lipsk leverkusen 300 sb

Lipsk – Bayer Leverkusen freebet 300 zł w promocji Superbet (20.01)

Lipsk – Bayer Leverkusen promocja freebet 300 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie 18. kolejki Bundesligi pomiędzy Lipskiem, a Byerem Leverkusen przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Lipska lub Bayeru (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu! O szczegółach specjalnej oferty Superbet 300 zł freebetu na Lipsk – Bayer Leverkusen (20.01) dowiesz się z naszego artykułu.

Lipsk – Bayer Leverkusen freebet 300 zł w Superbet (20.01.23)

Z okazji hitowego starcia w 18. kolejce Bundesligi pomiędzy Lipskiem, a Bayerem Leverkusen legalny bukmacher Superbet przygotował promocję freebet 300 zł na gola Lipska lub Bayeru Leverkusen (do wyboru) w tym spotkaniu (20.01.23). Wystarczy zagrać za 2 zł na bramkę wybranej drużyny, a jeśli wybór okaże się poprawny na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł za darmo na Lipsk – Bayer Leverkusen w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Lipska lub Bayeru (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł freebetu (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • Aby wygrana z freebetu przeniosła się na saldo główne wystarczy po prostu nim zagrać i wygrać 🙂

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z możliwością odbioru freebetu 300 zł na Lipsk – Bayer Leverkusen w 18. kolejce Bundesligi możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Lipsk – Bayer Leverkusen promocja Superbet freebet 300 zł – jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na gola Lipska lub Bayeru Leverkusen możesz odebrać 300 zł freebetu została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za gola Lipska lub Aptekarzy (do wyboru).

Lipsk – Bayer Leverkusen 300 zł w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz Lipsk – Bayer Leverkusen wskazując w nim, która drużyna strzeli gola maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (freebet 300 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na mecz 18. kolejki niemieckiej Bundesligi: Lipsk – Bayer Leverkusen.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy jest promocja na Lipsk – Bayer Leverkusen ma freebet 300 zł?

Na starcie w 18. kolejce Bundesligi pomiędzy Lipskiem, a Bayerem Leverkusen Superbet przygotował promocję freebet 300 zł za gola wybranej ekipy w tym meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet freebet 300 zł na Lipsk – Bayer Leverkusen?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 18. kolejki Bundesligi pomiędzy Lipskiem, a Bayerem, ponieważ przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę na 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę