Mamy kod promocyjny Prime MMA 8 – bonus 333 zł + 176 zł

Mamy kod promocyjny na Prime MMA 8 do partnerem tej gali, czyli bukmachera Totalbet. W sobotę fani freak-fightów będą świadkami ósmej edycji gali. Kod promocyjny na Prime Show MMA 8 to słowo o treści BETSIDE i zapewni Ci on możliwość otrzymania atrakcyjnego pakietu w kwocie 333 zł + 176 zł za wygraną Kasjo z Tańculą.

176 PLN za wygraną Kasjo z Tańculą
Zagraj za 1 PLN na wygraną Kasjo i odbierz gotówkę
Premia

176 PLN

Na walkę wieczoru pomiędzy Kasjuszem, a Tańculą możesz odebrać 176 PLN w gotówce przy wkładzie zaledwie 1 zł! Taką okazję daje Ci Totalbet z naszym kodem promocyjnym BETSIDE. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać za 1 PLN na wygraną Kasjo z Tańculą i jeżeli tak się stanie na Twoje konto wpadnie 176 zł w gotówce z możliwością natychmiastowej wypłaty! Po szczegóły zapraszamy TUTAJ.

Prime Show MMA 8 kod promocyjny

Aktualnym promocyjnym kodem na galę Prime Show MMA 8 jest słowo o treści BETSIDE. Wiele osób zapewne szuka możliwości grania zakładów z gali na preferencyjnych warunków, a takie właśnie zagwarantuje Ci kod promocyjny. Tak samo jak na innych galach również Prime 8 ma swój unikalny kod, który gwarantuje Ci dodatkowe korzyści finansowe.

Z naszym kodem BETSIDE na Prime Show MMA 8 możesz zgarnąć 3 ubezpieczone zakłady w Totalbet na łączną sumę 333 zł. Dzięki temu swoje 3 pierwsze zakłady możesz zagrać w całości bez ryzyka! W przypadku przegranej bukmacher odda Ci kasę na konto główne z możliwością wypłaty!

Prime Show MMA 8 kod promocyjny w Totalbet

U partnera gali Prime Show MMA 8 – bukmachera Totalbet, który jest wyłącznym operatorem zakładów z ofertą na freak-fightowe walki Prime 8 możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który zapewni Ci ubezpieczone 333 zł na 3 pierwsze zakłady. Masz możliwość więc zagrać 3 razy bez ryzyka po 111 zł.

Działa to tak, że w przypadku nietrafionego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie gotówki na konto główne, bez warunków obrotu. Stanie się tak zarówno przy pierwszym kuponie do 111 zł, drugim do 111 zł oraz trzecim do 111 zł. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali Prime Show MMA 8 to bukmacher Totalbet całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

Jaki jest kod promocyjny Prime MMA 8?

Na dzisiejszą galę freak-fightów pod tytułem Prime MMA 8 kod promocyjny to słowo o treści BETSIDE. Dzięki jego użyciu otrzymasz bonus 333 zł w 3 zakładach bez ryzyka oraz 176 zł w gotówce za wygraną Kasjo z Tanculą.

Kod promocyjny Prime Show MMA 8 – jak otworzyć konto?

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję krok po kroku, jak założyć nowe konto z kodem na Prime Show MMA 8, który zapewni Ci maksymalne korzyści finansowe w łącznej kwocie 333 zł:

  • Załóż konto z linku promocyjnego lub podaj Prime Show MMA 8 kod promocyjny: BETSIDE
  • Wypełnij obowiązkowe pola podczas rejestracji w Totalbet, sprawdź dane i zarejestruj konto
  • zagraj za 1 zł na wygraną Kasjo – odbierz 176 zł w gotówce, jeśli pokona Tańculę
  • kolejne 3 zakłady ubezpiecz do 333 zł ze zwrotem na konto główne w razie porażki

Nowe konto bukmacherskie w Totalbet z kodem promocyjnym Prime 8 można założyć za darmo w ciągu zaledwie 60 – 120 sekund.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Totalbet na Prime Show MMA 8?

U bukmachera Totalbet na galę Prime MMA 8 zastosuj kod promocyjny o treści: BETSIDE.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na Prime Show MMA 8?

Kod promocyjny na Prime 8 jest w pełni darmowy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę