200 w sb na legia lech

Legia Warszawa – Lech Poznań: bonus 400 zł w promocji Superbet (16.04.2023)

Promocja bukmacherska na spotkanie Legii Warszawa – Lech Poznań w 28. kolejce polskiej piłkarskiej Ekstraklasy. Zagraj na minimum jednego gola w tym spotkaniu (LEG – LPO) w promocji Superbet i odbierz 400 zł bonusu, jeżeli zakład okaże się trafiony! Wystarczy jedna bramka, aby przy wkładzie 2 zł możesz otrzymać na swoje nowe konto aż 400 zł! Jak skorzystać z promocji Superbet bonus 400 zł na Legia Warszawa – Lech Poznań (16.04) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Legia Warszawa – Lech Poznań bonus 400 zł (16.04.23) w promocji Superbet

Z okazji hitowego starcia w 28. kolejce polskiej Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 400 zł na gola w tym spotkaniu. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie bramki w meczu Legia – Lech, w dniu 16. kwietnia 2023 roku z bonusem 400 zł w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (preamtch) na gola w meczu Legia Warszawa – Lech Poznań ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze bonus 400 zł (200.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najlepszym bonusem 400 zł na mecz Legia Warszawa – Lech Poznań (16.04.2023) w starciu 28. kolejki polskiej Ekstraklasy możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Legia Warszawa – Lech Poznań bonus 400 zł w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której gola w meczu Legia Warszawa – Lech Poznań w dniu 16. kwietnia 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z bonusem 400 zł została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za bramkę w hitowym starciu Legia – Lech w 28. kolejce Ekstraklasy.

Legia – Lech bonus 400 zł (16.04) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w 28. kolejce polskiej piłkarskiej Ekstraklasy: Legia Warszawa – Lech Poznań (16.04) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 200 (bonus 400 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Wojskowymi, a Kolejorzem, rozgrywanym w dniu 5. kwietnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Legia Warszawa – Lech Poznań (16.04)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 400 zł (200.00 x 2 zł) za gola w meczu Legia Warszawa – Lech Poznań w meczu 28. kolejki polskiej Ekstraklasy należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Legia – Lech (16.04.23)?

Na hitowe starcie w 28. kolejce polskiej piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań najlepsza oferta promocji z najlepszym bonusem 400 zł została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać jedną bramkę w meczu, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 400 zł bonusu finansowego (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet bonus 400 zł na Legia – Lech (16.04)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie 28. kolejki polskiej Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań (16.04), ponieważ wygrana z mnożnikiem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 140 razy więcej na gola w tym prestiżowym spotkaniu. Jeżeli w meczu padnie minimum jedna bramka to otrzymasz 400 zł bonusu od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę