betfan 200 city liver

Manchester City – Liverpool bonus 200 zł w Betfan (25.11)

W sobotę o 13:30 czeka nas hitowe starcie, w którym Manchester City podejmie na własnym boisku Liverpool w meczu 13 kolejki Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za BTTS w meczu można odebrać 200 zł bonusu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 20 zł na obie strzelą, a nie dość, że możesz wygrać kasę z tego zakładu to otrzymać jeszcze ekstra 200 zł! O szczegółach promocji Betfan 200 zł bonusu na Manchester City – Liverpool (25.11) informujemy w naszym artykule.

Manchester City – Liverpool bonus 200 zł w promocji Betfan (25.11)

Z okazji hitowego starcia w 13 kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Liverpoolem Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za BTTS, czyli obie strzelą gola w meczu możesz odebrać 200 zł bonusu finansowego.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Manchester City – Liverpool w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Manchester City – Liverpool
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 20 zł
  • Zagraj za dokładnie 20 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na BTTS w meczu Manchester City vs Liverpool
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 25.11.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli w meczu zarówno City, jak i Liverpool zdobędą po przynajmniej jednym golu otrzymasz bonus 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a będzie BTTS w meczu City – Liverpool i tak otrzymasz 200 zł z promocji Betfan
  • Aby wygrana trafiła na SALDO GłÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.0, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji i będzie aktywny przez 48 godzin od momentu przyznania.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Manchester City – Liverpool to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł bonusu na City vs Liverpool – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu 13 kolejki Premier League: Manchester City vs Liverpool na BTTS w meczu. Jeżeli okaże się on trafiony otrzymasz 200 zł bonusu.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie bonusu 200 zł za BTTS w meczu City – Liverpool możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na obie strzelą w meczu City – Liverpool?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł bonusu za btts w meczu Man. City – Liverpool została ustawiona na poziomie 20 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

200 zł w Betfan za mecz City – Liverpool dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na City – Liverpool (25.11)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz Premier League: City – Liverpool, w której możesz zgarnąć aż 200 zł bonusu finansowego. Wystarczy, że obie drużyny strzelą gola w tym spotkaniu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 200 zł za BTTS w meczu City – Liverpool?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Manchester City – Liverpool, ponieważ wystarczy, że obie drużyny strzelą gola w meczu, a przy wkładzie zaledwie 20 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł bonusu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę