sb liverpool chelsea 300

Liverpool – Chelsea: Freebet 300 zł w promocji Superbet (31.01)

Liverpool – Chelsea promocja freebet 300 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie 22. kolejki Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea Londyn przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Chelsea Londyn, a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu! O szczegółach specjalnej oferty Superbet 300 zł freebetu na Liverpool – Chelsea (31.01) dowiesz się z naszego artykułu.

Liverpool – Chelsea freebet 300 zł w Superbet (31.01.23)

Z okazji hitowego starcia w 22. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea Londyn legalny bukmacher Superbet przygotował promocję freebet 300 zł na gola Chelsea Londyn w tym spotkaniu (31.01.23). Wystarczy zagrać za 2 zł na bramkę The Blues, a jeśli wybór okaże się poprawny na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł za darmo na Liverpool – Chelsea w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Chelsea Londyn ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł freebetu (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • Aby wygrana z freebetu przeniosła się na saldo główne wystarczy po prostu nim zagrać i wygrać 🙂

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z możliwością odbioru freebetu 300 zł na Liverpool – Chelsea w 22. kolejce Premier League możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Liverpool – Chelsea promocja Superbet freebet 300 zł – jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na gola Chelsea Londyn z Liverpoolem możesz odebrać 300 zł freebetu została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za gola The Blues w hitowym meczu Liverpool – Chelsea wskazanej drużyny.

Liverpool – Chelsea 300 zł w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz Liverpool – Chelsea wskazując w nim, że Chelsea strzeli choćby jednego gola maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (freebet 300 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na mecz 22. kolejki angielskiej Premier League: Liverpool – Chelsea.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy jest promocja na Liverpool – Chelsea ma freebet 300 zł?

Na starcie w 22. kolejce Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea Londyn Superbet przygotował promocję freebet 300 zł za gola The Blues w tym meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet freebet 300 zł na Liverpool – Chelsea?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 22. kolejki Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea, ponieważ przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę na 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę