1200X628 BETSIDE LEGIA MOLDE

Legia Warszawa – Molde: kurs 200.00 w Totalbet (22.02)

Legia Warszawa w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji zmierzy się z Molde. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę – kurs 200.00 na gola Legii w tym spotkaniu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i bramka Wojskowych, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach akcji Totalbet kurs 200.00 na Legia Warszawa – Molde (22.02) dowiesz się z naszego artykułu.

Legia Warszawa – Molde: kurs 200.00 w Totalbet

Bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której gola Legii z Moldem możesz zagrać z boostem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł, a na Twoje konto w gotówce wpada 176 zł!

Legia Warszawa – Molde: kurs 200.00 – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu Legia Warszawa – Molde u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania gola Legii z Molde z podwyżką kursową x 200.00.

Instrukcja krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Puść pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na gola Legii z Molde z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę