legia zrinjski 150 sb

Legia – Zrinjski bonus 300 zł w promocji Superbet (09.11)

W czwartek na europejskich boiskach 9 listopada znów zobaczymy dwie polskie ekipy. Raków Częstochowa podejmie na wyjeździe Sporting Lizbona, a Legia Warszawa zmierzy się u siebie ze Zrinjskim Mostar. W Superbet możesz skorzystać z promocji, w której za gola Legii ze Zrnijskim lub Rakowa ze Sportingiem możesz odebrać 300 zł bonusu. My przykład pokazujemy na starciu Legii ze Zrinjskim, natomiast ty możesz także zdecydować się na mecz Rakowa i zrobić wszystko analogicznie jak w naszym artykule.

Legia – Zrinjski bonus 300 zł w Superbet (09.11)

Z okazji hitowego starcia w meczu 4 kolejki Ligi Konferencji Europy pomiędzy Legią Warszawa, a Zrinjskim Mostar legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 300 zł na gola Wojskowych w tym spotkaniu (09.11). Dodatkowo oferta ta obowiązuje na gola Rakowa ze Sportingiem, więc możesz zagrać także gola Rakowa i odebrać 300 zł, analogicznie jak na przykładzie meczu Legia – Zrinjski.

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł bonusu za mecz Legia – Zrinjski w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Legii ze Zrinjskim ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w specjalnej ofercie bukmacherskiej okaże się trafiona to Superbet dopisze 300 zł bonusu (150.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • bonusy z oferty Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do oferty specjalnej bukmachera Supebet z możliwością odbioru 300 zł bonusu za mecz Legia – Zrinjski, rozgrywany w dniu 9 listopada 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Legia – Zrinjski bonus 300 zł w Superbet jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera Superbet, w której za gola Legii Warszawa ze Zrnijskim w meczu 4 kolejki Ligi Konferencji możesz możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za choćby jednego gola Wojskowych ze Zrinjskim (09.11).

Legia – Zrinjski bonus 300 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz 4 kolejki Ligi Konferencji pomiędzy Legią, a Zrinjskim maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowe starcie Legii ze Zrinjskim (09.11.23). Dzięki temu odbierzesz 300 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepszy bonus na Legia – Zrinjski (09.11)?

Na hitowe starcie 4 kolejki Ligi Konferencji Europy pomiędzy Legią Warszawa, a Zrinjskim najlepsza oferta z bonusem 300 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za gola Wojskowych odbierzesz 300 zł bonusu przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty buka Superbet 300 zł na Legia – Zrinjski (09.11)?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera Superbet na mecz pomiędzy Legią Warszawa, a Zrinjskim, ponieważ wygrana z boostem x 150 zdecydowanie przebija regularne stawki na gola Wojskowych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę