300 city burnley betfan

Man. City – Burnley 300 zł freebet w promocji Betfan (31.01)

W środę o 20:30 czeka nas starcie, w którym Manchester City podejmie na własnym boisku Burnley w meczu 22. kolejki angielskiej Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za wygraną Manchesteru City w meczu można odebrać 300 zł freebetu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 40 zł na dowolny zakład z meczu Manchester City – Burnley, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji Betfan 300 zł freebetu na Manchester City – Burnley (31.01) informujemy w naszym artykule.

Manchester City – Burnley freebet 300 zł w promocji Betfan (31.01)

Z okazji starcia w 22. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Burnley Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygraną Obywateli w meczu możesz odebrać 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Manchester City – Burnley w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Manchester City – Burnley
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 40 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z meczu Manchester City – Burnley z min. kursem 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 31.01.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Manchester City wygra spotkanie otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Manchester City wygra i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i po prostu nim zagraj. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Manchester City – Burnley to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na Manchester City – Burnley – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu 22. kolejki angielskiej Premier League: Manchester City – Burnley na dowolne zdarzenie z tego spotkania. Niezależnie od wyniku zakładu, jeżeli City wygra na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 300 zł za wygraną Manchesteru City z Burnley możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Manchester City – Burnley?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 300 zł freebetu za wygraną Manchesteru City z Burnley została ustawiona na poziomie 40 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

300 zł w Betfan za mecz Manchester City – Burnley dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Manchester City – Burnley (31.01)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz 22. kolejki angielskiej Premier League: Manchester City – Burnley, w której możesz zgarnąć aż 300 zł freebetu finansowego. Wystarczy, że City wygra w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za wygraną City z Burnley?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Manchester City – Burnley, ponieważ wystarczy, że Man. City wygra mecz, a przy wkładzie zaledwie 40 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę