w

LVBET: Kurs 100.00 na Polskę w meczu ze Szkocją – promocja kursowa

Przed nami pojedynek towarzyski pomiędzy Szkocją, a reprezentacją Polski który zostanie w Gaslgow. Polaków czeka ostatni sprawdzian formy przed meczem barażowym, który zadecyduje o naszym wyjeździe na Mistrzostwa Świata w Katarze. Świetną promocję bukmacherską na to spotkanie przygotował legalny bukmacher LVBET, który na wygraną Polaków stawke podniósł do maksimum i od teraz kurs w LVBET Zakłady Bukmacherskie wynosi 100.00. Sprawdź w naszym artykule jak dokładnie działa promocja i jak zagrać zwycięstwo reprezentacji ze Szkocją po najlepszym kursie 100.00.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Jak obstawiać Polskę po kursie 100.00 w Lvbet?

Zasady są proste i z pewnością każdy typer sobie z nimi poradzi. Zarówno ten, który posiada już większe doświadczenie i ma choćby konto w STS czy Fortunie, a także zaczynający przygodę z obstawianiem. Aby móc obstawiać po podniesionym kursie 100.00 wygraną Polski w meczu towarzyskim reprezentacji pomiędzy Szkocją, a naszą kadrą wystarczy spełnić następujące warunki:

 • zarejestrować nowe konto gracza poprzez nasz link promocyjny lub w formularzu podać nasz kod BETSIDE
 • dokonać depozytu w kwocie minimum 20 zł
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowy na zdarzenie (“1” – wygrana Polski)
 • stawka kuponu musi wynosić dokładnie 1 zł
 • jeżeli twój typ na wygraną reprezentacji Polski okaże się trafiony bukmacher LVBET rozliczy Twój zakład po kursie 100.00 i dopiszę wygraną do konta

Warto dodać, że kupon musi być zakładem pojedynczym (SOLO). Do swojego zakładu nie można dorzucić innych selekcji na przykład z innych meczów barażowych eliminacji Mistrzostw Świata jak Włochy – Macedonia Północna czy Portugalia – Turcja. Typer może zawrzeć zakład zarówno przez aplikację mobilną (na przykład na smartfonie) tego zaufanego buka jak i stronę internetową www (na przykład poprzez laptopa lub komputer stacjonarny).

Czy zwycięstwo Polski w meczu ze Szkocją mogę obstawić za więcej niż 1 zł?

Z jednej strony jest to możliwe z drugiej – wygrana nie zostanie policzona po wysokim kursie 100.00. Wymogiem regulaminowym tej promocji bukmacherskiej LVBET jest zagranie zakładu za dokładnie 1 zł – wtedy w razie wygranej reprezentacji Polski bukmacher dopisze do zakładu kurs 100.00. Jeżeli jednak chciałbyś zagrać za więcej niż 1 zł to możesz to również zrobić. Jak to możliwe?

Wystarczy, że postawisz zakład za 1 zł, który zostanie rozliczony po najlepszym kursie 100.00, a następnie drugi kupon zawrzeć za dowolną kwotę – w tym wypadku jednak wygrana Polski będzie rozliczona po standardowym kursie z oferty bukmachera LVBET online, który obecnie wynosi 3,05.

Ile zarobię typując po kursie 100.00 wygraną Polski w LVBET?

Poniżej pokazujemy przykład jak obliczyć wygraną Polski w meczu towarzyskim ze Szkocją z podniesionym kursem do 100.00:

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
Stawka klienta = 1 zł – 0,12 zł (12% podatku) = 0,88 zł
Kurs na zwycięstwo reprezentacji Polski = 3,05
Bonus kursowy od LVBET = 100
Kwota wygranej za kupon = 0,88 zł * 3,10 = 2,73 zł
Kwota wygranej z podniesionym kursem = 0,88*100.00 = 88 zł – 2,73 zł (regularna wygrana)
Łączna wygrana obstawiając zwycięstwo Polski w meczu towarzyskim ze Szkocją = 88,00 zł

Zasady odbioru najwyższego kursu 100.00 na Polskę

Przedstawiamy skróconą wersję regulaminu w której zwarte są najważniejsze zasady jakie należy spełnić, aby móc obstawić wygraną Polski w meczu towarzyskim ze Szkocją po dobrym kursie 100.00:

 • mecz zostanie rozegrany 24.03.2022
 • spotkanie odbędzie się w Glasgow
 • Bonus w tej promocji bukmacherskiej to podniesiony kurs do 100.00 na wygraną reprezentacji Polski
 • Promocja obowiązuje do dnia 24.03.2022 roku.
 • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo reprezentacji Polski w regulaminowym czasie gry
 • Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden boost kursowy na mecz towarzyski Szkocja – Polska

Pamiętaj, aby zakład zagrać z konta depozytowego. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych na mecz Polski w finale barażu, ani dla środków bonusowych.

Jaki obrót do wypłaty kursu 100.00 oraz jak wypłacić kasę z konta?

Warunki obrotu nie są wygórowane i z pewnością każdy bez problemu z nimi sobie poradzi obstawiające swoje pewniaki, czy valuebety. Internetowy bukmacher LVNET wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,75. Na zakładzie mogą znaleźć się dowolne dyscypliny, na przykład piłka nożna – Ekstraklasa, tenis – spotkania ATP, WTA, czy siatkówka – polska Plus Liga.

Aby wypłacić środki finansowe w przypadku wysokiego kursu 100.00 na wygraną reprezentacji Polski w meczu towarzyskim ze Szkocją wystarczy zagrać na łączną kwotę 264 zł (88 zł x 3). Po dokonaniu pełnego obrotu kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę na swoje konto bankowe. Można dokonać tego na przykład za pomocą Przelewów24. Pieniądze można również przeznaczyć na dalsze obstawianie szerokiego rynku zdarzeń w LVBET na inne mecze eliminacji Mistrzostw Świata, a także inne rozgrywki sportowe.

Załóż konto na mecz reprezentacji Polski – graj wygraną po kursie 100.00

Jak już wiesz aby odebrać możliwość najwyższego kursu 100.00 na zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu towarzyskim ze Szkocją należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Aby otrzymać pełny pakiet powitalny w LVBET Zakłady Bukmacherskie należy zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym BETSIDE

Sam proces jest w pełni darmowy, zajmie Ci niewiele czasu i jest bardzo intuicyjny. Dodatkowo masz szansę otrzymać choćby wysoki bonus od depozytu, freebet, czy możliwość obstawiania bez podatku. Kolejną korzyścią jest dostęp do promocji kursowej na mecz reprezentacji Polski. Nie czekaj, załóż konto już dziś z pełnym pakietem korzyści startowych.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Który bukmacher ma najlepsze kursy na mecz Szkocja – Polska?

Również tacy bukmacherzy jak Betclic, forBET, czy Totalbet oferują wysokie kursy na to spotkanie. Warto również zaglądnąć do eWinner oraz Betcris, którzy również dają wysokie stawki na rzuty rożne i żółte kartki. Najwyższy kurs na zwycięstwo reprezentacji Polski znajdziesz jednak w LVBET – kurs po booscie 100.00.

2. Czy promocja łączy się z pakietem powitalnym?

Tak, typer może odebrać zarówno pakiet powitalny na start zawierania zakładów w LVBET jak i najlepszy kurs 100.00 na wygraną reprezentacji Polski.

Komentarze

Ładowanie…

Barażowy tripel z kursem 3.83. Gramy o 337 zł!

Nie samą seniorską piłką człowiek żyje. Dubel z eliminacji Mistrzostw Europy u21!