PSG, typy

Lyon – PSG: typy, kursy, zapowiedź 25.05 | finał Pucharu Francji

Lyon – PSG typy i kursy na mecz finału Pucharu Francji. Spotkanie odbędzie się na neutralnym stadionie – w miejscu, w którym swoje mecze rozgrywa Lille. Kursy na Lyon – PSG ukazują, że faworytem pojedynku jest drużyna z Paryża. Typy na Lyon – PSG znajdziecie w poniższym artykule, zapraszamy do sprawdzenia!

Lyon – PSG: typy bukmacherskie

Ostatni mecz sezonu dla obu ekip. PSG klasycznie zgarnęło mistrzostwo kraju na kilka kolejek przed końcem. Lyon natomiast mimo tragicznego początku sezonu, jakimś cudem zagwarantował sobie miejsce w kwalifikacjach europejskich pucharów. Jednak wymagało to od drużyny ogromnych nakładów sił i walki do ostatniego spotkania. Podczas gdy PSG od paru meczów odpoczywało.

PSG wygra mecz
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.60

Kursy mogą ulec zmianie

Lyon powinien być, a wręcz musi być, wypompowany końcówką sezonu. Oczywiście zawodnicy będą chcieli dać dzisiaj z siebie wszystko, ale najzwyczajniej mogą zacząć odczuwać trudy tylu gier. Nasz typ na Lyon – PSG to wygrana PSG w regulaminowym czasie gry. PSG bezsprzecznie będzie chciało zdobyć ten tytuł i nie zakładamy w tym meczu specjalnych rotacji.

Lyon – PSG: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Lyon – PSG:

  • Kurs na wygraną Lyonu: 5.25
  • Kurs na remis: 4.40
  • Kurs na wygraną PSG: 1.60

Ze względu na fakt, że jest to mecz o tytuł, bukmacherzy zdecydowali się wystawić już kursy na Lyon – PSG. Wynika z nich, że faworytem meczu jest PSG, na które współczynniki znajdują się w zakresie od 1.56 do 1.60. Kursy na remis w spotkaniu zaczynają się od 3.95, a kończą na 4.40. Natomiast mnożniki na zwycięstwo. Mnożniki na zwycięstwo Lyonu zawierają się w przedziale od 4.80 do 5.25.

Najwyższy kurs na wygraną PSG proponuje bukmacher Superbet, a wartość ta wynosi 1.60. Największa wartość mnożnika na wygraną Lyonu również znajduje się u bukmachera Superbet, a jej wartość to 5.25.

Lyon – PSG: zapowiedź meczu

Spotkanie o trofeum. Oczywistym jest, że obie ekipy chcą je zdobyć. Niemniej, wiele aspektów przemawia za wypoczętym PSG. Spotkanie odbędzie się 25 marca o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę