Manchester City - Lipsk bonus 300 zł w Betfan (04.10)

Lipsk – Manchester City bonus 300 zł w promocji Betfan (04.10)

W środę w 2 kolejce Ligi Mistrzów RB Lipsk zmierzy się z Manchesterem City. Oczywiście to Obywatele są kandydatem do zwycięstwa, a dla naszych czytelników bukmacher Betfan przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której możecie odebrać 300 zł bonusu za wygraną City z Lipskiem. Wystarczy założyć konto, wpłacić kasę i zagrać za 40 zł na City, a jeżeli kupon okaże się wygrany na Twoje konto trafi aż 300 zł bonusu finansowego. O szczegółach promocji Betfan na Lipsk – City bonus 300 zł przeczytasz w naszym artykule poniżej.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Promocja Betfan darmowe 300 zł na Lipsk – Manchester City (04.10)

Z okazji starcia w 2 kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy Lipskiem, a Manchesterem City Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję tylko dla czytelników Betside.pl, w której za wygraną Manchesteru City z Lipskiem możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego. Wydaje się, że wygrana City nie powinna być problemem, a na Ciebie czeka 300 zł.

Najważniejszą zasadą grania wygranej Manchesteru City z Lipskiem (04.10) w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces zakładania profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 300 zł w bonusie za mecz Lipsk – City w 2. kolejce Ligi Mistrzów. Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na wygraną City z Lipskiem
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 40 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na wygraną City z Lipskiem z oferty dostępnej TUTAJ
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 04.10.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Manchester City pokona Lipsk w meczu Ligi Mistrzów to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz bonus 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a jeśli City wygra spotkanie z Lipskiem to i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
betfan promocja betside

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na RB Lipsk – Manchester City to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł na Lipsk vs. Manchester City – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać wygraną Manchesteru City z RB Lipsk w meczu 2 kolejki Ligi Mistrzów z bonusem 300 zł w specjalnej promocji Betfan, tylko dla czytelników Betside.pl.

  • Opcja 1: Zakład: Manchester City wygra z RB Lipsk – kurs 1.65 x stawka 40 zł = bonus 300 zł + regularna wygrana za kupon

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie bonusu 300 zł za wygraną Manchesteru City z RB Lipsk w meczu 2 kolejki Ligi Mistrzów możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 300 zł na Lipsk – City (04.10.23)?

Promocja bukmacherska z darmowym bonusem 300 zł za wygraną Manchesteru City z RB Lipsk została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 30.09.23 do 04.10.23 godziny 20:59 mogą odebrać 300 zł bonusu w promocji bukmacherskiej Betfan za wygraną The Citiziens w tym spotkaniu.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Lipsk – Manchester City?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 300 zł bonusu za wygraną Manchesteru City z Lipskiem została ustawiona na poziomie 40 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Bonus 300 zł za mecz Lipsk – Manchester City dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję na Lipsk – City (04.10.23)?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na mecz 2 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy RB Lipsk, a Manchesterem City to znajdziesz taką w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 300 zł bonusu za wygraną The Citiziens w tym spotkaniu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan bonus 300 zł za wygraną City z Lipskiem?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na spotkanie pomiędzy RB Lipsk, a Manchesterem City, ponieważ wystarczy, że Obywatele wygrają mecz, a otrzymasz ekstra bonus 300 zł przy wkładzie zaledwie 40 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę