city ars 100

Man. City – Arsenal boost kursu 100.00 w promocji bukmachera Betfan (06.08.23)

W finale Pucharu Tarczy Wspólnoty w niedzielę 6. sierpnia zmierzy się Manchester City z Arsenalem Londyn. Zakłady Bukmacherskie Betfan znów zaskakują i przygotowały specjalną ofertę promocyjną, w której zwycięzce spotkania (City lub Arsenal – do wyboru) możesz zgrać z boostem kursu x 100.00. Dzięki temu wystarczy zagrać za zaledwie 2 zł, a na Twoje konto główne!!! trafi 176 zł. Wystarczy poprawny typ, a bukmacher do 48h dopisze kasę na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty. Zobacz nasz artykuł i dowiedz się jak zagrać z boostem kursu x 100 zwycięzce finału Tarczy Wspólnoty: Manchester City – Arsenal Londyn (06.0.8.23).

Manchester City – Arsenal Londyn boost 100.00 w promocji Betfan (06.08)

Z okazji atrakcyjnego meczu w finale Tarczy Wspólnoty legalny bukmacher Betfan przygotował specjalną ofertę, w której wygraną Manchesteru City lub Arsenalu (do wyboru) zagrasz na zakładzie z boostem 100.00. Taka wygrana znacznie przebija regularne stawki, które wynoszą 1.80 na wygraną City oraz 4.20 na zwycięstwo Arsenalu (w Betfan aż 100.00).

Jak zagrać po kursie 100.00 wygraną City lub Arsenalu w meczu Tarczy Wspólnoty w Betfan?

Najważniejszą zasadą grania wygranej Manchesteru City lub Arsenalu Londyn w finale Tarczy Wspólnoty w promocji z najwyższym kursem 100.00 u licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania ze współczynnikiem 100.00 na zwycięstwo Manchesteru City lub Arsenalu Londyn (do wyboru):

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty boostu kursu 100 na wygraną City lub Arsenalu (06.08.23)
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 38 zł zakład z oferty BETFAN na dowolne zdarzenia by móc grać zwycięzce meczu Tarczy Wspólnoty po kursie 100
  • Następnie za 2 zł zagraj na wygraną Manchesteru City lub Arsenalu Londyn (do wyboru) z boostem 100.00 ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ
  • Kupon musi być pojedynczy (SOLO) z oferty przedmeczowej (prematch)
  • Jeśli twój typ okaże się trafiony otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE

Twój pierwszy zakład do aktywacji boostu 100.00 na finałowy mecz Tarczy Wspólnoty pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja boost 100 na Tarczę Wspólnoty: City – Arsenal – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz wykorzystać na zakładzie wysoki kurs x 100.00 na wygraną Manchesteru City lub Arsenalu Londyn w finale pucharu Tarczy Wspólnoty. Możesz zagrać:

  • Opcja 1: Zakład: Manchester City wygra z Arsenalem Londyn – boost 100 x stawka 2 zł = 176 zł na konto główne
  • Opcja 2: Zakład: Arsenal Londyn wygra z Manchesterem City – boost 100.00 x stawka 2 zł = 176 zł na konto główne
city ars 100 1

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online z kursem 100.00 na wygraną Manchesteru City lub Arsenalu Londyn w finale pucharu Tarczy Wspólnoty możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska 100.00 na City – Arsenal w finale Tarczy Wspólnoty

Promocja bukmacherska na mecz finału pucharu Tarczy Wspólnoty pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie do 06.08.23, godziny 16:59 mogą grać na zakładzie kurs 100 w promocji bukmacherskiej Betfan.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty ponadstandardowych współczynników na wygraną City lub Arsenalu w regulaminowym czasie gry w finale Tarczy Wspólnoty, a podwyżka dostępna jest tylko dla 500. pierwszych typerów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan 100.00 na City – Arsenal (06.08)?

Maksymalna stawka boostu kursu x 100.00 na zwycięzce meczu finału pucharu Tarczy Wspólnoty: City – Arsenal to 2 zł. Za taką sumę maksymalnie możesz zagrać specjalny boost kursu przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan boost 100.00 na City – Arsenal (06.08.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na mecz pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn, ponieważ wygrana z boostem kursu x 100.00 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 56 razy więcej za zwycięstwo City oraz 23 razy więcej za wygraną Kanonierów).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę