300 zl 5 kolejka LM

Manchester City – Lipsk kurs 150.00 w promocji Superbet (28.11)

We wtorek Manchester City podejmie na własnym obiekcie RB Lipsk i oczywiście to Obywatele będą zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. W Superbet nowi typerzy mają super promocje bukmacherską, w której mogą zagrać wygraną Manchesteru City lub Lipska (do wyboru) z najwyższym kursem 150.00. Wystarczy zainwestować 2 zł w zwycięstwo jednego z największych pewniaków tej kolejki, czyli Manchesteru City, a masz szansę na 300 zł bonusu. O szczegółach tej promocji Superbet na Manchester City – Lipsk (28.11.23) możesz przeczytać w naszym artykule.

Manchester City – Lipsk kurs 150 w promocji Superbet (28.11.23)

Z okazji hitowego starcia w 5 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a RB Lipsk legalny bukmacher Superbet przygotował wysoki kurs 150.00 na wygraną Manchesteru City, a RB Lipsk (do wyboru) w tym spotkaniu (28.11.23). Dodatkowo promocja bukmachera Superbet obowiązuje na wszystkie spotkania 5. kolejki Ligi Mistrzów, więc możesz zdecydować się także na inny mecz, my natomiast pokazujemy przykład na starciu Manchesteru City z RB Lipsk.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie kursu 150.00 na Manchester City – Lipsk lub dowolnego innego meczu 5. kolejki piłkarskiej UEFA Champions League w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

 • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Manchesteru City lub RB Lipska lub dowolnego zespołu w 5. kolejce Ligi Mistrzów ze standardowej oferty bukmachera Superbet
 • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł (150.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
 • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 150.00 na Manchester City – Lipsk w 5. kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Manchester City – Lipsk Superbet kurs 150.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną Manchesteru City lub RB Lipsk w 5 kolejce Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 150 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za 5. kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Na jakie mecze obowiązuje promocja Superbet kurs 150.00 na 5. kolejkę Ligi Mistrzów?

Bukmacher Superbet promocję przygotował specjalnie z okazji 5. kolejki piłkarskiej UEFA Champions League, więc właśnie na wszystkie mecze rozgrywane w tej rundzie możesz wskazać zwycięzce w meczu z kursem 150.00

Kurs 150.00 w promocji Superbet na 5. kolejkę Ligi Mistrzów obowiązuje na mecze:

 • Lazio – Celtic
 • Szachtar – Antwerp
 • Manchester City – Lipsk
 • Feyenoord – Atletico Madryt
 • PSG – Newcastle
 • AC Milan – Borussia Dortmund
 • Young Boys – Crvena zvezda
 • Barcelona – FC Porto
 • Galatasaray – Manchester United
 • Sevilla – PSV
 • Bayern – Kopenhaga
 • Arsenal – Lens
 • Braga – Union Berlin
 • Real Madryt – Napoli
 • Benfica – Inter
 • Real Sociedad – Salzburg

Wybór na którego zwycięzce meczu obstawiasz z kursem 150.00 należy do Ciebie. Pamiętaj, że zaliczane są tylko rynki 1 – wygrana pierwszej drużyny, X – remis w meczu oraz 2 – wygrana drugiej drużyny.

Kurs 150 na 5 kolejkę Ligi Mistrzów w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na wybrany przez Ciebie mecz 5. kolejki piłkarskiej Champions League wskazując w nim zwycięzce maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na 5 kolejkę Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Manchester City – Lipsk (28.11)?

Na starcie w 5 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a RB Lipsk najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 150.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną Manchesteru City lub Lipska, lub remisu (do wyboru) odbierzesz 300 zł bonusu finansowego (kurs 150.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 150.00 na Manchester City – Lipsk?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 5 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy City, a Lipskiem ponieważ wygrana z najwyższym kursem 150 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 111 razy więcej na zwycięstwo City – w Superbet 150.00, a regularnie 1.35 oraz 18-krotnie więcej na Lipsk – w Superbet 150.00, a regularnie 8.20).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę