukmachera eTOTO i wynosi on 1.65. Natomiast najwyższą wartość współczynnika na wygraną Cracovii proponuje bukmacher LVBet. Wynosi ona 5.60.

Legia Warszawa – Cracovia: zapowiedź meczu

Spotkanie z wyraźnym faworytem. Legia, która będzie miała kilka tygodni odpoczynku od europejskich pucharów, będzie mogła spokojnie dokończyć rundę jesienną grając najmocniejszym składem. Mecz Legia Warszawa – Cracovia w ramach dziewiętnastej kolejki polskiej ekstraklasy odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17:30 w Warszawie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę