200 betfan united liverpool

Man. United – Liverpool: 200 zł za JEDNEGO gola w promocji Betfan (17.03)

W niedzielę w ćwierćfinale Pucharu FA Manchester United zmierzy się z Liverpoolem, a z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za choćby JEDNEGO gola w meczu można odebrać 200 zł freebetu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 20 zł na dowolny zakład z tego spotkania, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 200 zł! O szczegółach promocji Betfan 200 zł na Manchester United – Liverpool informujemy w naszym artykule.

200 zł w promocji Betfan za jednego gola w meczu Manchester United – Liverpool

Z okazji hitowego meczu ćwierćfinału Pucharu FA pomiędzy Manchesterem United, a Liverpoolem Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za choćby JEDNEGO gola w tym meczu możesz odebrać 200 zł darmowej kasy w formie freebetu.

200 gol united liverpool betfan baner

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za jednego gola w meczu United – Liverpol w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na gola w meczu Manchester United – Liverpool
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z meczu Manchester United – Liverpool z min. kursem 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 17.03.2024 do godz. 23:59
  • Jeśli w meczu United – Liverpool padnie choćby jeden gol otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a będzie jedna bramka i tak otrzymasz 200 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i po prostu nim zagraj. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na spotkanie pomiędzy Manchesterem United, a Liverpoolem to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł na United vs. Liverpool – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z niedzielnego meczu Manchester United – Liverpool na dowolne zdarzenie z kursem minimum 2.00. Niezależnie od wyniku zakładu, jeżeli w meczu padnie choćby JEDEN gol na Twoje konto trafi 200 zł freebetu.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na gola w meczu United – Liverpool?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł freebetu za choćby JEDNEGO gola w meczu Man. United – Liverpool została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać zakład zawierający dowolne zdarzenie z meczu United – Liverpool w promocji Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach regulaminowych.

200 zł w Betfan za spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy jest promocja na Man. United – Liverpool (17.03)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na spotkanie ćwierćfinału Pucharu FA Cup pomiędzy United, a Liverpoolem, w której możesz zgarnąć aż 200 zł freebetu finansowego. Wystarczy, że padnie jeden gol w tym meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 200 zł za gola w meczu United – Liverpool?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na spotkanie pomiędzy Czerwonymi Diabłami, a The Reds, ponieważ wystarczy, że padnie choćby jeden gol, a przy wkładzie zaledwie 30 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę